Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Mystic Shores - Travel

[ 16.06.2013 ]

Mystic Shores

«..Привіт мій друже...Ось ти знайшов пляшку, принесену хвилями океану, і читаєш цю записку, мою останню надію.
Це велика відповідальність для тебе, бо відтепер ти став частинкою великої подорожі...Ніхто не знає, що вона принесе для тебе... Та ти повинен бути мужнім. Я моряк, я розкажу тобі легенду...»

Судячи з анотації, Mystic Shores (Містичні береги – прим. ред.) хочуть зробити щось концептуально-пов’язане. Ми вже можемо послухати чотири оповідки цієї розповіді і вирішити, чи цікаво буде почути продовження.  Тож мандрівка починається, жму на «плей».

На подібну музику зазвичай вішають якісь абстрактні ярлики на кшталт «альтернатива» або «пост-рок». Музику, в якій виконавець хоче вийти за межі класичного звучання важко однозначно охарактеризувати.

Про групу відомо, що походженням вона зі Львова і існує не так давно. Не дивлячись на вік, саму творчість «дитячею» не назвеш. Хлопці намагаються вийти за межі стилів і ставлять перед собою амбітні цілі, що в них певною мірою виходить.

В’їдливі повторення меланхолійних мелодійних фраз, що змінюються експресивним драйвом, збитий ритм, в зв’язці із звичними збивками – таку музику треба відчувати.  Як моряк, для якого море – це не просто вода, так для слухача, море звуку – це не просто набір нот:

https://soundcloud.com/mystic-shores
https://www.dropbox.com/sh/kkgz4ay4y34bemb/BCG7Fm1eNL

X3


© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 2:
 
Новости
Тегивверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua