Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Олег Пилипенко про новий однойменний альбом «Серце Дженніфер»

[ 05.05.2012 ]

Серце Дженніфер

Щоб зрозуміти, чим нова платівка відрізняється від попереднього, варто хоча б прослухати першу пісню. Запевняю – все стане ясно відразу! Окрім драйвових поп-рокових пісень «Серце Дженніфер» містить навіть пост-панковий матеріал. І це не єдина цікавинка релізу. Більш детально розкаже лідер гурту – Олег Пилипенко.

Розкажи, як тривала робота над альбомом, де записували, коли взагалі почали працювати над другим студійником?

Альбом записувався у двох містах – Києві та Вінниці. А зводився на каналі М1 Олександром Бурміцким (композитор М1), саме він являється саунд-продюсером даної платівки. Розпочали запис альбому ми ще у грудні 2010 року, старим складом колективу.

Потім нам прийшлось попрощатись з більшою кількістю старих учасників через їх не професійне відношення до нашої справи, після чого наш бувший бас гітарист в наглу приїхав на студію і погрозами змусив звукорежисера видалити дорожки басу.

Їх прийшлося писати «з нуля» Денису Шинкевичу. Також, згодом, я вирішив переписати, за для кращого звучання, і гітари, їх писали вже у Києві.

До речі, всі клавішні були записані мною при допомозі Ipad 2. В Appstore є велика кількість чудових сінтів, які можна використовувати не тільки для забави, але й у професійній діяльності, що ми і доказали на даному релізі.

У грудні 2011 року альбом був переданий Олександру Бурміцкому на зведення, і вже в лютому був готовий на всі сто відсотків.

Взагалі, як писалися пісні до альбому? Є цікаві історії? Може, є автобіографічні чи типу того?

Пісні до альбому писалися в період з 2009 по 2010 рік. Кожна пісня являється відображенням моїх особистих переживань, ситуацій з якими приходилось зіштовхуватись, саме тому вони дуже близькі мені, і при кожному їх виконані я переживаю їх знову.

У вашому репертуарі пісні українською та російською. Не виключення і нова платівка. Це орієнтир на більш широку публіку, чи просто «як думаю так і пишу»? Не хотіли б зробити щось, наприклад, англійське?

Мені подобається звучання як української так і російської мови.

Я не є націоналістом чи щось в такому ж дусі, і я залюбки пишу пісні
на цих двох мовах.

Що до орієнтування на широку публіку, то я не скриваю того, що нам хочеться,
щоб нас почуло як найбільше слухачів. Але при написані треків я не керуюся цим принципом. Спочатку я пишу музику, потім придумую вокальну лінію, після чого вже народжуються слова, але на якій мові вони будуть я заздалегідь не знаю. Я експериментую з римами, і на якій мові вони краще звучать в контексті даної пісні, на тій і продовжую писати. А думаю я українською:)

Що до англомовних пісень, то вони обов’язково будуть, але пізніше.

Відчутно, що СД в новому альбомі звучить трохи інакше – більш альтернативно. Є навіть версія пісні «24 Серця» у post-punk. Змінилися музичні орієнтири?

Особисто в мене музичні орієнтири такими були завжди, просто раніше не було змоги їх проявити.

А альбом, я б сказав, навіть не по альтернативному звучить, а більш по сучасному. А все тому, що писався даний альбом виключно під нашим наглядом, і саме він є справжнім «Серцем Дженніфер», тим, яким я його хотів чути завжди. В ньому можна проглянути нашу рокову частину світосприйняття. В подальшому радуватимемо піснями і у інших стилях.

А записом і аранжуванням першого альбому займався наш тогочасний продюсер. В нього були дещо старомодні погляди на створення матеріалу, саме через це ми постійно сперечалися.

Можеш назвати пісню, яка є так званою «ізюминкою» альбому? Взагалі, є особисто в тебе улюблена пісня, найдорожча?

Мені важко відповісти на дане питання, так як я дуже сильно люблю кожну пісню з альбому, і кожна з них чіпляє мене по своєму. Для мене вони усі найдорожчі!

Ну, а наприклад, взагалі, з якої пісні би радив пересічному слухачу знайомитися з творчістю СД?

З точки зору «хітовості», я б виділив «Спам», «Ракета», «Знаю», «Шок», «Любов», «У світі думок», «Янголи є».  Але я не можу оцінювати їх як пересічний слухач, тому хай вибирають кращу для себе пісню наші слухачі.

До речі, чому обрано саме таку просту назву альбому – о днойменну до назви гурту?

Як я казав уже, цей альбом являється саме таким, яким я хотів завжди чути наш гурт, ну і найголовніше, що він офіційно випущений на лейблі «Moon Records». Це є новою сторінкою в історії нашого розвитку, так би мовити справжнім першим кроком у велике музичне плавання. Тому я вирішив для себе вважати цей альбом першим для нас, і назвати його просто «Серце Дженніфер».

Зрозуміло... Хотілося б спитати про славнозвісний кліп на «Яноголи є»... Як прийшла ідея знімати відео на IPad 2?! Сам процес зйомок був наскільки цікавий?

Все почалося з того, що я натрапив на інформацію про Original iPhone Film Festival, і – понеслось:) Я вирішив, що чим ми гірші тих людей, які відсилають туди свої роботи? І в мене є все для того, щоб відзняти та втілити у життя дане відео. Я подумав над сценарієм, над локацією, розповів цю ідею всім учасникам кліпу, і назначив місце і час зйомки.

Сам процес проходив весело, так як всі учасники зйомок це мої дуже близькі люди, й тому все пройшло дуже весело.

До речі відзняти вийшло не все, через те, що розпочався дощ, і нам прийшлося швиденько збиратися і тікати…

Які плани на майбутнє: презентації, фестивалі?

В найближчому майбутньому ми виступатимемо в Естоніі на міжнародному фестивалі Youth Band Festival (9-14 травня). Далі, у співробітництві з офіційним ресселером Apple в Україні, компанією ILand, ми у їхньому магазині, що на Червоноармійській, проведемо презентацію кліпу «Янголи Є», розкажемо про створення цього відео, і дамо невеличкий акустичний виступ. І буквально через декілька днів після цього презентуватимемо альбом у чотирьох зірковому готелі Космополітъ, що на Шулявскій.


Дмитрий Войналович
© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 10:
 
Новости
Теги
13.11.2012
Видео
Нещодавно група «Серце Дженніфер» презентувала свій новий кліп на пісню «У Світі думок». Лідер гурту Олег Пилипенко поділився з нами, як проходили зйомки, який бюджет у відео і чому замість кадрів з сигаретами з’явилася Америка
15.05.2012
Гурт «Серце Дженіфер» пише нову сторінку творчого життя, випускаючи новий однойменний альбом. Музика стала дорослішою, більш зрілою та цікавою. І вона заслуговує на довготривале життя
17.04.2012
Видео
Сегодня в эфире украинских телеканалов состоялась презентация нового клипа группы «Серце Дженніфер» на песню «Янголи Є». Режиссером видео, как и в случае с несколькими предыдущими работами, стал вокалист группы Олег Пилипенко
17.02.2012
Видео
Зйомки відео проходили у різноманітних локаціях, починаючи Вінницею, закінчуючи Києвом. Чорнобілий колір передачі відеоряду вибраний не випадково. Режисер даної роботи не хотів щоб увагу глядача відволікали різнобарвні пейзажі та інше, а хотілося щоб увага була більш сконцентрована на саме наповнення відео
07.12.2010
Фото
Собрались как-то молодые музыканты на «djuice квартирник» к Святославу Вакарчуку – критику послушать, да себя показатьвверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua