Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Пестициди - СіДіола

[ 16.02.2014 ]

Пестициди

10 років чернівецький гурт Пестициди наполегливо працював, радував шанувальників своєю творчістю, записував live-виступ (і багато чого іншого робили хлопці). І нарешті – студійний альбом! Вінцем плідної праці та зусиль стали 11 різних за стилем та змістом композицій.
 
В альбом увійшли як геть нові композиції гурту, які до цього виконувалися лише на концертах, так і перевірені часом композиції, що полюбилися шанувальникам гурту (та й української музики загалом).
 
«СіДіола» - це чудовий приклад того, як самовіддана любов до свого стилю, до того, що ти робиш, до творчості, загалом, призводять до чудових результатів. Звичайно ж, мало хто пред’явить Пестицидам  супер-оригінальність. Буду чесним – цей альбом породжує асоціації, типу «десь я ці ходи та ідеї вже чув» (Оратанія+The All-American Rejects)… Та, в принципі, у більшості сучасних виконавців присутній такий «грішок». Але... Міць і «кач» даного альбому – беззаперечні! А ще з огляду на те, що це дебютна робота чернівецьких хлопців… Думаю, ви мене зрозумієте.
 
Якщо виділяти окремі композиції, які запам’яталися, і які хотілося б слухати, я б виділив три треки: «Про мене», «Курва» і «Саме те» (потенційний крутий радіо-сингл!)
 
Власне, «Саме те» – це найбільш підходяща композиція для завершення альбому. Як бадьоро почався альбом, так само бадьоро і закінчився, залишивши, при цьому, ніби меседж «to be continued…»
 
В цілому дебютний альбом команди Пестициди можна було б назвати монолітним і брутальним альбомом. Та й взагалі, прямолінійність і безкомпромісність – найкрутіші фішки гурту.
 
Про назву альбому учасники гурту кажуть таке:
 
«СіДіола» це суміш двох епох: сучасної, перенасиченої цифровими технологіями, та епохи минулого тисячоліття, в якій прилад з назвою «радіола» збирав навколо себе людей на кшталт магічного ящика чарівника.
 
В наш час поняття «компакт-диск», або скорочено «CD», майже відійшло в історію, аудіо-CD купують дедалі рідше, тому назва «СіДіола» це раритет, антикваріат. А враховуючи те, що гурту «Пестициди» нещодавно виповнилося 10 років, альбом «СіДіола» є одночасно дебютним та раритетним»
 
Завантажити альбом у хорошій якості можна за посиланням http://www.ex.ua/48801377. А ще – тут кліп є на пісню «Саме те» – http://youtu.be/4PsbcTD0FsU
 
Треклист:
1.    Кантрі
2.    Дилетант
3.    Доста!
4.    Курва
5.    Про мене
6.    Пацани
7.    Тіко не я
8.    Підстава
9.    Зомбі
10.  Я такий
11.  Саме те
 
Пестициди
СіДіола
2013
Інтернет-реліз
 
Митько Сяржук


© www.rock.kiev.ua
вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua