Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Echo Gardens: «Кожна пісня має за собою довгу і цікаву історію»

[ 14.08.2012 ]

Echo Gardens

У музиці творчість групи Echo Gardens являє собою суміш якісного електронно-акустичного року, поп-музики та світлого і позитивного інді. Вже дебютним альбомом «Midnight Run»  їм вдалося «розбавити» український музичний простір свіжими думками та ідеями. Їх «Whistle Song» стала справжнім хітом. А не так давно ця тернопільська формація записала свій новий альбом «Purple». Дещо з історії та сьогодення повідали нам учасники гурту Лесик Poe та Наталія Рудяк.

Вітаю! Розкажіть трохи про історію гурту.

Привіт! Ми четверо знайомі давно, але датою створення гурту можна назвати день народження одного з «гарденсів» - Романа. Саме 22 липня, під ранок, було вирішено, що має бути нова команда, саме така як ви можете бачити зараз. З того дня ми провели кілька місяців в студії нашого друга Вадима Возняка, де писали перший свій реліз, та просто по-людськи тусувались.

Що для вас означає «Echo Gardens»? Яка «філософія» назви?

Назва прийшла сама собою, вона гарно пасувала до музики, яку ми робили на початках.
Особливої філософії ми не вкладали, бо нас на той момент «перло» просто працювати на музичним матеріалом, а не над створенням певного іміджу гурту, тої самої філософії, тощо. Для всіх нас самим важливим і цікавим в роботі був власне сам процес запису пісень, так як не було жодних часових та стилістичних рамок. Це було дуже гарне літо 2009 року.

Ваша творчість досить різнобарвна. Присутні як акустичні, так і більш електронні композиції. А для вас є якийсь пріоритет у стильовому плані?

Рамок нам собі ставити немає змісту, все що награєм – все наше:) Єдиний момент – часто не вистачало технічних засобів для запису живих ударних інструментів, їх місцями відчутно бракує.

Опісля всеукраїнського туру про гурт чутно досить не багато. З чим це пов’язано?

Правда. Чути дійсно мало, бо концерти були невеличкі, поширення інформації слабеньке, та й ніхто не сподівався, відверто кажучи, на суперуспіх. Тур ніяких плодів не приніс, він був більше для на самих, привід щоб побачити різні міста та різну публіку українських міст. Бракувало лише власного транспорту, постійні добирання нічними поїздами з трьома гітарами за плечима втомлювали.

Як вважаєте, чому пісні із «Purple» не набули такої популярності, як композиції з дебютної платівки «Midnight run»?

Приємно чути, що хоча б «Midnight run» набув популярності:) Хоча для мене другий альбом дуже рідний, там кожна пісня має за собою довгу і цікаву історію. Ми над ним працювали близько року, виключно, коли мали на це час та прекрасний настрій. Писались на домашній студії, чи в маленькій хатинці за містом, куди добирались на роверах.

До речі, другий альбом продається на iТunes. Отримуєте схвальні відгуки від іноземних шанувальників музики?

Всі мої іноземні друзі схвально реагують на Echo Gardens. Інакшого вибору в них нема.

Вас неодноразово називали європейськими виконавцями. А доводилося виступати за межами України?

Виступали раз в Молдові, в кратері. Знову ж таки, які б не були умови та якість проведення концерту, завжди лишаються тільки теплі враження від поїздки, бо в нас крута компанія. Проведений разом час завжди плюсує нам карму.

Є виступ у вашій історії, який запам’ятався чимось екстраординарним?

На тому ж фестивалі «Krater Gathering» місцеві пацики залили в електрогенератор солярку замість бензину. Відповідно світло на фесті пропало, і довелось біля вогнища чекати кілька годин, коли з столиці привезуть правильне паливо.

А загалом кожен концерт був по-своєму екстраординарний, і нам доводилось виходити з різних ситуацій: то монітори горіли на передодні виступу, то шнурів не вистачало, то мікрофони током били, було й таке, що всі учасники добирались на концерт з різних міст і буквально зустрічались вже на сцені за 5 хв до виступу, але то завжди лише позитивні спогади.

Ваш стиль можна позиціонувати, як інді-поп. Як охарактеризуєте розвиток цього напряму в нашій країні?

Ну, ми не позиціонуємо себе, як гурт, що дотримується якогось одного напрямку в музиці. Ми намагаємось експериментувати і шукати щось нове і цікаве постійно. А на рахунок розвитку, то з кожним роком з’являється все більше гуртів в Україні, які варті уваги і чия музика зовсім не поступається Європейським гуртам. Із розвитком глобальної мережі, а зокрема соціальних мереж, доступ до могутньої всесвітньої музичної бібліотеки став набагато легшим, і це безумовно справило значний позитивний вплив на звучання вітчизняних гуртів, проте виділити якісь команди окремо досить важко.

Чим ще займаються учасники гурту окрім «Echo Gardens»?

Ми також граємо й в інших Тернопільських командах, працюємо і творимо музику.

Що робитимете восени?

Загадувати сьогодні на осінь досить складно, особливо це пов’язано із питанням географічного перебування усіх учасників гурту, але точно будемо писати музику, грати і насолоджуватись життям:)

Кілька слів читачам сайту:

Універсальний рецепт для усіх – слухайте якісну музику!


Дмитрий Войналович
© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 3:
 
Новости
Теги
19.12.2010
Тяжело сказать, какую фигуру образуют пальцы на обложке альбома Echo Gardens: может, это смачная «дуля» отечественному шоу-бизнесу от независимой музыки; может, немного мутировавший «пис»; а может, это реакция слушателей, нетерпеливо потирающих ручки в ожидании сюрпризов, пока их браузеры качают дебютный free-download релиз этой тернопольской формациивверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua