Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
14
сентября
2017
Купить билет
«Roof»
Вход: от 200грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Безодня про новий альбом «Радіохулігани»

[ 22.05.2014 ]

Безодня

Безодня – молода і перспективна рок-група із Хмельницького. У неї вже є тисячі шанувальників по всій країні та за її межами, а 23 травня відбудеться реліз нового альбому, який має назву «Радіохулігани». Вокаліст та лідер гурту Олександр Банашко повідав деякі деталі платівки.
 
Чим зараз дихає Безодня?
 
Привіт! Дихаєм новими враженнями від весни, вона-чудна… До речі, такої ще не було! Ще в найближчих планах показати планеті Земля те, над чим працювали в студії два останні роки.
 
Розкажи про ваш другий альбом трохи?
 
Це є найважчий і одночасно найцікавіший наш період... Безліч крайностей, перешкод, непорозумінь… Я цей альбом ненавиджу і обожнюю одночасно. Він змінив нас назавжди.
 
Які пісні увійдуть до платівки? Це буде виключно новий матеріал?
 
Ні, це буде матеріал минулих років, який ми не могли записати через відсутність абсолютно всіх студійних і матеріальних умов. Нові треки – це трохи інша БЕЗОДНЯ, яку усі також почують дуже скоро, або не почують ніколи!
 
З виходу останнього релізу «Не мовчи» минуло 6 років. Що змінилося у вашій творчості за це час?
 
Ми стали самостійнішими з тих пір. We are independent. З часом ми менше піддавались чужому впливу, тому що самі без сумніву вже знали як і що треба робити. Нас залишили деякі музиканти, а труднощі – вони об’єднують, позаду безліч перешкод. Ми «гігами» слухали різної музики… Наші смаки виточувалися, надихали західні приклади. І це вже духовно та свідомо інша БЕЗОДНЯ. І це круто!
 
«Радіохулігани» – це натяк на те, що БЕЗОДНЯ «розірве» медіа-простір?
 
Це натяк на те, що БЕЗОДНЯ «розірве» і переверне застаріло-совковий світогляд більшості людей і збільшить кількість позитивних думок в їхній голові. Медіа-простір нас не цікавить, його майже не існує.
 
Сингл «Аромати» записаний спільно з екс-учасником гурту Карна Олексієм Ярошем. Ще когось із вітчизняних музикантів можна почути на диску?
 
На мою думку, в Олексія найгарніший тембр голосу на Україні. Тому на цей альбом нікого більше і не потрібно було запрошувати:)
 
Взагалі, про що пісні альбому?
 
Про різне. В основному про те, що досить бути байдужими, безкорисними, треба адекватно розуміти хто ти, і в темпі робити все для успішного та щасливого майбутнього свого та своїх близьких!
 
Про почуття багато, вони дивовижні. Деякі пісні я не одразу розумію... Через певний час дізнаюсь, про що текст. В цьому присутня своя магія.
 
Є улюблені композиції?
 
Зараз подобається «Повернись».
 
Ви готуєте відео-підтримку платівки? Кліпи будуть?
 
Ми плануємо, будуть не одразу.
 
Опиши альбом трьома словами:
 
Дебош. Коло. Любов.
 
Що для тебе стало найбільшим досягненням та найбільшим розчаруванням за час існування гурту?
 
Те, що ми досягли левелу «Радіохулігани». Розчарувань в нас не було.
 
Яка твоя мрія?
 
Щоб Україна стала аналогом Голландії!
 
Скажи кілька слів читачам порталу:
 
Багато обіймайте тих, кого любите. І пам’ятайте про нас…
 
Митько Сяржук


© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 3:
 
Новости
Теги
27.07.2011
Интервью
Гурт Безодня – ще один феномен українського року. Молоді хлопці, молода команда, яка хоч і часто змінювала склад, та все ж продовжила не просто існувати, а й ще інтенсивніше концертувати та записувати різноманітні сингли. Одним з останніх стала композиція «Не затримуй час», яка впевнено засіла в радіо хіт-парадах. І хоч ця пісня записана в трохи не звичній для хлопців манері – з дисковими мотивами, але… Напевно, експерименти – це ж і альтернатива?Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua