Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Рок з молоком #28. Цвіт Кульбаби

[ 07.08.2012 ]

Рок з молоком

Цей молодий франківський гурт порівнюють і з ТіКом, і з ВВ, і, навіть, з Гадюкіними. Але «Цвіт Кульбаби», хочу вас запевнити, це цілком оригінальний і самобутній гурт. Часом веселі, часом стьобні, часом ліричні – ось такі вони, українські фраєри. Лідер гурту та автор пісень Василь Марущак повідав трохи історії та сьогодення колективу.

Розкажіть для початку про те, як з’явився колектив «Цвіт Кульбаби»?

Ідея створення гурту належить Василю Марущаку (Крецкому), котрий на початку 2008 року випадково потрапив на репетицію до місцевої молодої групи, яка «лабала» панк-рок.

На тій же репетиції Василеві прийшла ідея створити гурт, який би виділявся з поміж інших, і зупинився над стилем музики етно-фолк-рок. Пізніше хлопці думають над назвою та своїм іміджом. Сама назва «Цвіт Кульбаби» прийшла спонтанно «приснившись у сні», так як хлопці хотіли, щоб назва була цікавою, позитивною, яскравою, і привертала увагу до фолку. Вони зупинилися саме на цій назві. Щодо іміджу, то хлопці хотіли передати на сцені українських сучасних фраєрів, котрі є веселими, енергійними, еліганськіми хлопцями та котрі люблять українських дівчат.

В той час учасниками були: Василь Марущак (Крецкий) – вокал, гітара; Ігор Мельник – бек-вокал, баян; Олег Бережанський – бас-гітара; Андрій Пипчак – барабани.

На прикінці 2008 року склад дещо міняється. До гурту приходить Ромко Батюк – бас-гітара, Андрій Зваричук (Абат) – барабани. Від того часу гурт залишається твердим міцним кістяком. Хлопці починають працювати над своїми першими піснями: «Катерина», «Віночок», «Зозулька».

У 2009році «Цвіт Кульбаби» має перший концертний виступ на площі міського озера у Івано-Франківську «День молоді», де хлопці вжарили енергійно такі пісні: «Катерина», «Віночок», «Зозулька», на які позитивно відреагувала франківська публіка.

Нещодавно вийшов ваш дебютний альбом. Розкажіть про нього?

Дебютний альбом «Рижа» вийшов 1 червня 2012. У нього увійшло 12 пісень. Альбом ліцензований і випущений компанією Ukrmusic в Києві.

Деякі з цих пісень активно ротуються на ФМ. А з телебаченням як? Ви ставите за мету пробитися у т.з. український шоу-бізнес?

Так, ми плануємо ротацію і на телебаченні, поки що ми зняли перший кліп на пісню «Рижа»,  яка пішла в ротацію на ТБ, а ближчим часом плануємо зняти друге відео на пісню «Катерина» або «Зозулька». Ще обговорюємо…

Свого часу ви стали лауреатами ювілейної Червоної рути. Той здобуток допоміг вам у творчості? Як?

Так, ми стали лауреатами ЧР-2009 у номінації «рок». Нажаль, то тільки трохи піару в ЗМІ!..

Чимось особливим той фестиваль запам'ятався?

Так, серед 155 гуртів пройти 3 чи 4 тури і вийти на фінал – то було файно! А при відборі в Франківську потрапили в резерв?!:)

У вас є якісь ритуали (чи типу того) перед виходом на сцену, чи під час самого виступу?

Є. Я одіваю ліву шкарпетку навиворіт, бо інколи на концертах бувають приколи зі струнами (рвуться) або пасками від гітар (те ж само, що і з струнами)… Тому, щоб ніхто не врікав, то виходимо таким шляхом!:)

В одному з інтерв'ю ви сказали, що обирали назву, щоб вона «асоціювалася з образом українського «фраєра»». А який образ українського фраєра?:)

Фраєр чи батяр це одне й те ж. Фраєр – це, типу, український хлопець хуліган, який любить українську культуру і традиції, українські пісні та українських дівчат:)

Ви вже мали можливість виступати за кордоном?

Так! Молдова, Польща. Планується ще США Канада, Італія!

Як публіка сприймає іноземна?

Іноземці завжди гарно сприймають. Ось, наприклад, в Польщі: таке враження, що там всі  українці!:) Вони знають мову українську, українські пісні, одним словом, вони емоційно нас сприймають і знають наші пісні. Ми там любимо виступати!

Цвіт Кульбаби можна назвати самобутнім гуртом. А є виконавці, на яких ви все ж орієнтувалися, які надихнули вас створити гурт?

Багато журналістів під час інтерв’ю кажуть, що нас порівнюють з гуртами, як ТіК,  ВВ, Мандри, Ляпісом, навіть, хтось казав, і з Гадюкіними, тільки через те, що в нас баян і гітара… Смішно! Так можна кожного порівнювати! Але є багато людей, які говорять, що ми самобутні.

Та хтось же вплинув на вашу творчість?

Ніхто! Була пісня «Катерина» (це одна з перших), захотілось зіграти її на живо. Хто знав, шо народ її «захаває»? Так і почалось. І ні на кого не рівнялись, просто робили своє! Як кажуть,  «пісня пісні брат і сестра»…

Кого б порадили із друзів-музикантів?

Ха, Цвіт Кульбаби:) Якщо серйозно, то, як кажуть в народі, кожному своє! Але в мене друзі це Фліт, КораЛЛі, Стенс… Їх багато ще.

Ідея створити гурт з'явилася у вас після відвідин репетиції, де лабали панк. А хто грав?:)

Якось прийшов послухати пацанів. Та й кажу: пацани дайте гітару, злабаю вам свою пісню. Пацани кажуть: кльова пісня, давай її зробимо! Потім я запросив колегу, який шарив у музиці та по організації концертів, і він мені сказав: треба поміняти музикантів, бо довго будеш з ними працювати, треба з «набитою рукою». Так і він допоміг мені з пацанами. А  стиль, сам хотів, щоб був фолк-рок!

Які плани гурту на майбутнє?

Зняти 2-3, 4, 5, 6 і т.д. кліпи. Працюємо над 2 альбомом та концертами.

Кілька слів читачам:

Побажати хочу файного здоров’я, теплого літа, гарного відпочинку. Та слухайте українську музику, любіть українські традиції, відвідуйте концерти!


Дмитрий Войналович
© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 98:
 
Теги
27.07.2015
Новости
Музиканти чернівецького гурту F.A.B. стверджують, що їх музика орієнтована на клубну публіку. Насправді ж, практика показує, що творчість молодого колективу сприймається однаково добре як в невеликих закладах так і на відкритих майданчиках. Ми поспілкувалися із учасниками F.A.B. про зміну стилю, дебютний альбом, спільну роботу з репером і багато чого іншого
20.07.2015
Интервью
Пісні цього хмельницького гурту не мають визначеного жанру. Кожен учасник гурту пише композиції. Саме це дає таку різножанровість творчості альтернативщиків. Учасники не хочуть визначатися в якомусь одному стилі, щоб мати змогу підтримати своєю участю будь який виступ. Детальніше – в даному інтерв’ю
14.07.2015
Интервью
Ви коли-небудь куштували сало в шоколаді? Після прочитання сьогоднішньої порції рок-н-ролу з молоком вам просто-напросто не лишиться вибору, як увімкнути гучніше ваші гаджети та комп’ютери. Наша кондитерська працює 24 години на добу і особливо на вихідних» – говорить лідер гурту Лесь Якимчук, і погоджується на інтерв’ю
28.05.2015
Интервью
Гурт починає свою історію з вересня 2014-го. Спочатку це був інструментальний проект однієї людини та з часом, для більшої емоційності та кращого розуміння музики, було вирішено додати до музики вокальну партію, що і було зроблено. Про те, що було і що є ми поспілкувалися із учасниками групи
25.05.2015
Интервью
Part of Universe – молодий гурт, який грає альтернативний рок з претензією на ню-метал. Ці хлопці вміють поєднувати драйвове звучання з глибоким змістом. У інтерв’ю для нашого сайту музиканти розповіли про дорослішання гурту, про улюблені гурти, фестиваль Бандерштат та багато чого іншоговверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua