Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
27
августа
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 250-3150грн.
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Цвіт Кульбаби - Рижа

[ 12.08.2012 ]

Цвіт Кульбаби

Франківський молодий гурт «Цвіт кульбаби» випустив альбом, який отримав назву «Рижа». Уже з самої назви можна зробити висновок: мега-серйозних речей почути на платівці навряд доведеться.

Альбом містить 12 композицій, серед яких деякі вже «гуляють» радіопростором. Казати, що музиканти зробили щось аж нове не можна. Просто грають веселу музику, пишуть веселі тексти, в яких, правда, багато «злободенних» тем. Колориту пісням додає, звичайно, баян. Але порівнювати, наприклад, з ТіКом цю формацію я б не став (як це роблять деякі критики). В «Цвіт кульбаби», якщо можна сказати, весела музика «більш серйозна». Тобто, ставити цей диск на весіллях буде не дуже доречно.

Чому назва платівка саме така? Напевно, бо одна з пісень, яка так і називається «Рижа», про «рижу дівчину з Парижа», без якої не проживе ліричний герой, заслуговує стати дійсно хітом. Дана композиція має гарні «французькі» вставки, мелодії, зіграні на баяні, що дійсно відносять у атмосферу «столиці мод». Саме на цю пісню, до речі, відзнято і кліп.

А от «Кучері» це саме та пісня, яку можна було б і на весіллях (чи на інших масових гуляннях) ставити без проблем. Щоправда, тут мова йде про русяву дівчину, що трохи не вписується у припустиму концепцію «рижого» альбому. До слова, тематика пісні дещо схожа на творчість Ляпіса Трубєцкого часів «Юності». Але, звичайно, франківці мають своє бачення на кохання.

Та вже наступна пісня повідає слухачу історію про козака, який не повернувся додому. Це чи не «найавтентичніша» композиція на платівці. Невесела пісня, але змушує задуматися про справжні і найдорожчі людські цінності… Знаєте, як у вірші: «И каждый раз на век прощайтесь, когда прощаетесь на миг».

«Здурила» - про те, як дівчина не прийшла на зустріч до ліричного героя. Одна з найдрайвовіших пісень на платівці. Драйву, особливо у приспіві, неабияк додає баян.

Пісні «Олена» і «Квітка» ліричні композиції, які додають позитивного, справжнього весняного настрою. А от «Дай мені трохи часу» - є якісним творінням, яке варто ставити під повільні танці. Декому, щоправда, музична складова може нагадати ліричні «Мандри», але, звичайно, це лише перше враження.

«Катерина», «Віночок», «Зозулька» - перші пісні гурту. На Червоній Руті 2009 року саме з піснею «Катерина» гурт став переможцем у жанрі «рок-музика».

Обкладинка альбому вийшла дуже світлою, позитивною, «рудою» та сонячною. Хоча, могла б бути кращою у плані оформлення. За настрій – 5, за оформлення – 4.

 

Треклист:
1. Серце
2. Сеньйора
3. Рижа
4. Кучері
5. Козак
6. Здурила
7. Олена
8. Квітка
9. Дай мені трохи часу
10. Віночок
11. Зозулька
12. Катерина
 
Цвіт Кульбаби
Рижа
2012
UKRmusic


Дмитрий Войналович
© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 3:
 
Новости
Теги
07.08.2012
Интервью
Цей молодий франківський гурт порівнюють і з ТіКом, і з ВВ, і, навіть, з Гадюкіними. Але «Цвіт Кульбаби», хочу вас запевнити, це цілком оригінальний і самобутній гурт. Часом веселі, часом стьобні, часом ліричні – ось такі вони, українські фраєри. Лідер гурту та автор пісень Василь Марущак повідав трохи історії та сьогодення колективуКупил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua