Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
27
августа
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 250-3150грн.
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Рок з молоком #58. Патроничі

[ 03.02.2014 ]

Рок з молоком

«Патроничі» – молодий (у прямому сенсі цього слова) гурт, створений у 2010 році у с. Крихівці (Івано-Франківськ) складається із 6 учасників. На початку 2011 року гурт розпочав активну роботу над власним матеріалом, результатом якої стають перші сингли «Твої очі», «Заплакана Щаслива», які й приносять команді першу популярність. Незвичне поєднання інструментів, хороший настрій, запальні ритми, прості мелодії і щирі тексти – стали основою звучання і стилістки гурту. Сьогодні команда активно виступає та дописує дебютний альбом. Одним словом: про них не треба чути – їх треба слухати! Лідер гурту Андрій Гриньків про минуле, сьогодення, майбутнє «Патроничів».
 
Розкажи, чому ви вирішили створити таку групу як «Патроничі». Що означає назва?

А ми не вирішували, воно само якось так вийшло.
 
Починалося все з бажання чимось займатися, чогось навчитись. Так, в Народному Домі с. Крихівці (передмістя Івано-Франківська) під керівництвом Малика Івана Петровича (Патрона), створився відповідний осередок людей, які хотіли себе спробувати в музиці – а з часом і придумали собі таку назву «Патроничі» (похідне від Патрон). Наслідки творчості перевищили всі тодішні сподівання.

І чому ви обрали саме такий стиль музики?
 
Віднести нашу музику до якогось одного нарямку доволі важко, принаймні, зараз. Можливо, після виходу альбому ситуація трохи проясниться. Крім класичного набору інструментів (2 електрогітари, бас, барабани), у нас ще є аккордеон і саксофон – які і додають певного колориту і яскравості. 
 
На вашу творчість впливають якісь тенденції, мода?
 
Скоріше ні. Модно – не означає добре, якщо гнатися за чимось таким, можна залишитись біля «розбитого корита». Ми більше кладемо ставку на справжність і щирість. Це стосується, і текстів, і музики. Такі речі, на нашу думку, завжди актуальні. До того ж, видумувати нічого не треба.

А як ви вважаєш, з моменту вашого утворення, три роки тому, чого ви вже досягли?
 
За цей час ми багато навчилися, виросли в музичному плані, пережили декілька переломних моментів, напрацювали багато матеріалу, відіграли на багатьох  концертах, зокрема, побували і в Польщі, де нас класно сприйняла польська молодь. Випустили декілька синглів, які принесли нам першу популярність.
 
Також можемо похвалитися постійним колом слухачів, які нас підтримують, за що їм і дякуємо!
 
У 2012 році у вашому складі відбулися певні зміни. Які? І з чим це було зв’язано?
 
По-перше , це розрив з Маликом Іваном Петровичем керівником гурту – зв’язано з розбіжністю поглядів і смаків. По-друге, від нас змушений був піти гітарист Кабан Володя, по географічних причинах (зміна місця проживання). І по-третє, в гурт прийшов талановитий бас-гітарист Мирослав Марків.
 
Що для вас поняття творчість? Наскільки серйозно ви ставитеся до того, чим займаєтеся.
 
Ну, колись це було як хобі. Зараз – це частина життя. Ми стараємось не стояти на місці, постійно рухаємось вперед – вдосконалюємось.
 
В нас в середньому три репетиції на тиждень. А зараз взагалі майже кожен день працюємо на студії над альбомом – йде багато часу і сил. Думаю, це і можна назвати «серйозним ставленням». 
 
Розкажи про альбом, який ви зараз записуєте?
 
Багато роботи вже зроблено, але й багато роботи ще попереду. На диску буде 13 пісень. Альбом буде мати дуже символічну назву для гурту, але поки що ми притримаємо її в секреті.

В нього ввійдуть ваші перші сингли «Твої очі», «Заплакана Щаслива»?
 
«Твої очі» – ввійдуть, «Заплакана щаслива» – ні.

Не записуєте якихось сплітів, дуетів?
 
Ні, поки нічого такого не планується.

Загалом, у вашій творчості вбачаються як і більш соціальні ноти, так і романтичні. Яка тематика для вас є ближчою?
 
Нам близьке і те інше. Все має бути в міру. Ми всі живі люди – і кожен день стикаємось з дуже різними ситуаціями. Романтичні «штучки» - це, звісно, добре… Але інколи хочеться зачепити і інші теми.
 
Думаєте презентувати платівку на якомусь локальному рівні, чи поїдете у тур країною?
 
Поживем – побачимо! Ці питання ще не вирішені…
 
А як у гурту «Патроничі» з поїздками в інші міста? Вас звуть зараз кудись?
 
Ну, поки більша частина концертів, все-таки, відбуваються в нашому рідному Франківську. Але бувають і гастролі за межі рідного міста. Нещодавно  побували в Ужгороді, вийшов дуже приємний концерт.

Якщо ж просто говорити про музику, яким ви бачите її розвиток в Україні?
 
Включаючи українські музичні канали інколи одночасно стає смішно, страшно і соромно. Якщо буде продовжуватись в такому дусі – перспектива не дуже втішна. Але будемо надіятись на краще!

З якими музикантами із Франківська ви дружите?
 
Дружимо з багатьма. В нас в Франківську всі одне одного знають. З кимось менше спілкуємось, з кимось більше. Хтось вже відомий на всю країну, а хтось тільки починає. Назви гуртів називати не будемо, бо ще когось забудемо і цим образимо:)
 
Кілька щирих слів для читачів порталу:
 
Підтримуйте рідне! Слухайте якісну українську музику!

Митько Сяржук


© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 98:
 
Теги
27.07.2015
Новости
Музиканти чернівецького гурту F.A.B. стверджують, що їх музика орієнтована на клубну публіку. Насправді ж, практика показує, що творчість молодого колективу сприймається однаково добре як в невеликих закладах так і на відкритих майданчиках. Ми поспілкувалися із учасниками F.A.B. про зміну стилю, дебютний альбом, спільну роботу з репером і багато чого іншого
20.07.2015
Интервью
Пісні цього хмельницького гурту не мають визначеного жанру. Кожен учасник гурту пише композиції. Саме це дає таку різножанровість творчості альтернативщиків. Учасники не хочуть визначатися в якомусь одному стилі, щоб мати змогу підтримати своєю участю будь який виступ. Детальніше – в даному інтерв’ю
14.07.2015
Интервью
Ви коли-небудь куштували сало в шоколаді? Після прочитання сьогоднішньої порції рок-н-ролу з молоком вам просто-напросто не лишиться вибору, як увімкнути гучніше ваші гаджети та комп’ютери. Наша кондитерська працює 24 години на добу і особливо на вихідних» – говорить лідер гурту Лесь Якимчук, і погоджується на інтерв’ю
28.05.2015
Интервью
Гурт починає свою історію з вересня 2014-го. Спочатку це був інструментальний проект однієї людини та з часом, для більшої емоційності та кращого розуміння музики, було вирішено додати до музики вокальну партію, що і було зроблено. Про те, що було і що є ми поспілкувалися із учасниками групи
25.05.2015
Интервью
Part of Universe – молодий гурт, який грає альтернативний рок з претензією на ню-метал. Ці хлопці вміють поєднувати драйвове звучання з глибоким змістом. У інтерв’ю для нашого сайту музиканти розповіли про дорослішання гурту, про улюблені гурти, фестиваль Бандерштат та багато чого іншогоКупил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua