Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Фестиваль «Андріївський Узвіз» провів «творче коронарне шунтування» Києва

[ 04.07.2012 ]

Андріївський Узвіз

29-30 червня в Києві на Андріївському Узвозі пройшов однойменний міжнародний музичний фестиваль. Протягом двох днів на фестивалі відбулися концерти десяти груп і виконавців з України, Сербії, Казахстану та Молдови, в їх числі: «Asia Tengri», «Illaria», Сергій Підкаура, «GrozovSka Band», «Shopping Hour», Олександра Морозова, «Top Orkestra», «Groovers», «QARPA» та «Vexlarsky Orchestra».

Міжнародний музичний фестиваль «Андріївський Узвіз» презентував широкому загалу артистів, які дуже рідко виступають на відкритих майданчиках. Крім концертів популярних рок-виконавців у програмі фестивалю відбувся перфоменс, присвячений легендарному київському художнику Федору Тетяничу більш відомому, як Фріпулья.

«Якщо два століття тому Андріївський Узвіз був важливою артерією, що з'єднувала верхнє та нижнє місто, то тепер фестиваль «Андріївський Узвіз» можна вважати творчим коронарним шунтуванням Києва. Ми зробили спробу запропонувати широкій публіці продукт, який з одного боку добре затребуваний, але в той же час дуже рідко з'являється на відкритих концертних майданчиках. Музиканти, які беруть участь у фестивалі, в основному грають в клубах, і ось вперше «Андріївський Узвіз» зібрав їх разом і представив широкій публіці» - говорить  Олена Грозовська - музичний продюсер фестивалю «Андріївський Узвіз».

Музичний фестиваль «Андріївський Узвіз» став частиною великого однойменного міжнародного фестивалю мистецтв, в рамках якого відбудуться виставки фотографів і художників, а також аукціони та кінопокази.

«На Андріївському Узвозі проблема заповнення простору є найактуальнішою. Реконструкції закінчуються і що далі? Андріївський Узвіз має достатньо міфів як київський Монмартр, або вулиця художників і музикантів, або вулиця творчості, але коли ми аналізуємо, а що ж сьогодні є реально, то виявляється, що галерей на Андріївському Узвозі всього лише три, творчих майстерень художників сьогодні практично немає, вуличні музиканти теж рідкість. Основна проблема в актуалізації творчого простору, і як раз музичний фестиваль «Андріївський Узвіз» є необхідним і вдалим кроком в цьому напрямку» - зазначив Віктор Хаматов - співголова громадської ради «Андріївський Узвіз».

 

Повний фотозвіт з фесивалю тут: http://www.ex.ua/view_storage/387025018323
Автор фото: Ірина Ключникова

Читать в архиве по теме 1:
 
Теги
18.06.2012
Анонс
В рамках міжнародного мистецького фестивалю «Андріївський Узвіз» відбудеться однойменний музичний фестиваль за участю провідних рок-музикантів столиці та закордонних артистів, серед яких: Сергій Підкаура (The Вйо), Asia Tengri, ILLARIA, GrozovSka Band, Vexlarsky Orсhestra, Shopping Hour, QARPA та іншівверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua