Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

777 - Блики Солнца

[ 02.12.2012 ]

777

Молода київська рок-група 777 нещодавно представила результат запису свого дебютного альбому під назвою «Блики солнца».

От кажуть, що є некомерційна музика. Хоч, особисто я, вважаю, що всі музиканти прагнуть, аби їх творчість була оцінена, в тому числі, і матеріально. А от послухаєш цих київських рокерів і складається враження, що їм реально по фігу на будь-які кошти – просто собі грають те, що їм подобається, не зважаючи ні на які тенденції, моду і все таке. Вони не тягнуться до бріт-попу, електроніки, інді… Їм до душі старий добрий російський рок. 777 дечим схожі на Братів Карамазових. Може, музикою, може, текстами. Але єдине, що можна точно сказати, є одна спільна риса у обох гуртів – це дух Києва, столичних вулиць в різні пори року. Найяскравіше виражають цей дух у 777 пісні «Киевметрослэм» та «Бард-авангард». Та й в інших піснях вловлюються вранішні та вечірні пейзажі славного «града».

Говорячи начистоту, 777 трохи не дотягують до рівня гурту, здатного стати новим кумиром столичної публіки. У майбутньому, - можливо, але поки що... Хоча з музичною частиною справи вже зараз майже бездоганні. Енергійний гітарний рок більше нагадує про 90-і, звучить не дуже сучасно (не у форматі більшості сучасних радіостанцій), але в жодному разі не провінційно.

Іще звертають на себе увагу аранжувальні рішення, гостре відчуття музикантами внутрішньої драматургії композицій, в яких емоційні кульмінації підкреслюються об’ємним, важким звучанням. Правда, вокал в деяких місцях «не дотягує». Але це компенсують бажання, старання, емоційність вокаліста Богдана Смоліна.

Підсумовуючи, слід сказати: для початку досить якісно та непогано! Як для першого року існування колективу – прекрасно. Над текстами та вокалом слід працювати більше, бо дебютному альбомі трошки низький рівень цих складових. А от записано «Блики солнца» - професійно та, як-то кажуть, «з любов’ю». З любов’ю до свого заняття, з любов’ю до тих, хто слухатиме платівку. Напевно, в майбутньому музиканти будуть радувати нас новими,  цікавими, ще якіснішими піснями. А у «Бликах солнца» звернути увагу слід на композиції «Минус-минус-плюс», «В твоих глазах»,  «Бард-авангард», «Даша» та «мегапозитивну» «Кило пива».

Завантажити альбом можна на трекері: http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3996060

Треклист:
1. Капли дождя
2. Киевметрослэм
3. Минус-минус-плюс
4. В твоих глазах
5. Бард-авангард
6. Даша
7. Приручи моего зверя
8. Кило пива
9. Черное сердце
10. Блики Солнца
 
777
Блики Солнца
2011
Інтернет
 
Дмитро В.


© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 2:
 
Новости
Тегивверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua