Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

ВоЦап - відео на пісню «Львівська залізниця»

[ 05.05.2014 ]

Д ля зйомок відео на пісню «Львівська залізниця» гурт ВоЦап (Київ-Харків) вирушив у подорож із Харкова на Захід України – вокзали, диваки-залізничники, вузька колія, дуже незвична для людей зі Сходу, колоритні пасажири. Знімали Карпати й Закарпаття, найромантичніші місця, де пролягає наша залізниця. Основу відео склали кадри унікальної «Кукушки» − вузькоколійної залізниці Антонівка-Зарічне, «Трансполіської магістралі», однієї із трьох діючих в Україні вузькоколійок із пасажирським рухом. Вона припинила вантажний рух у 90-х, але для багатьох населених пунктів є фактично єдиним зв'язком зі світом, тому функціонує й досі. Місцевість, через яку проходить залізниця дуже мальовнича: ліси, поля, болота і озера. «Кукушка» довжиною у 106 км – перше із Семи чудес Рівненщини.

«Класно було б відновити вузькоколійні сполучення по Карпатах, і щоб туристи їздили між селами, як поліською «Кукушкою», такими собі гірськими трамваями» − Кирило Курінний, ВоЦап.

Кліп «Львівська залізниця» – спроба вхопити минуле, як сфотографувати старий будинок перед тим, як його знесуть. Комусь цей будинок гарний, комусь огидний. Але багатьом, хто виріс на тій вулиці, де він знаходиться, він по-своєму милий і дорогий.

ВоЦап «Львівська залізниця»

(слова Мідної і Кирила Курінного)
www.youtube.com/watch?v=C2LYTCWgRqw

З цікавого про кліп (Кирило Курінний, ВоЦап):

«Коли знімали в Харкові на мосту, постійно підходили місцеві з району по інший бік. Коли чули українську, трохи шарахались і всі ділились на 2 категорії – хто ну дуже хотів, щоб їх знімали і тих, хто кричав «не знімайте!» навіть при тому, що й не збирались. Один місцевий гопнік років 50-ти питав де шахідки – це ж бандерівці явно знімають, щоб потім вокзал підірвати.»

«Дуже приємне відчуття від «Кукушки» − поліської вузькоколійки. З’єднує між собою далекі села і, насправді, є дуже зручним сполученням для місцевих. Вони жаліються на її допотопність, соромляться її. Замість того, щоб плекати як річ своєрідну і корисну.»

«А от Боржавську вузькоколійку відзняти не вдалось – в день нашого приїзду у Виноградів вони вирішили скасувати рейс. Наскільки ми зрозуміли. вкотре зламався локомотив. Як писали потім із цього приводу «Іршава Ньюс», на рік виділяється на цю збуткову залізницю щось типу 10 млн грн. Таким чином щороку можна було б закупати в Росії новий вузькоколійний локомотив і 3 вагони до нього.»

«На вокзалі у Харкові всім казали, що знімаємо сюжет про харківських поетів кінця 20-х – початку 30-х для Першого Національного. І всі кивали і нас не чіпали.»

«Єдиний інцидент був, коли їхали через Тернопіль. Там даїшники нас зупинили, почали примахуватись безпідставно. Наш водій зробив величезну помилку, коли пішов розмовляти до них в машину. Ну ми за ним пішли вже з камерою, і один даїшник нашому оператору пальці затис, Подавали до суду потім. Суд виграли.»

Читать в архиве по теме 1:
 
Теги
24.05.2015
Якщо вам до вподоби проуз-панк, то цей міні-альбом саме для вас. Київсько-харківський проект славиться своєю поетичністю, не боїться експериментів, і це вкотре доводять в своєму другому доробкувверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua