Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Масса Причин - Їжа Вода

[ 16.11.2014 ]

Масса Причин

«Їжа Вода» – це друга платівка дніпропетровського гурту Масса Причин. Якщо ви не проти мелодійного, дещо приджазованого софт-року, то клацайте “play” – і понеслися! За словами самих музикантів, новий альбом – це повернення до первинних цінностей, це символ простоти і невимушеності і, якщо хочете, безвиході буття. Це музика у всій її споконвічній красі, лише трохи прикрашена словами.

Забігаючи на перед хотілося б відзначити кілька моментів. По перше – пісня «Електричний Струм». Записана спільно із іншим популярним дніпропетровським гуртом Кімната Гретхен композиція, стала однією з родзинок альбому. В плані тому, що ця пісня чи не найдоросліша. Це рідкість на сьогоднішній день, коли молоді колективи пишуть таку якісну музику і лірику. Окрім цього, дует із Кімнатою Гретхен – дуже вдалий вибір, я, особисто, не можу уявити когось іншого на їх місці... Коротше, «Електричний Струм» - доволі такий маніфік!

По друге: із записом альбому Массе Причин активно (а головне – результативно) допомагав Юрій Яхно (гурт Тайна Третьей Планеты). Коли ця інформація «сплила» перед презентацією самого альбому, я зразу подумав: якості буде не позичати! Я переконаний, що Яхно є одним з найкращих звукорежисерів Украйни (та і як музикант він – на висоті!) До слова, я не помилився. «Їжа Вода» дуже якісний в плані запису, аранжувань альбом. Ще один «плюсик» на рахунок платівки.

Третій плюс: музикантам однаково хороше вдаються пісні як українською так і російською мовами! З огляду на те, що сьогодні на пальцях однієї руки можна перерахувати молоді українські гурти, які роблять класні пісні російською чи англійською, – це вагомий успіх дніпропетровців!

Стосовно матеріалу… В більшості своїй пісні мають однорідний характер, рівну навантаження і ступінь ліричності. Злегка відокремлюється акустична балада «Вечная Мерзлота»…  До речі, якщо скласти трійку найкращих пісень альбому, то, ця лірична композиція ввійде у ТОП разом із, власне, «Їжа Вода» та «Електричний Струм». Після «Мерзлоты» альбом транзитом повз «Масла Спирта» розворушується бадьорими і потужними «Надто Впевнена» та «Ответные Меры» - вони припадуть до вподоби багатьом.

Але без ложки дьогтю все ж не обійтися… На мій вибагливий погляд, музиканти дещо запізнилися із  альбомом… В недалекому минулому, «Їжа Вода» користувалася б значнішою популярністю і попитом. Нині розбещена і «досвідченіша» публіка вимагає більш різноманітних і актуальних форм, експериментів, музичного епатажу (ну і всіляких інших фішок, чим славляться західні виконавці). Хоча, менш прискіплива частина аудиторії неодмінно насолодиться складними, гладкими мелодіями, занурившись в привітну, часом драйвову, а часом романтичну обстановку, що сформувалася Массой Причин.

Якщо порівнювати перший альбом («Живой») із «Їжою Водою», то краще всього звернутися до прямої мови музикантів: «Ми вдосталь наситилися ортодоксальним звуком першого альбому. Нас дуже багато критикували за нього. Але нам просто необхідно було «виговоритися» за всі ті 7 років, які ми провели поза музикою. Новий альбом настільки сильно відрізняється від першого, що можна було б і назву групи поміняти, так як далеко не всі впізнають нас в ньому».

Завантажити альбом можна тут https://massaprichin.kroogi.com/ru/download/3072198-Yizha-Voda.html

 

Масса Причин
Їжа Вода
2014
Інтернет-реліз
 
Трек-ліст:
 
1.    Как Бы Не Так
2.    Їжа Вода
3.    Пообещай
4.    Сам Пью
5.    Рефлекс
6.    Рокенролла
7.    Вечная Мерзлота
8.    Масла Спирта
9.    Надто Впевнена
10.  Ответные Меры
11.  Електричний Струм
12.  Сезон Охоты
13.  Только Подумай Об Этом
14.  Суха Вода
 

Митько Сяржук


© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 1:
 
Теги
03.04.2014
Интервью
Днепропетровская группа Масса Причин – это интуитивно понятная музыка, написанная пятью парнями, не пытающимися казаться умнее, чем они есть на самом деле. Мы пообщались с Артемом Романюковым, который рассказал об истории группы, поделился планами на будущее и поведал о том, с кем сравнивают Массу Причин. И, конечно, о многом другомвверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua