Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
27
августа
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 250-3150грн.
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Рок з молоком #59. Сонцесвіт

[ 10.02.2014 ]

Рок з молоком

«Сонцесвіт» було створено в 2009 році, у місті Київ, як студійний сольний проект бандуриста гурту «Тінь Сонця» Івана Лузана. Поєднавши свої улюблені музичні напрямки стиль музики «Сонцесвіту» було визначено як industrial folk metal. Нещодавно було оприлюднено трек лист дебютного повноформатного альбому гурту. Зі слів Івана, платівка буде дуже різноплановою і включить в себе кращі 11 пісень за останні 3 роки. Саме ця подія і спонукала нас взяти інтерв’ю у лідера колективу.  Отож…
 
Розкажи, чим сьогодні займається СОНЦЕСВІТ?
 
Наразі йде процес запису повноформатного альбому. Не хочемо спішити, хай все буде поступово, зате максимально так, як задумувалось.
 
Скоро вийде ваш дебютний альбом «Правда». Розкажи про нього? Чого нам чекати?
 
Скоріш за все, альбом з’явиться на світ навесні 2014 року. Він отримав назву «Правда», оскільки, на мою думку, це те, чого так не вистачає всім нам. Тематично більшість пісень будуть так чи інакше торкатись цієї теми.
 
За якими критеріями складався треклист?
 
Ми просто вирішили включити в нього кращі 11 пісень за останні три роки роботи. Ну, і щоб тематично він виглядав без зигзагів.
 
А чим так сподобалася «Ой, да не вечер»?
 
Я колись почув цю пісню у виконанні співачки Пелагеї. Дуже сподобалась, зачепила. Тоді цілий місяць співав її сам собі під гітару і виношував ідею, як оформити в нашому стилі. А коли стало відомо, що альбом видаватиметься в Росії, вирішили включити її в треклист.
 
До речі, скоро вийде і альбом «Тіней Сонця», учасником якого ти також є. Це ніяким чином не завадить виходу «Правди»?
 
Власне, це одна з причин, чому реліз «Правди» трошки відсовується вперед.
 
Альбом «Тінь Сонця» записується на нашій SONCESVIT STUDIO і я займаюсь його записом та зведенням, тому вийшла певна невелика накладка в часі. Втім, може, це й до кращого, оскільки між цими двома релізами буде якась пауза і люди зможуть повноцінно розслухати як один альбом, так і другий, без змішування фарб.
 
А учасники ТС не допомагали у створенні платівки?
 
Взагалі то, все, що являє собою «Сонцесвіт» з точки зору людей – це я і мій брат Микола. Він записує партії соло-гітари, а я – все інше. Ну, а Микола також є гітаристом «Тінь Сонця». Тому можна сказати, що допомагали:)
 
Платівка вийде на російському «Artificial Sun». А в нашій країна немає лейблів, що б спеціалізувалися на саме такій музиці?
 
Чесно кажучи, не знаю. Боюсь, що немає. Або, якщо і є, то мені на очі такі не потрапляли. Взагалі, у нас з лейблами важка ситуація в країні. В Росії також «не фонтан», але ось нас самі ж знайшли, самі запропонували. Засновник лейбла Женя Ворожейкін натрапив на нашу музику в соцмережах  і вийшов на нас. Так і домовились. На цьому ж лейблі вийшов наш перший CD – сингл «Tenebrae».
 
Є в тебе улюблена пісня? Яка?
 
Важке питання. Багато улюблених. Мабуть, я відповів би на це запитання, якби воно було про конкретного виконавця, а так… Мабуть, і не скажу.
 
Що б ти назвав найяскравішим моментом (на сьогоднішній день, звичайно) в історії гурту?
 
Думаю, що наразі це день презентації нашого першого CD-релізу – 7 лютого 2013 року. Був хороший розголос, багато відгуків і емоцій.
 
Який вид промо ти вважаєш найбільш успішним: Інтернет, друковані видання, ТБ?
 
Успішним стає той, хто вміло поєднує все перераховане. Плюс, додам сюди, що одним з найкращих промо завжди були і лишаються живі виступи.
 
Хто сьогодні ще в нашій країні грає industrial folk metal?
 
Цей стиль в такому формулюванні до «Сонцесвіту» ніде мені не зустрічався. Але є декілька груп, що стилістично подібні. Хоча в Україні можу назвати лише одну – львівська команда Viter. Вони називають свій стиль folk’n’dustrial. Хто не чув – раджу послухати.
 
Окрім музики чим замаєшся ще?
 
Культурно-просвітницькою діяльністю. Музика – це не лише нива для реалізації своїх музичних талантів. Музика – це зброя. Формуючи смаки, культурні потреби, ми формуємо свідомість та світогляд людей. А від світогляду залежить, як буде чинити людина в тій чи іншій ситуації. Все дуже взаємопов’язано.
 
Займаюсь політичними та історичними дослідженнями. Іноді читаю лекції на різні цікаві теми у молодіжних просвітницьких організаціях.
 
Одна з місій СОНЦЕСВІТУ є «давати людям знання і показувати альтернативу на перший погляд безальтернативному руху до загибелі». На твою думку: з чого перш за все має почати людина, аби змінити життя на краще?
 
З безжального знищення власних рожевих окулярів. Ми живемо у світі кривих дзеркал. 80% інформації в тій чи іншій мірі викривлено. Це тому, що викривлено основи світосприйняття. А коли фундамент кривий, то стіни самі по собі можуть бути і рівні, але будинок буде перекошений.
 
А після знищення рожевих окулярів – жадно шукати інформацію про навколишній світ, і шукати себе в ньому.
 
Окрім альбому, чого ще очікувати вашим прихильникам у майбутньому?
 
Я думаю, що через деякий час ми розконсервуємо проект «Сонцесвіт» і переформатуємо його у концертний вигляд. Дай Бог на те часу, здоров’я і однодумців.
 
Скажи кілька слів шанувальникам української рок-музики:
 
Бажаю кожному наснаги, нових вершин і лише якісної музики у ваших плейлістах!
 
Митько Сяржук


© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 98:
 
Теги
27.07.2015
Новости
Музиканти чернівецького гурту F.A.B. стверджують, що їх музика орієнтована на клубну публіку. Насправді ж, практика показує, що творчість молодого колективу сприймається однаково добре як в невеликих закладах так і на відкритих майданчиках. Ми поспілкувалися із учасниками F.A.B. про зміну стилю, дебютний альбом, спільну роботу з репером і багато чого іншого
20.07.2015
Интервью
Пісні цього хмельницького гурту не мають визначеного жанру. Кожен учасник гурту пише композиції. Саме це дає таку різножанровість творчості альтернативщиків. Учасники не хочуть визначатися в якомусь одному стилі, щоб мати змогу підтримати своєю участю будь який виступ. Детальніше – в даному інтерв’ю
14.07.2015
Интервью
Ви коли-небудь куштували сало в шоколаді? Після прочитання сьогоднішньої порції рок-н-ролу з молоком вам просто-напросто не лишиться вибору, як увімкнути гучніше ваші гаджети та комп’ютери. Наша кондитерська працює 24 години на добу і особливо на вихідних» – говорить лідер гурту Лесь Якимчук, і погоджується на інтерв’ю
28.05.2015
Интервью
Гурт починає свою історію з вересня 2014-го. Спочатку це був інструментальний проект однієї людини та з часом, для більшої емоційності та кращого розуміння музики, було вирішено додати до музики вокальну партію, що і було зроблено. Про те, що було і що є ми поспілкувалися із учасниками групи
25.05.2015
Интервью
Part of Universe – молодий гурт, який грає альтернативний рок з претензією на ню-метал. Ці хлопці вміють поєднувати драйвове звучання з глибоким змістом. У інтерв’ю для нашого сайту музиканти розповіли про дорослішання гурту, про улюблені гурти, фестиваль Бандерштат та багато чого іншогоКупил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua