Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Latur - Темні справи

[ 05.01.2015 ]

Latur

Пояснити словами, що собою являє гурт LATUR зі своїм дебютним альбомом «Темні справи» не так уже й просто… Але однозначно, від АННИ (саме з цієї культової формації постав LATUR) хлопці несуть у своїй творчості досить небагато прийомів. Хіба – драйв! Причому, прослуховуючи альбом виникає внутрішня дилема: з одного боку в піснях нема нью-металевих рифів, а з іншого – навіть дещо вальяжні композиції несуть енергії стільки, що здається, вони вмістили у себе запал одразу кількох найкращих робіт то ї ж АННИ. Власне, «Темні справи» це скоріше трилер, який лоскоче нерви слухачам, що переплітається із екшеном, де самостійні намагання ліричного героя відновити справедливість переростають у маленьку війну. Війну із внутрішнім та зовнішнім світом.

Звук платівки досить якісний, хоча злегка типовий, що в рамках даного стилю, в принципі, не ново. Від АННИ все ж вчувається щось, але що саме – напевно, кожен визначить для себе. Для мене особисто, ніби і музика не така різка, ніби і вокал не екстремальний і не «Новосьоловський», але все ж… коротше, написати на папері це складніше, аніж відчути нутром.

По композиціям – все просто: емоційна, доволі енергійна подача (не надто жорстка), мелодійний саунд з певними винахідливими рішеннями, вокал. Стосовно вокалу, тут варто відзначити голос басиста – Іллі Орлова, який довершує усі партії фронтмена Сергія Нестеренка міксом двоголосся. Плюс – тексти, в яких живе не тільки рима та емоція, а й думка (хоча, до слова, дехто з шанувальників гурту жаліється на банальність текстів, але я вважаю, що: бляха, ті хто прагне філософських монологів, хай читають Вітґенштайна, а LATUR – це перш за все музичний гурт!) Але при всьому, творчість гурту – це не просто набір слів, не просто набір акордів. А коли і в текстах, і в музиці цілком очевидно присутня думка – такі пісні слухати завжди цікаво.

У якості синглів учасники LATUR ще раніше оприлюднювали треки «Слово Короля», «Втрати», «Ульвер» та «Зеро» (на останній з яких було також відзняте офіційне концертне відео). В принципі, саме ці треки влучно характеризують настрій всієї платівки і їх можна відзначити.

Варто підкреслити, що всупереч прислів’ю, перший млинець для LATUR вийшов аж ніяк не глевким. Він гарячий і з соковитою начинкою. Усім поціновувачам жанру рекомендується.

Довідка щодо назви гурту: вона походить від героя книги Миколи Фробеніуса «Каталог Латура, або Лакей маркіза де Сада», який не мав змогу відчувати біль і проводив химерні анатомічні дослідження з метою зрозуміти і вивчити це досі невідоме явище. Микола Фробеніус досить вдало поєднував вигадані факти із реальністю, так само як і гурт LATUR гармонійно поєднує у своїй творчості фантазії з реальним життям.

Качати та замовляти альбом можна за посиланнями https://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=58271 та http://vk.com/latur.

LATUR
Темні справи
2014
Self-Released

Трек-ліст:
1. Пастка для лисиць 
2. Без свідків 
3. Ульвер 
4. Втрати 
5. Слово короля 
6. Депортація 
7. Зеро 
8. Минуле дає нам час 
9. Горн
10. Молот (присутня лише на CD)

Митько Сяржук


© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 3:
 
Новости
Теги
12.06.2016
Нова платівка Latur – це не продовження попереднього, не переосмислення популярності АННИ – це самостійна доросла робота яка заслуговує на увагу слухача і являється чудовою новою сторінкою гуртувверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua