Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
14
сентября
2017
Купить билет
«Roof»
Вход: от 200грн.
Последнее
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу
Як пройшов вечір «Вірші і джаз на даху з Іреною Карпою»
15.08.2017 - [фото]Ірена Карпа
Під джазовий супровід групи «Сон Сови» Ірена читала вірші Гійома Апполинера, Артюра Рембо, Юрія Іздрика, Артема Полежака, Галини Крюк, Гаси Шиян, а також уривки зі своєї книги «День усіх білок»

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Q-Grunge - Grunge

[ 14.09.2014 ]

Q-Grunge

Quality grunge (якісний гранж) в дебютному альбомі київських рокерів Q-Grunge «Grunge» поданий неабияк потужно. В кожній ноті, в кожному слові немає і натяку на «попсовість» – хлопці підійшли до запису не лише професійно (в плані роботи над звуком та текстами), а й, що є головним, з душевністю. Видно, що музиканти кайфували на студії від своєї роботи.

Матеріал для цієї платівки був написаний на П’ятій Авеню в Нью-Йорку і пролежав у столі кілька років. Ще взимку 2012 року на студії DSS всі пісні були аранжовані і записані. І от – чудовий результат, який непідвладний плину часу! Трек-лист платівки склав 9 композицій українською та російською мовами. Американське минуле дуже вплинуло на становлення особливого звучання групи. Найкраще це проглядається, звичайно, у по-американськи фірмовому звучанні пісень.

Найбільш повний спектр емоцій і задоволення від прослуховування цього монументального (для українського гранжу) альбому представляється, якщо перебувати на самоті і із закритими очима. Повірте, політ і повне занурення у власний світ вам забезпечений! Музика охопить вас повністю, розбурхуючи нутро (не в прямому сенсі), наповнюючи часом похмурими тонами, а інколи змусить і по-філософськи переосмислити навколишні події, подумати над тим, що вже зроблено і що ще попереду. Але, не зважаючи на такі настрої, платівка аж ніяк не відноситься до меланхолійних. Скоріше, ця музика надає емоційної енергії та стійкості… Тобто, ліг, закрив очі, прослухав альбом – і гайда змінювати світ (перш за все – власний) під «СВІТ», «Невесомость» та «Хвилю».

Брак ліричності, напевно, єдиний недолік (особисто мені) на платівці, але меншою мірою «Мольберт» та – більшою – «Ні» з успіхом рятують положення. Радує, що на альбомі немає гітарних соло з сотнями нот, немає «випендрювання» з використанням музичних інструментів. Майже кожна пісня – це, по суті, завершена історія, маленький твір.

Незважаючи на деякі недоліки (швидше всього пов’язані із певною одноманітністю), дев’яти-трековий запис включає кілька потужних елементів, що підсилюють фірмове гранжове звучання. Музика Q-Grunge – це мистецтво «на рівні».

Цей диск являє собою концептуальну роботу автора віршів Тараса Сидорця, саунд-продюсера Олександра Дона, гітариста Олександра Котлярова і бас-гітариста Дмитра Сергєєва.

«Grunge» рекомендується до прослуховування усім шанувальникам жанру незалежно від географічного перебування!

Прослухати платівку можна на офіційній сторінці гурту VK.

Q-Grunge
Grunge
2013
Інтернет-реліз

Трек-лист:
1.      Эпиграф
2.      СВIT
3.      Мольберт
4.      Ні
5.      Невесомость
6.      Все пройдет
7.      Хвиля
8.      Сотри
9.      Не отпускай

Митько Сяржук


© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 2:
 
Новости
ТегиКупил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua