Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

AtmAsfera - Internal

[ 07.05.2012 ]

AtmAsfera

Феномен української музики AtmAsfera створили четвертий студійник, що отримав назву «Internal». Як і раніше, перед нами якісний world music, адже альбом об'єднав музичну культуру різних народів світу, а музика включає деталі фолку різних країв.

Цей альбом став ще більш потужнішим, більш, якщо хочте, електричним. Принаймні, це добре відчувається швидких піснях, які присутні на альбомі. До слова, швидкі композиції дуже гармонійно і вдало розбавляють ліричність, притаманну гурту. Але, щоправда, навіть «Bala», «War» та «Fly away» ідентифікують АтмАсферу. Адже, окрім стилістичної ознаки, не останню роль відіграє і емоційна, манера виконання, той посил, що лине від виконавців. Просто, складається враження (а більше всього, що так воно і є), що пісні писалися не лише у різний час, під різний настрій, у різних місцях, а взагалі – у різних куточках Всесвіту! Географія творення пісень широка. Як кажуть музиканти, вони «ловили натхнення в Україні та в Польщі, в Норвегії та, навіть, в Швеції». До речі, за час написання альбому гурт змінив свій склад: до ватаги приєднався новий гітарист Міша Пузюрін.

До слова, назва альбому «Internal» - означає «внутрішній». Адже, за словами музикантів, найважливіші речі народжуються глибоко в середині, вони завжди з нами, але ми часто не чуємо їх.

Окрім динамічної «Bala» та стрибучої «Fly away», про які вже писалося вище, платівку (а разом з нею і слухача) наповнюють мелодійні балади «Almost» та «Lonley Night», невимовно емоційна «Where should I go», «коротке життя довжиною у вічність» «Apocalypse» та настрій мандрівного вітру «Voice of the wind». AtmAsfera вже давно разом з цими піснями об’їздила різні куточки світу, і скрізь пісні з нового альбому, на рівні з визнаними хітами попередніх років, сприйнялися (і сприймаються досі) «на ура»!

«Це певною мірою стильовий та емоційний рубіж нашої творчості. Альбом можна назвати завершенням певної творчої епохи в нашій музиці. Туди увійдуть багато композицій, які ми творили ще з нашими друзями Сашею Гончаруком та Ігорем Сасом», - повідомила вокалістка та флейтистка гурту Настя Яремчук.

Для любителів футболу у альбомі теж подарунок. «Viva (Song For UEFA Euro 2012)». пісня присвячена не лише прийдешньому Євро, а всім-всім фанатам України та Польщі. Драйвовий і справді  запальний трек!

* Зантажити альбом можна на трекері: toloka.hurtom.com

Треклист:
01. Intro
02. Where Sould I Go
03. Bala
04. Almost
05. Lonely Night Tetralogy Apocalypse
06. Wart (Part I)
07. Inside (Part II)
08. Inspiration (Part III)
09. Life (Part IV)
10. Voice Of The Wind
11. Fly Away (Lety)
12. Viva (Song For UEFA Euro 2012)
13. Almost (Radioversion)

AtmAsfera
Internal
2012
Інтернет-реліз


Дмитрий Войналович
© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 6:
 
Новости
Теги
25.08.2012
Интервью
AtmAsfera сьогодні – це чи не найвідоміша українська група закордоном. AtmAsfera працює в стилях world і indie music, комбінує класичні форми з джазовими імпровізаціями, експериментує з фолковими та етно-мотивами всього світу. Їх музика дійсно тонка, барвисто-прозора і соковита. Сьогодні учасники колективу розказали про останній альбом, фестивалі та плани на майбутнє
06.03.2011
Даний альбом ще раз підкреслює те, що учасники гурту не обмежують себе якимись рамками, а просто намагаються за допомогою музики виразити власні переживання та емоції. Дійсно, хоч деякі композиції тривають досить довго, але й вони не напружують, а так само як і інші проходять крізь тіло і всю суть слухача одним потужним, та водночас ніжним потоком
15.02.2011
Новости
Те, на що довго та з нетерпінням чекала музична спільнота, відбулося – 10 лютого гурт ATMASFERA презентував диск «Integro»
08.12.2007
Новости
З 4-го по 6-е грудня 2007 року у Лондоні відбувався світовий фінал «The Global Battle Of the Bands». Спочатку відбіркові тури в клубі Underworld, один з них успішно подолала наша команда.вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua