Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Reclaims презентує альбом «Фальш»

[ 05.07.2012 ]

Reclaims

Київський, хоча краще сказати «український» (адже грають музиканти з 4-х міст), гурт Reclaims, після трьох років роботи в київських клубах та перемоги в конкурсах «Барвисток» та «МузБат» нарешті випустила дебютний LP зі сміливою, претензійною назвою «Фальш».

До альбому увійшло 11 оригінальних треків гурту. Як і більшість дебютних «ластівок», реліз  склався різноплановий, адже до нього увійшли треки з різних періодів творчості Reclaims. Наприклад, розпочинає альбом російськомовна річ з назвою «Клятва» - один із перших, створених «ріклеймерами» матеріалів. Звичайний такий метал, але вже (!!!) з антисоціальною текстовою частиною. Також до перших спроб можна віднести 11-й трек альбому «У Нас Не Курять» - студенстська суміш рок-н-роллу з класичним трешем, насмішливий бурлескний текст першого куплету додає атмосферу легковажного погладу на життя, яка миттєво присікається важким напруженим антисистемним текстом другої частини, та ще й важким депресивним брейком.

Загалом основна тематика альбому - боротьба з соціумом, викриття пороків людства, внутрішня боротьба, антиполітичні погляди (проте, зауважу, жодної анархії) – композиції «Фальш», «Не вигадуй», «Клятва», «Безодня» (тут, доречі, використано джамбо), «Народження», «Чому», «Набридло», ну і згадана вище «У Нас Не Курять». Доречі, «Безодня» і «Народження» раніше не виконувались, зараз їх можна почути лише на CD. Є й лірично-романтичні моменти: російськомовна балада «Тень», доречі - єдиний трек з використанням клавішних інструментів, та важка депресивна композиція «Відпусти».

Не обійшлося й без містики - екскурс у потойбічний світ з єдиним англомовним треком «Evil». Це важке поєднання трешу та затяжних «атмосферних» соло-партій. Є й один мінус в «Evil» - у вокальній партії всеж таки відчувається, що виконавці - щирі українці. Але без стьобу, звичайні технічні моменти.

Для любителів красивих технічних «соляків» рекомендую композиції «Фальш», «Не вигадуй» та «Безодня».

Ще одною особливістю альбома є два вокали: скрім/гроул та ричащий основний вокал. Одже, сам стиль можна визначити як суміш трешу, важкого металу та альтернативи. Відслідковується вплив таких майстрів, як: METALLICA, PANTERA, MASHINE HEAD, SEPULTURA, LAMB OF GOD, IN FLAMES та інших...

Не може не радувати те, що альбом не є «вилизаним», «пластмасовим», на платівці відчувається живий звук.

Ну і як бонус-трек - неперевершений сольник гітариста Слободяника Клима «Патологія».

Трек-лист:
1. Клятва
2. Чому
3. Набридло
4. Не вигадуй
5. Тень
6. Фальш
7. Безодня
8. Відпусти
9. Народження
10. Evil
11. У Нас Не Курять
Бонус-трек:
12. Патологія
Загальний час звучання: 52:19

Запис і мастерінг: Студія LAFOX RECORDS (м. Обухів)
Випущено на лейблі ROSTOK RECORDS
Ліцензійний СD можна придбати на концертах гурту Reclaims, або замовити на офіційній сторінці гурту Вконтакті.

Ян Подрезов

 

Читать в архиве по теме 2:
 
Новости
Тегивверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua