Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
14
сентября
2017
Купить билет
«Roof»
Вход: от 200грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Рок з молоком #47. Друже Музико

[ 12.11.2013 ]

Рок з молоком

«Друже Музико» – одеський гурт, така собі формація патріотичного позитиву. Дослухаючись до пісень цього колективу, можна поринути за обрій етно-драйв-року, - стилю, в основі котрого лежить українська мелодика, і драйвовість року водночас. Таке поєднання дарує відчуття гармонійності. Музиканти були учасниками багатьох етнофестів: Підкамінь, Вишиванка-Фест, Горлиця, Обнова-Фест, Млиноманія, Трипільскі Зорі, Живий Вогонь, U-ROCK, Aрхеологія, Global Village, На Хвилях Серету та ін. Більше про гурт і не тільки розказав вокаліст та гітарист Максим Трубніков.

Привіт! Розкажіть, будь ласка, з чого починався гурт «Друже Музико»?

Гурт Друже Музико – формація патріотичного позитиву – заснований мною влітку 2009 року.  Колектив склався з хороших, давно знайомих друзів. Спочатку це був акустичний гурт до складу котрого входили дві акустичні гітари, скрипка та перкусія. Тільки-но зібравшись у гурт, відразу вирушили на фестиваль «Дикий Мед» і 10 липня 2009 року відіграли свій перший виступ. Посіли 3 місце на цьому фестивалі, хоча гурту тоді ще й  не було тижня:) Саме тому цей день першого виступу і вважається днем заснування гурту, його днем народження.

Чому ви обрали саме такий жанр, таку позицію в музиці?

Жанр гурту змінювався протягом декількох років. Шукали цікавий насамперед для себе формат і, починаючи від акустичного українського авторського року, плавно переходячи у етно-блюз-рок,  дійшли до етно-драйву – стилю, в якому зараз граємо, який подобається слухачам і найповніше проявляє творчі почуття учасників нашої формації.

Скажіть, а в Одесі багато таких патріотично свідомих проектів?

Так, в Одесі є ще гурти, які грають український рок різних напрямків, але формація патріотичного позитиву – це гурт «Друже Музико». Співпрацюємо з гуртами, які творять в Одесі українською. Це такі команди, як «Час Буття», «Тобі», «КіМ» та інші.

Хто з учасників за що відповідає у колективі?

Я – гітара, вокал, Сергій Чудєнко – перкусія, Ірина Барвінська – бас, Андрій Назаришин – баян, Ксенія Матусевич – вокал, перкусія, Володимир Кравченко – ударнi.

Що означає «Формація патріотичного позитиву»?

У це поняття вкладаємо душу, віру та любов. Це – наше рішення всіх проблем. Віримо, що тільки патріотичний позитив дасть можливість нашій країні розквітнути і розібратися з усіма проблемами, тільки патріоти, які позитивно мислять, можуть підняти Україну до висот у всіх галузях. Та й загалом, формація – це значно більше, ніж гурт, це – всі ті люди, які нас слухають, які поділяють наші думки та з позитивом дивляться у патріотичне майбутнє нашої країни.

Ви багато вже де грали, ваші пісні потрапляли на різні збірки, в радіо-ефіри… Можна сподіватися на те, що скоро буде ваш повноформатний альбом?

Так, гадаю що 2014 рік стане роком випуску повноформатного альбому гурту. Матеріалу накопичилося багато, лишається обрати найкращі пісні і видати їх у вигляді першого диску гурту

Розкажіть про проект «Українські Вечорниці в Одесі»? Як справи зараз у нього?

«Українські вечорниці в Одесі» було започатковано гуртом «Друже Музико» 14 жовтня 2009 року. Проводилося культурно-просвітницьке дійство раз на декілька місяців протягом кількох років. Зараз через заклопотаність гурту виступами в інших містах ми тимчасово поставили проект на паузу, але, гадаю, незабаром відновимо його, бо проведення вечорниць в осінньо-зимовий період притаманно українському народу віддавна.

Максим Трубніков (фронтмен гурту) окрім того, що музикант-патріот, громадський діяч і викладач, котрий в Одесі виховує юне покоління в українському духові, ще й кобзар і майстер з виготовлення автентичних старосвітських народних інструментів. Можна детальніше про діяльність поза гуртом?

Викладаю у 9 гімназії міста Одеси, вчитель музичного мистецтва та художньої культури, класний керівник 7-Г класу, найкращого за успішністю класу в гімназії. Лауреат Всеукраїнського музичного фестивалю «Червона Рута» з автентичного фольклору у кобзарський номінації. Засновник кобзарської майстерні в Одесі. Маю активну культурно-громадську позицію, відтак постійно беру участь у різноманітних українських заходах як в Одесі, так і за її межами.

До речі, а як те саме юне покоління ставиться до занять? Багато юнаків цікавить фолк?

Молодь цікавиться фольком, сприймає його і залюбки долучається як до створення автентичних музичних інструментів, так і до різноманітних концертів і заходів, пов’язаних із традицією рідного народу.

Плани гурту «Друже Музико» на найближче і не найближче майбутнє? 

Планів купа!:) Запис альбому, організація постійних виступів як в Україні, так і за її межами… Загалом, велике бажання зіграти в кожному місті, містечку та і селищі Рідної Неньки, і потроху ця мрія втілюється у життя.  

Маємо бажання розширити коло слухачів і надихнути патріотичним позитивом українців на перемоги.

Як гадаєте, чого не вистачає сьогоднішній українській музиці?

Можливо, розуміння що вона українська і що вона повинна бути якісною, бо Україна – це велика країна, і музика в неї повинна бути на рівні!

Які, на ваш погляд, критерії справжнього сучасного українця?

Освічена, мужня, здорова духовно і фізично особистість, яка знає ціну собі і робить все для того, щоби ціна України у світі зростала.

Кілька слів для читачів:

З вами був Друже Максим, лідер гурту Друже Музико – формації патріотичного позитиву;  наше гасло – «Будь з нами! Будь українцем!». Пам’ятайте його і несіть у своєму серці, як найбільшу чесноту, найбільшу гордість за себе, свій нарід і свою Країну – Україну!

Детальніше про формацію – тут http://drujemuzyko.com.ua

Митько Сяржук


© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 98:
 
Теги
27.07.2015
Новости
Музиканти чернівецького гурту F.A.B. стверджують, що їх музика орієнтована на клубну публіку. Насправді ж, практика показує, що творчість молодого колективу сприймається однаково добре як в невеликих закладах так і на відкритих майданчиках. Ми поспілкувалися із учасниками F.A.B. про зміну стилю, дебютний альбом, спільну роботу з репером і багато чого іншого
20.07.2015
Интервью
Пісні цього хмельницького гурту не мають визначеного жанру. Кожен учасник гурту пише композиції. Саме це дає таку різножанровість творчості альтернативщиків. Учасники не хочуть визначатися в якомусь одному стилі, щоб мати змогу підтримати своєю участю будь який виступ. Детальніше – в даному інтерв’ю
14.07.2015
Интервью
Ви коли-небудь куштували сало в шоколаді? Після прочитання сьогоднішньої порції рок-н-ролу з молоком вам просто-напросто не лишиться вибору, як увімкнути гучніше ваші гаджети та комп’ютери. Наша кондитерська працює 24 години на добу і особливо на вихідних» – говорить лідер гурту Лесь Якимчук, і погоджується на інтерв’ю
28.05.2015
Интервью
Гурт починає свою історію з вересня 2014-го. Спочатку це був інструментальний проект однієї людини та з часом, для більшої емоційності та кращого розуміння музики, було вирішено додати до музики вокальну партію, що і було зроблено. Про те, що було і що є ми поспілкувалися із учасниками групи
25.05.2015
Интервью
Part of Universe – молодий гурт, який грає альтернативний рок з претензією на ню-метал. Ці хлопці вміють поєднувати драйвове звучання з глибоким змістом. У інтерв’ю для нашого сайту музиканти розповіли про дорослішання гурту, про улюблені гурти, фестиваль Бандерштат та багато чого іншогоКупил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua