Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Сoreadore - Intro

[ 17.06.2012 ]

Coreadore

Гурт СOREADORE і їх альбом «Intro»… Англомовний матеріал київських альтернативщиків, які, безперечно, заслуговують уваги.

«Intro» - дебютна робота групи, що відображає, за словами музикантів, шлях її не тільки музичного, але й життєвого пошуку. Досить сміливе, органічне і мелодійне суміщення електроніки, живого драйву та сучасних тенденцій звучання, яка має бути покликаним  здобути інтерес як у музичних критиків, так і слухачів, в музиці не професійно, так би мовити, освічених.

Стилістичний спектр матеріалу, що представлений на платівці, досить широкий: від легких, «прозорих» композицій до психоделічних, важких гітарних «вибухів». Любителів музичної думки та філософії також не залишить байдужим винахідливий і клопітливий підхід до аранжування та інструментальних партій.

Звичайно, як і будь-яка інша справді авторська музика, СOREADORE може «торкати» або не викликати вибухових емоцій, та за межами питань смаку залишається очевидна чесність і незаангажованість творчості музикантів тим чи іншим штучним, «пластмасовим» форматом, стадною модою та іншими бичами вітчизняних музикантів і сучасного «ринку мистецтва». Ймовірно, це і стало запорукою яскраво вираженої індивідуальності колективу.

Творчість гурту, та їх альбом, є вдалим прикладом «акуратного новаторства» - сучасної оригінальної музики, що залишається в руслі мейнстріму, доступною не тільки музичним поціновувачів, але і простому слухачеві.

Особливу увагу треба звернути на потужну «Chicky Waka», трохи ліричнішу «Cry, baby, cry», космічно-магічну «Black Sea» і дещо, навіть, тріп-хопову «Lay me down».

СOREADORE – свіже явище музичної сцени, яке складно визначати ярликом того чи іншого музичного напряму, або прямо порівнювати з кимось із відомих виконавців. Але, принаймні, дана платівка нагадує стилістично альтернативу із сумішшю електроніки, плюс – елементи фанку, прогресивного року, тріп-хопу та фюжну.

Музиканти кажуть про платівку так:

«В даний альбом було вкладено дане нам бачення музики. Ми не знаємо, скількох вдасться «зачепити», скількох здивувати, у скількох пробудити небайдужість, ми раді ділитися тим, що свого часу торкнулося і не залишило байдужими нас. В основу були покладені чесність і працьовитість, ми дуже старалися йти за музикою, не ламаючи її своїм марнославством.

Результат цієї роботи представляється нам свого роду вступним словом, музичною прелюдією до того світу, який відкривається для нас по-іншу сторону видимої буденності. Ми віримо в те, що мета музики – не просто розвеселити, або дати людині черговий привід забутися. Її завдання – вирвати з безділля, підняти очі вгору і, далі, у всередину – до того, що живе і нагадує про себе в кожному, того, шепіт і аромат чого так часто і так агресивно сьогоднішній світ намагається заглушити».

Завантажити «музичну прелюдію» можна з офіційного сайту гурту http://coreadore.com

Треклист:

1. Cry, baby, cry
2. Chicky Waka
3. Discovery
4. Heart filled with pain
5. Beat
6. Lay Me Down
7. Black Sea
8. Intro
 
СOREADORE
Intro
2011
Інтернет-реліз


Дмитрий Войналович
© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 3:
 
Новости
Теги
31.10.2011
Новости
«Intro» – дебютная работа группы, отображающая путь её не только музыкального, но и жизненного искания. Достаточно смелое, при этом органичное и мелодичное совмещение живого драйва, электроники и мировых тенденций звучания призвано снискать одобрение как музыкальных критиков, так и людей в музыке неискушенныхвверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua