Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
27
августа
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 250-3150грн.
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Cardiofeels: Бити в саме серце подій довкола нас – це наше прагнення!

[ 22.10.2014 ]

Cardiofeels

Любов і ненависть, страх і біль, натхнення і спокій, справедливість і зрада – все те, що дозволяє не просто існувати, а жити повним життям. Це втілює у своїй творчості молодий київський гурт Cardiofeels, і завдяки цьому поступово та наполегливо розширює коло своїх слухачів і шанувальників. Ми поспілкувалися із «серцем колективу» і його ініціатором Олександром Гилюком.

Привіт. Познайом, будь ласка, читачів із Cardiofeels?

Молодий київський гурт Cardiofeels постав на теренах розломів кількох інших проектів, які датувались 2008-2010 роками. Але остаточною датою його появи слід вважати кінець 2012-го – початок 2013-го років, коли до лав команди приєдналась його теперішня харизматична, відкрита й емоційна фронт-вумен Радинська Ірина, разом з появою якої остаточно сформувалась концепція і мейнстрім колективу. На сьогодні склад гурту налічує п’ять музикантів, поєднаних спільною метою й виправданими амбіціями.

Cardiofeels – це ті відчуття, які сконцентровані в нас в трикутнику сонячного сплетіння. Які примушують серце битися частіше, які відображають в концентраті все те, що ми відчуваємо, чого прагнемо, що переживаємо: від ліричного стану до стану спротиву, від спокою – до протесту. Все це, той грув, який формує істинний рух наших справжніх емоцій, все це – Cardiofeels!

Про що ваші пісні?

Любов, гнів, страх, їхні похідні… Мабуть, про це.

Які у вас цілі, плани, чого ви хочете досягти в музиці? Ви хочете зробити її своєю професією, чи це тільки хобі?

Прагнення донести нашу творчість до широкого кола слухачів, в чиїх серцях вона відгукнеться. А професія це буде чи ні – може вирішити лише час.

Як ви ставитеся до музичних тенденцій? Слідуєте їм?

Вважаємо все-таки, вони можуть і мають певний вплив, але не є головними. Чому? Через те, що основою спілкування через свою творчість, через музику з тими, хто тебе слухає, є справжня відвертість в тому, що ти даєш відчути слухачеві, і що він повертає тобі в цей час у відповідь… А тенденції в цьому випадку є лише інструментом;)

У чому родзинка CARDIOFEELS, яка відрізняє вас від інших рок-гуртів? Яка ідея вашого існування як музичного колективу?

Прагнемо через простоту і щирість пісень, їх мелодійність, помірну важкість і доступність музики глибоко надати відчуття всіх тих яскравих емоцій, тих божевільних чи ейфоричних станів, що ми переживаємо щодня, і які є всесильними двигунами наших сердець. Любов і ненависть, страх і біль, натхнення і спокій, справедливість і зрада – все те, що дозволяє не просто існувати, а жити повним життям. Це все втілює основну мету гурту.

Коли ви плануєте випускати дебютник?

Думаю, він зараз є на часі. Але поки що робимо аранжування до наших нових пісень та готуємося до сольних концертів.

Нові пісні відрізняються від того матеріалу, що вже є? Чим?

Так, звичайно! В них буде більш соціально спрямована тематика, іноді лірично-соціальна. Якщо казати простіше: відображення сприйняття сучасності, того, що ми відчуваємо по відношенню до подій довкола нас в сьогоденні. Бити в саме серце подій довкола нас – це наше прагнення!

Як гадаєш, нинішні події сильно вплинули на вітчизняну рок-музику?

Так, вони справді знайшли своє відображення, навіть лише просто через те, що рок музика це той жанр, який завжди тримав і тримає руку на пульсі часу і генерує справжній рух життя в серцях своїх слухачів.

Ви не цураєтеся каверів. Які пісні і якого гурту є найулюбленішими?

Якщо виникає якась певна концепт-ідея щодо каверу, і вона подобається нам усім, то ми з задоволенням втілюємо її у життя. Але основа нашої творчості це пісні власного виконання. В усіх учасників гурту смаки різні: від альт-року до блек-металу! В кожного свій власний смак в музиці. Мені, наприклад, подобається творчість Guano Apes, бас гітаристу – Begemoth, Pantera, гітаристам – Bullet for my Valentine, наша фронт-вумен полюбляє Земфіру. Таке ось асорті:)

До речі, у вас є пісня «Платиновое Небо». В подальшому російськомовні треки з’являтимуться в репертуарі?

Так, я не виключаю такої можливості. Це пісня, яка була колись мною написана, і я можу сказати, що загалом, коли щось прагнеш створити, то не замислюєшся над мовою тексту пісні. Вона з’являється в тому вигляді і тією мовою, яку ти відчуваєш під час її створення.

Як тобі особисто здається, чого потребують зараз найбільше молоді гурти?

Мені здається, просто бути собою, бути автентичними, не чіплятися за тренди, зберігати щирість по відношенню до слухачів – це є основним. Якщо розглядати з організаційної точки зору, то це потреба в більш масштабніших можливостях в нашій країні для самореалізації молодих виконавців.

З якими гуртами Києва ви дружите? Кого, можливо, порадиш?

GO-A – дуже класний етно-трансовий український гурт. Infiniti Tales – щодо важкої когорти. Gerold –такі-собі веселі панки;)

Які плани гурту на осінь?

На осінь, я думаю, заплануємо запис дебютного альбому. Ближче до зими – зйомку кліпу… На яку пісню – поки що визначаємось на часі.

Скажи кілька слів читачам сайту:

Читачам сайту побажаю слухати якісну рок музику, просто ту, яку вони можуть та прагнуть відчувати всім своїм щирим серцем! З грувом в серцях, Ваш Cardiofeels!

Митько Сяржук


© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 2:
 
Новости
ТегиКупил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua