Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
27
августа
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 250-3150грн.
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Нумер 482: «Любити – означає діяти»

[ 27.11.2014 ]

Нумер482

Про НУМЕР 482 не чув лише той, хто ніколи не слухав якісної української рок-музики. Але, гадаю, таких людей не багато. Бо ще кілька років тому «Трилер», «Ні», «Не напишу» лунали з екранів телевізорів та динаміків радіоприймачів. А далі – тиша. Тривалий час про цей одеський культовий гурт не було, як кажуть, ні слуху ні духу. Але не так давно, «нумери» повернулися із новою піснею, заявивши, що активно починають працювати над новим матеріалом та концертною діяльністю! Ми не могли не скористатися нагодою поспілкуватися із незмінним лідером нурту Віталієм Кириченком.

Вітаю! Розкажи, чим зараз дихає гурт?

Дуже небезпечною сумішшю з нових можливостей, бажання творити, певної частини тривоги, п’янкого духу драйву сучасних подій та любові до музики і нашої великої сім'ї – України.

Віталіє, гадаю, багатьох цікавить питання: чому про НУМЕР 482 так довго не було чути?

Творчий відпочинок. Треба було зрозуміти, хто ми.

Рішення повернутися якось пов’язане із усіма цими (хай їм грець!) подіями в Україні?

Не зовсім. Просто так співпало. Ми почали репетиції у жовтні 2013-го...

Що за ці роки змінилося у творчості власне гурту, і в твоєму житті?

Навчилися цінувати те, що в нас є.

В одному з перших своїх інтерв’ю, ти казав, що ви не альтернативний гурт, а – мейнстрім. І далі так вважаєш? Що нині є мейнстрімом, і чи актуальний він у нашій, наприклад, країні?

Я не пам’ятаю точно, що я говорив, але я кажу зараз: ми будемо робити музику, яка буде подобатися простим смертним, і отримувати задоволення від того, що вона подобається нам!

Ви випустили сингл «Добрий ранок, Україно!» Яка основна ідея пісні?

Любити – означає діяти!

Відчувається, до речі, що стиль композиції не зовсім притаманний «нумерам». Надалі продовжите в тому ж дусі, чи все ж повернетеся до «витоків»?

Можливо, й так. Але головне, щоб кожна пісня мала певний меседж.

І окремо стосовно лірики: з’являться гострі, соціальні тексти?

Гострі – так. Соціальні – ні.

А коли чекати нових треків чи, може, відразу – альбому?

Зараз в роботі чотири композиції – альбом не за горами!

У серпні ви брали участь у акції «З країни в Україну», в яку входили концерти на звільнених територіях Східної України. Як враження, емоції?

Різні. Але в основному – позитивні. Головне, що там багато патріотів. Вони пройшли через випробування, які нам і не снилися. Дві жіночки розповіли, як краматорці вночі носили їжу та воду нашим десантникам, які в складі 100 бійців три місяці захищали краматорський аеродром. Якщо когось з місцевих ловили… Краще про це не говорити...

Люди були вдячні. Зупиняли тебе – і пів години дякували, що приїхали. В Слов’янську чоловік, який втік з Донецька, так спокійно зауважив: «От зараз ми стоїмо, 12-та ночі, і відчуваємо себе у безпеці, а в Донецьку – завжди небезпечно...»

Люди там суворіші, але дуже душевні і відверті. Не у всіх, але у багатьох відбулась суттєва переоцінка. Це вже зовсім інший край, що був до квітня 2014-го.

Як гадаєш, в чому сила музики? Вона дійсно може щось змінити у цьому часто «глухому» світі?

Змінити може віра і любов, а от музика може на це надихнути...

У тому інтерв’ю, що я згадував вище, ти також говорив таку фразу: «Наша мета – професійно займатися музикою». Для учасників гурту музика – професія? Як думаєш, реально молодим цікавим рок-гуртам сьогодні «пробитися»? Що треба їм для цього зробити перш за все?

Багато і креативно працювати!

Чого потребує, на твою думку, людина в Україні сьогодні?

Можливостей. Українці крутий піпл, але нас дуже довго заганяли в стійло... Тому в наше життя прийшов цинізм і невіра в свої сили. Отож, як співається: «забути слово «жах» і тримати життя в свої руках»!

Що ж, які плани на найближче (і трошки дальше) майбутнє в НУМЕРА 482?

Не зупинятись!

Скажи кілька слів «хлопцям з Марсу і дівчатам з Венери», любителям «трилерів»:

Намагайтеся зрозуміти одне одного, і не думайте про себе надто багато. Ви лише кістки і шкіра, яким Господь дав можливість відчути щастя;)

Митько Сяржук


© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 1:
 
Теги
27.12.2005
Новости
Всего за один день группа «Нумер482» сняла видео на новую песню «Iнтуіція». Солист Виталий Кириченко загодя привел себя в надлежащую форму: целый месяц не вылезал буквально из тренажерного зала. До этого фронтмен «Нумеров» ограничивался хоккеем на траве раз в неделю.Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua