Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
27
августа
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 250-3150грн.
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

InSide: «Ми завжди любили важку музику!»

[ 24.09.2014 ]

InСАЙД

Історія київського гурту InSide починається ще з 2005 року. Багатьом шанувальникам якісної альтернативи цей гурт не лише відомий, а вже давно встиг полюбитися. Особливо - молодому поколінню. Це і не дивно, адже альтернативний рок – напрямок, найбільш близький енергійній українській молоді. Починаючи з 2009 року – склад гурту зазнає постійних змін, також змінюється і стиль гурту у бік більш важкого звучання. Але енергетика, яку несуть хлопці у своїх піснях – нікуди не ділася, і лише продовжує йти «по наростаючій»...

Нещодавно ви презентували новий сингл «Life After Death». Це перша «ластівка» з майбутнього альбому?

Наш новий сингл – це презентація нового InSide з новим саундом та звуком. Також в новому альбомі ми будемо притримуватись саме такого саунду.

Розкажіть про що пісня? Знаю, що в ній певним чином присутній настрій подій Майдану?

Нехай кожен розтлумачить її як йому подобається… Пісні існують для того, щоб їх слухати. А щодо подій Майдану, то так, деякою мірою це вплинуло на настрій пісні, але тільки тому, що в цей час відбувалися ці події, і не більше того.

Також на трек відзняте відео. Кому належить ідея сценарію? Яка ідея кліпу?

Сценарій належить Євгену Керпатенко, який є нашим драмером і по сумісництву режисером кліпу. Ідея в тому, що нас  «поховали» під землю живцем, і ми не можемо звідти вибратись.

Стосовно альбому… Можете розкрити карти стосовно його наповнення? Експерименти, дуети, із оркестром, може, будуть пісні, що популярним стає в нашій країні?

Так, будуть експерименти зі стилями, мабуть, більше клавішних та електронних звучків.

Можливі і оркестрові моменти. Також є думки щодо запрошення інших музикантів. Але в цілому композиції приймуть більш технічне та важке звучання.

Чим платівка відрізнятиметься від «My Cardiac Reset»?

Як ви могли почути в синглі «Life After Death» саунд став дещо важчим. Це завдяки 7-струнним гітарам, на які ми перейшли. Також пошук «свого» саунду дався в знаки.

Музика гурту досить якісна, я навіть дозволю собі сказати – європейського рівня. Та от а жаль, в країні одиниці рок-музикантів можуть похвалитися тим, що заробляють на життя творчістю. Як у вас складається в цьому плані?

Поки що ми не можемо сказати, що музикою заробляємо на життя, але намагаємось робити все для того, щоб змінити цю ситуацію.

Якщо говорити про якість, то ще таке питання: на вашу думку, чому молоді (та і не дуже) вітчизняні гурти не так вже й сильно приділяють цьому увагу? Це пов’язано лише з немалими коштами на студійну роботу чи ще з чимось?

Здебільшого так, певною мірою, за цим стоїть фінансова складова. Але на якість впливає дуже багато різних факторів, зокрема здорова конкуренція, та можливість частіше виступати перед публікою. І відточування своєї майстерності на практиці.

Стиль гурту весь час змінюється у бік більш важкого звучання. Ви ще шукаєте «своє»?

Насправді коли ми створювали гурт, то музика вже тоді була досить важкою, потім була низка експериментів. Ми завжди любили важку музику і просто з часом повернулися до свого «коріння».

Є вже якісь думки стосовно святкування десятирічного ювілею в наступному році?

Ви не перші, хто про це питає, тому, гадаємо, що це привід, щоб над цим замислитись.

Я от звернув увагу, що гуртів з такою ж назвою, як і ваша – досить чимало по всьому світу. Вас це не бентежить?

Зовсім ні, чому це має нас бентежити? От як би ми усі ще грали схожу музику… Навіть близнюки, які ззовні дуже схожі, бувають дуже різними в середині.

На яку аудиторію взагалі розраховані ваші композиції?

На ту, яка полюбляє важку музику. Для нас немає різниці – люди якого віку та статі слухають нас.

Складіть маленький твір на тему «як ми провели літо»?:) Що запам’яталося найбільше? Що хочеться повторити і в наступному році?

Ніколи не любили писати твори. Літо провели переважно в студії, працюючи над новим альбомом.  Хочеться більше позитивних емоцій, і щоб в нашій країні був мир.

Чого, як гадаєте, не вистачає сучасній українській рок-музиці? І як з цим боротися?

Ми вважаємо, що потрібна більш потужна підтримка в першу чергу як з боку держави, так і тих же спонсорів. Потрібно проводити більше фестів, будувати нові якісні музичні майданчики і т.д. Завдяки цьому з’явиться попит на якісну живу рок-музику. А боротися з цим потрібно все тою ж якістю музичного матеріалу, який ви робите.

Які ваші творчі плани у довгостроковій перспективі?                                                              

Записати 12 альбомів і увійти у зал слави рок-н-ролу!

Митько Сяржук   


© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 8:
 
Новости
Теги
09.07.2014
Видео
Композиція «Life After Death» стала синглом до полноформатного альбому, реліз якого заплановано восени цього року. Власне, пісню ми вже чули, тож вельми цікаво було, як її доповнить відеоряд
05.06.2014
Новости
Київські «металюги» InSide нагадали про своє існування потужним синглом «Life After Death». Це перша офіційна студійна робота після повернення в 2013 до групи першого вокаліста Кирила Ткаченко
05.07.2013
Новости
Группа InСайд жива, и готова снова зажигать огонь в ваших сердцах и душах! Примечательно, что группа возвращается со сменой в составе, а именно новым вокалистом. На данный момент группа ведет активную работу над новым материалом, в качестве видео-подтверждения вашему вниманию демка новой песни «Бей в цель»
09.12.2012
Море потужної енергії! Ритми і мелодії захоплюють, гітарні рифи «качають», все, одним словом, як і має бути. Ліричних композицій немає, лише стимулююча альтернатива та nu-metal. Розслабитися слухач зможе лише під завісу ЕР – у пісні «My Way»
31.05.2012
Видео
Образцы ожили и рубанули такой драйв, что затряслась вся лаборатория! Мощные рифы, сбитый ритм, волна экспрессии – отличный трек и не менее отличное видеоКупил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua