Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
14
сентября
2017
Купить билет
«Roof»
Вход: от 200грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Благодійний концерт проекту Святослава Вакарчука «Вночі»

[ 29.11.2014 ]

Святослав Вакарчук

19 грудня 2014 р. у Києві в театрі ім. Івана Франка відбудеться благодійний концерт сольного проекту Святослава Вакарчука «Вночі».

Усі зібрані під час події кошти підуть на оновлення та повне облаштування операційних залів Запорізького госпіталю.

Святослав Вакарчук, лідер гурту «Океан Ельзи», автор проекту «Вночі»:
«Безумовно, з кожного концерту ОЕ ми так чи інакше передаємо гроші на благодійність. Ось вже півроку ми постійно займаємося тими речами, які є актуальними, як наприклад, закупівля ліків, медичних засобів, які наразі життєво необхідні, а нещодавно наша команда привезла з Німеччини спеціальні ліжка для Харківського госпіталю.

Проте ми б воліли також займатися тим, що працюватиме на майбутнє і довгі роки служитиме людям – допомогти лікарням, облаштовуючи їх сучасним обладнанням, комплектуючи такими вкрай необхідними реанімобілями тощо. Врешті, хтось і це повинен робити, адже колись настане день й закінчиться війна»
.

Зокрема, усі зібрані під час благодійного події - концерту «Вночі» - кошти будуть спрямовані на облаштування сучасною апаратурою операційних залів Запорізького госпіталю та придбання реанімобілю.

Госпіталь має довгу й складну історію. Заснований у грудні 1940 року, під час Другої світової працював у Махачкалі, потім Сімферополі, а в листопаді 1944-го був передислокований на постійне місцезнаходження в м. Запоріжжя. Протягом 60-70-х років декілька разів визнавався кращим гарнізонним госпіталем. Проте у грудні 2013 року, згідно директиви тогочасного Міністра оборони стаціонар госпіталю було закрито…

Наразі, зважаючи на надскладну ситуацію на сході країни, прийнято рішення відновити роботу цієї медичної установи, адже Запорізький госпіталь є найближчим військово-лікарським закладом до зони бойових дій.

Але для повноцінної роботи потрібно практично з нуля створити операційні, провести оснащення медичним обладнанням. На сьогодні силами небайдужих городян, підприємців міста, самими працівниками госпіталю зроблено частковий ремонт палат, операційних.

Проте для проведення операцій та лікування вкрай необхідне складне медичне обладнання (рентгенодіагностичний апарат, апарат ультразвукової діагностики, апарат штучної вентиляції легенів, колоноскопи, дефібрилятори, стерилізатори інше), реабілітаційні ліжка, столи операційні,  реанімобіль тощо.

Саме на це обладнання і підуть кошти, отримані від проведення концерту «Вночі» 19 грудня.

Все це працюватиме довгі роки також на потребу мешканців міста.

Благодійний концерт відбудеться у партнерстві з Фондом «Волонтерська сотня Україна – Світ», ГО «Люди майбутнього» та Ощадбанком України

«Вночі» - проект Святослава Вакарчука був представлений 2008 року. Він став першим сольним проектом відомого музиканта. Участь у записі «Вночі» брали як учасники гурту «Океан Ельзи», так і запрошені виконавці джазу, класичної та народної музики. А пісня  «Така, як ти» з цього проекту стала справжнім гімном любові, ніжності та чутливості.

Гуманітарні проекти «Океану Ельзи»: на сьогодні група продовжує надавати благодійну допомогу за актуальними напрямками. Зокрема, за останні півроку на понад 700 тисяч гривен було придбано та передано медикаментів, медичного обладнання, спеціального одягу напряму до Харківського, Київського, Дніпропетровського госпіталів та через волонтерські організації (Волонтерська Сотня-Кожен може допомогти,  Крила Фенікса,Волонтерська Сотні Україна-Світ,Територія життя).

Також триває пряма фінансова підтримка дітей-сиріт та інвалідів - переселенців зі Сходу України (через Одеський волонтерський осередок)

Святослав Вакарчук
19 грудня 2014, 19:00
Театрі ім. Івана Франка

Вхід - 3000-15000грн.
Білети

Читать в архиве по теме 8:
 
Теги
27.05.2016
Интервью
Лидер группы «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук живёт в бешеном ритме мегазвезды рок-н-ролла. Интервью по поводу выпуска девятой номерной пластинки «океанов» он давал в собственный День рождения.
25.11.2011
Видео
Святослав Вакарчук і компанія Google оголосили про проведення спільної акції: першої в Україні онлайн-трансляції живого концерту «Брюссель» на YouTube каналі. Цей проект, аналогічний такого ж роду інтернет-трансляціям західних груп, об'єднаних в серію «Unstaged»
21.10.2009
Фото
Фотоподборка второго дня фестиваля: проект Святослава Вакарчука — «Вночи», квинтет «Дудко»
21.10.2009
Фото
Отгремел, отзвучал, отрадовал международный джазовый фестиваль «Jazz in Kiev 2009». Кто из поклонников джаза его посетил, тот знает, что заявленные накануне организаторами обещания себя оправдали, кто не был — просто обязан посетить «Jazz in Kiev 2010». Тем более, организаторы заявили, что в следующем году фестивалю быть
09.04.2009
Анонс
Финальный концерт проекта «Вночі» состоится на том же месте, откуда и стартовало турне - В киевском дворце Украина. Кстати, по два концерта Святослав Вакарчук отыграл также во Львове и ОдессеКупил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua