Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Унабі - Інтро

[ 10.05.2012 ]

Унабі

Запорізький гурт Унабі довго, але наполегливо йшов до запису дебютного альбому. Коли матеріал був готовий, стало ясно: в Україні з’явився ще один якісний, свіжий і амбіційний колектив.

Дебютна робота «Інтро» складається з десяти різнопланових композицій, поєднаних єдиною темою – внутрішнім світом людини. Якщо раніше, на «зорі творчості», гурт орієнтувався на тоді популярний жанр nu-metal, і звичайно ж містив у арсеналі такі фірмові прийоми жанру як: вокальний речитатив, «качові» рифи, і відчайдушний драйв, то зараз з того всього лишилося все, окрім чітко вираженого стилю і речитативу. Тому в альбомі ми чуємо більше співочих інтонацій, музична палітра зміщується від набридлого всім учасникам ню-металу, в сторону прогресивного року, з часткою психоделічних елементів і електроніки.

Записувати платівку музиканти почали в кінці 2010-го. Вийшов альбом повністю мелодійним, з в'язкими гітарними текстурами, неабиякими ритмічними малюнками, і оригінальними аранжуваннями. Так, в платівці є багато чого: і неординарність прогресивного року, і психоделічна атмосфера в дусі класичних пінкфлойдовських робіт, і сміливі експерименти в електро, і, звичайно ж, те, що стало фірмовою фішкою групи – драйвові рифи, розбавлені хитросплетіннями ефектів.

 «Інтро»  – це гармонійна суміш оригінальності, якості та наполегливості. Це і не дивно, адже робота над релізом тривала 62580 хвилин, і, як стверджують самі учасники колективу, жодна мить під час роботи не була витрачена даремно. В результаті ми слухаємо 10 треків, сповнених гострих відчуттів, глибоких роздумів та безмежного драйву.

До речі, термін «Intro» був обраний як назва невипадково, адже в перекладі з латини він означає рух всередину. «Ввідний» альбом розповідає про безмежність емоцій homo sapiens, про перемоги та поразки всередині кожного з нас, зачіпає теми вічної боротьби із самим собою та світом навколо. Психоделічність, притаманна музиці Унабі, вводить слухача в певний стан, який має дещо спільне з трансом, змушує замислитись над власним місцем у світі та поглянути на себе іншими очима.

Запис альбому здійснено в Запоріжжі, із залученням як продюсера, давнього друга групи, і першокласного спеціаліста з великим музичним досвідом – Станіслава Семілетова, саунд-продюсера солідної київської студії White Studio. Оформленням буклету та диска, було доручено займатися художниці з Ізраїлю, уродженці Запоріжжя, на ім’я Жанна, раніше знайомої музикантам, за її цікавими сюрреалістичними роботами в живописі.

А де завантажити альбом, можна глянути тут: http://vk.com/unaby

Треклист:
01. Інтро
02. Самотність
03. Доторкнись
04. Лист в нікуди
05. Мій світ
06. Сни
07. Відпускаю
08. Дежавю
09. Слова
10. Змінити все

Унабі
Інтро
2011
Інтернет-реліз


Дмитрий Войналович
© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 3:
 
Новости
Теги
14.05.2012
Интервью
Запорізький гурт Унабі грає якісну альтернативну музику, впевнено гне свою лінію, не боїться експериментів… Що таке «Унабі» і «з чим його їдять» (у сенсі як тлумачному так і музичному) розказали учасники гурту Євген Гречаний та Дмитро Дегтярьвверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua