Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
27
августа
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 250-3150грн.
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Біла Вежа: «Зберігайте спокій та слухайте український рок!»

[ 09.01.2014 ]

Біла Вежа

Відомий багатьом київський гурт «Біла Вежа» презентував свій новий однойменний альбом! Окрім цього – ще й дебютне відео на пісню «Те, Що Бачиш Ти». Альбом, до слова, вийшов потужним (в принципі, у стилі гурту). Якраз зараз відбувається презентація платівки у різних містах України. А концерт у столиці пройшов «на ура» - чого і варто було очікувати. Адже «Біла Вежа», хоч і молодий гурт, але вже легендарний! Про творчість, альбом, кліп і ще багато чого – один з засновників гурту Євген Скоценко.
 
Привіт! Розкажи трохи про ваш новий альбом? Де ви записували його, під яким лейблом він вийшов?
 
На нашу думку, альбом «Біла Вежа» вийшов чудовим, цільним та сучасним. Ми дуже ретельно відбирали пісні для цієї платівки та дуже прискіпливо, з професійної точки зору, підійшли до питання аранжування та запису. Альбом був повністю записаний на студії TOP SOUND-Records. І на цей раз, ми обійшлися без лейблів та самостійно випустили диск.
 
Чому назва платівки саме така?
 
Мабуть, визначальним стало те, що ми написали пісню під назвою «Біла Вежа», яка увійшла до альбому. І ми вирішили зробити все однойменним, щоб все було просто – гурт «Біла Вежа» випустив альбом «Біла Вежа» в який увійшла пісня «Біла Вежа»:)
 
Які пісні до нього ввійшли?
 
До альбому увійшло 10 пісень: Без Зброї; Чужі Обличчя; Зайві Слова; Те, Що Бачиш Ти; Біла Вежа; Де Тебе Шукати; Ти; Золоте Дно; Без Надії; Останній день. 
 
Скажіть, на скільки змінилася музика «Білої Вежі» з часів виходу «Те, чого вже немає»?
 
Альбом «Біла Вежа» – це, безумовно, ще один крок уперед для нас. Ми стали більш досвідченими як композитори і з точки зору саунд-продюсування. Лірика стала більш різноманітною та в деякому сенсі більш змістовною. Проте, сподіваємося, що та романтичність, яка притаманна нашій музиці, та щирість наших пісень, залишились незмінними.   
 
Взагалі, про що ваші нові пісні (ті, що ввійшли до платівки)? Яка концепція альбому?
 
Концепція альбому дуже проста – це 10 гарних пісень на одній платівці. Усі пісні різні за змістом, абсолютно точно, що краще один раз почути, аніж прочитати.
 
Розкажіть і про дебютний кліп на пісню «Те, Що Бачиш Ти». Як проходила робота над відео? Хто режисер?
 
Було дуже цікаво знімати цей кліп, оскільки це наша дебютна відео-робота. Кліп був знятий за 2 дні, працювали по 10-12 годин. Дуже багато часу втратили щоб зловити слушну мить з автобусом, який за сценарієм ледве не  збиває головного героя:)
Загалом, ми намагалися створити міні-фільм і донести за допомогою відео основну ідею пісні «Те, що бачиш ти»: якщо ми хочемо жити у світі, який ми собі уявляємо – треба брати і робити його таким. Давайте пам’ятати, що дива ми створюємо самі!
Цей кліп є результатом роботи багатьох людей – основним ідеологом став я (Євген Скоценко - прим. авт.), Андрій Томашенко виконував роль продюсера, а зі зйомками, постановочною режисурою та монтажем нам допомагала чудова команда Picoi (Олена Москальчук та Дмитро Бурко).
Кого ви запрошували на зйомки – професійних акторів, чи це ваші друзі?
 
У зйомках взяли участь і друзі, і професійні актори.
 
Стосовно ж самої пісні. Ви кажете, що змінювати світ потрібно починати із себе. На твою думку: що перш за все має зробити людина, щоб змінити на краще навколишній світ?
 
Посміхнутися собі у дзеркало з самого ранку та у гарному настрої виходити у навколишній світ. 
 
У тебе є улюблені пісні з альбому?
 
Дуже важко виокремити якусь одну пісню, адже у кожну ми заклали по частинці нашої душі.
 
Чого не вистачає на сьогоднішній день вам, як творчим людям?
 
Як творчим людям нам бракує часу та фінансової незалежності, щоб займатися саме творчістю. Адже левову частку часу відіймає робота, нам всім треба годувати сім’ї. Сподіваємось, що цю статтю прочитає якийсь меценат або бізнес-інвестор… «Біла Вежа» - це український рок-гурт найвищого ґатунку, в який можна сміливо інвестувати. 
 
Ви плануєте презентацію нової програми містами України?
 
Ще не знаємо, оскільки, якщо і організовувати такий тур, то тільки власними силами. Всі найближчі концерти ми обов’язково присвятимо нашому новому альбому.
 
Де можна прослухати чи придбати диск?
 
Диск можна придбати написавши нам на пошту bilavezha@gmail.com або звернувшись до нашого клавішника Андрія Ейсмонта.
 
Усі користувачі пристроїв Apple можуть придбати альбом у iTunes.
 
Послухати альбом можна у нашій офіційній групі Вконтакті та у сервісі Яндекс.Музика.
 
Які у вас плани на післяноворічний період?
 
Планів дуже багато – працюємо над матеріалом для 3-го альбому, плануємо випуск інтернет-синглу. В нас багато здорових амбіцій, тому слідкуйте за новинами, ви про нас ще не один раз почуєте!
 
Кілька слів шанувальникам справжньої української музики від «Білої Вежі»:
 
Зберігайте спокій та слухайте український рок!
Митько Сяржук


© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 20:
 
Новости
Теги
07.11.2016
«Бути вільним» - своєрідний рубікон: є матеріал, досвід, поштовх, далі або вверх, або стеля. Альбом, як багатосерійний фільм – включив, заслухався, опавжекінець. Десять треків драйву та емоцій. Так що було принесено в жертву заради можливості вписатись в мейнстрім?
28.09.2016
Новости
Новинка цієї осені від гурту «Біла Вежа» - альбом «Бути Вільним». Невипадково початкові літери у назві групи збігаються із початковими літерами назви збірки. «Це енергетично потужна й кайфова суміш, - кажуть у команді. - Біла Вежа - Бути Вільним!»
28.03.2016
Новости
Вішій увазі: КораЛЛі, Біла Вежа, Веремій, Мотор'ролла, П'ятий вимір, Фліт
02.12.2015
Новости
Це романтична і трохи містична історія кохання. Погодьтеся, кожен з нас мріє знайти свою справжню любов. А уявіть, що вона наснилася вам, і тепер ви відчайдушно шукаєте її в реальному житті! Чи можливо таке? Дивіться у нашому новому кліпі… Так-так, ми віримо у дива!
26.05.2015
Видео
Біла Вежа вдихнула друге життя в вірш Василя Симоненка перетворивши його в чудову патріотичну баладу. Якщо додати відео-постановку від театру тіней, отримаємо не просто, ще одне патріотичне відео а концептуальну, знакову роботу групиКупил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua