Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Пьюсок - Папа

[ 05.09.2014 ]

Пьюсок

«Папа» є дебютним лонгплеєм київського інді дуету PEAUSOK (ПЬЮСОК). Альбом записувався 9 (може, краще було б назвати його «мамою» чи «первістком»?:)) місяців (з лютого по листопад 2013 року) в 3-х містах (Києві, Бєлгороді та Хмельницькому).

Незважаючи на концептуальну рівномірність, «Папі» не можна приписати якісь конкретні стилістичні рамки: меланхолійний тріп-хоп межує з розкутими циган-балканськими мотивами, стримані ліричні балади змінюються рваними нойзовими гітарами, а індустріальні електронні біти гармонійно поєднуються з тихим роялем та акордеоном. Тексти – вбрані і приправлені спеціями звукових шумів. Хоча, я поспішив вимовити слово «тексти». Це чисті вірші. Декому, можливо, творчість Лєни Пьюсок і Ко здасться взагалі аудіо поезією. Але то вже справа кожного…

Хотілося б виділити серед інших пісню «Письма» – одну з найсвітліших ліричних композицій на альбомі. Зовсім інакшою є «Шок», де різкий хардстеповий бас і біт, виск гітар, спотворено-транспонований вокал, раптово змінюються тихим меланхолійним роялем, який поступово досягає істеричної коди. Про другу композицію самі музиканти говорять так: «В цьому треку нам хотілося щосили «відв’язатися». Хтось каже, що загублена «іскра творчості», хтось каже, що тоскно нині без багать, гітар і гітар в багаттях. Кажуть, що «раніше було раніше», «легкі пісні були легшими, а позитивні – позитивнішими». Слава Богу. Багато в чому саме «Шок» – найнеоднозначніший і переломний трек. Це зворотна реакція».

Повертаючись, власне, до музичної складової, варто визнати феноменальність платівки у вітчизняному культурному просторі. Негучно, без зайвого пафосу, епатажу і спекуляції на похмурих тонах і настроях музиканти записали красивий, осінній  та по-хорошому простий альбом. Причому простота ця – лише є першим враженням. І хибним. Якщо прислухатися, то можна розчути багатошарові, насичені аранжування, завдяки яким на диску представлено глибокий і водночас легкий звук. Хочеться відзначити і різноманіття інструментів, які було залучено при роботі над піснями.

В цілому, від альбому хочеться не те, щоб посміхатися, але відпочивати нутром і тілом. Це інді-поп, осінній, та сонячний. Лєна та інші учасники процесу запису платівки не намагаються «косити» під когось, «випендрюватися» – вони просто грають музику, яку люблять. На «Папа» немає ніякого удавання, декадансу та протистояння будь-кому і будь-чому. І це, мабуть, те, чого не перестає потребувати сучасна українська інді музика.

Платівка записана і спродюсована безпосередньо учасниками проекту (із залученням солідної кількості запрошених музикантів).

Майже відразу після «Папи» музиканти випустили спеціальну компіляція з 8 програмних треків, спочатку підготовлених для дебютника, та які з різних причин туди не потрапили. «Мурмурация» – збірник бі-сайдів, або «ауттейків» – представляє собою електронно-акустичні балади в максимально живому звуці, з мінімумом ефектів, обробок і пост-продакшну. Група вирішила зробити з цих восьми треків окремий альбом, оскільки ці пісні теж заслуговують окремої уваги, хоч і значно відрізняються за стилістикою.

Обидва диски поки що не видані на жодному лейблі і поширюються через соціальні мережі, музичні ресурси і на концертах гурту.

Завантажити альбом «Папа» можна тут http://www.ex.ua/74569733. «Мурмурация» доступна за посиланням http://www.ex.ua/75232699. І не варто забувати про придбання альбомів на фізичних носіях, які можна замовити в групі http://vk.com/peausokmusic.

PEAUSOK
Папа
2013
Інтернет-реліз

Трек-лист:
01. Катя
02. Зарисуй
03. Телефон
04. Другу
05. Письма
06. Роботы
07. Розовый ветер
08. Полетела
09. Лошади
10. Полетела
11. Слон
12. Пьюсок
13. Автобус

Митько Сяржук


© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 3:
 
Новости
Теги
08.12.2016
Новости
Новый альбом является более зрелым, выверенным, музыкально грамотным и даже, если можно так сказать «выстраданным». От эклектичных метаний, тонких экпериментов с индитроникой и меланхоличного трип-хопа здесь не осталось и следа. У этого релиза специфическое звучание, состоящее из множества мелких деталей, требующих особого внимания слушателявверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua