Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
27
августа
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 250-3150грн.
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Синя Вапа - Лазурит

[ 03.11.2013 ]

Синя Вапа

У свій час однієї пісні «Париж» мені з лишком вистачило на те, щоб з нетерпінням чекати альбом від київського молодого гурту Синя Вапа. Нажаль, саме ця пісня і не ввійшла до дебютної платівки… Але дух, враження від неї-то лишилися! Трошки згодом мою позицію ствердили наступні сингли, що випускалися гуртом. Серед них  «Очі», «Поміж ночей» та ін. Сумнівів не залишалося – «Лазурит»  зобов’язаний був стати відкриттям 2013-го року для багатьох любителів українського інді та бріт-попу.
 
Хочеться сказати, що залучення до складу гурту клавішника дуже позитивно вплинуло на музику, насамперед насиченість мелодій, колективу. Слухаючи пісні, розумієш: ну немає тут нічого зайвого! І нехай – мінімум інструментів, але за допомогою них у музикантів вийшло передати, напевно, все, що вони хотіли. Вийшло передати, без заперечення, всі емоції!
 
До слова, час для випуску альбому група вибрала досить правильно – кінець вересня. Музика Синьої Вапи, складається враження, й писалася восени. Вона дуже вдало поєднується із міськими вечорами, пронизаними прохолодними, але не суворими подихами вітру, яскравими вогнями багатоповерхівок та проспектів. Під цю музику гарно як і сидіти вдома з чашкою чаю, пледом та дорогою тобі людиною, так і прогулюватися парками чи малолюдними вулицями, сидіти в арт-кафе (з тією ж дорогою людиною).
 
Заради справедливості варто зазначити, що пісні на альбомі – не чистий брит-поп. Так, наприклад, «Там, де ми» і «Мертві дні» – більше гаражний рок, «По хмарах» – натяк на не заморочений блюз, а «Моя Любов» «увібрала»  деякі елементи олд-скулу.
 
На жаль, у фізичному форматі альбом має лише тридцять примірників. Але всі вони містять аудіо-вітання музикантів слухачам, а також оформлені різними кадрами з фотосету гурту.
 
Трошки ностальгії, трошки позитиву, багато любові і оптимізму – от що таке «Лазурит»! І це одна з кращих українських робіт цієї осені.
 
Кажуть хлопці, що матеріалу в них вистачає на два чи, навіть, три альбоми. Тому, чекатимемо нових релізів від Синьої Вапи.
 
Прослухати альбом можна зі сторінки гурту ВК  http://vk.com/snvpa
 
Треклист:
1.     Моя Любов 3:06
2.     По хмарах 4:19
3.     Поміж Ночей 3:22
4.     Це Все 4:37
5.     Очі 4:30
6.     Там, де ми 3:40
7.     Мертві Дні 3:18
8.     Хвилі Несуть 3:56
9.     Навколо 3:42
10.  Сни 3:05
11.  Цей Світ Змінився 1:40
 
Синя Вапа
Лазурит
2013
Інтернет
 
Митько Сяржук


© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 4:
 
Новости
Теги
02.06.2015
«Індіго» - прощальний альбом гурту. Занурьтесь в кольорове і приємне безмежжя, куди натхненники Синьої Вапи в другій половині ХХ ст.. потрапляли, переважно, завдяки спеціальним речовинам… Як хтось сказав, що творчість киян це «солодкий ковток позитивної меланхолії».
30.05.2013
Интервью
На сьогоднішній день Синя Вапа встигла записати демки, кілька синглів, які потрапили до ротації незалежних радіостанцій, та дати кілька концертів, в тому числі відкриваючи малу сцену фестивалю «Захід». Про деталі підготовки до студійної роботи, про творчі мрії, та про те, кому і чому не варто займатися музикою – лідер київського гурту «Синя Вапа» Андрій СавдєєвКупил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua