Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
14
сентября
2017
Купить билет
«Roof»
Вход: от 200грн.
Последнее
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу
Як пройшов вечір «Вірші і джаз на даху з Іреною Карпою»
15.08.2017 - [фото]Ірена Карпа
Під джазовий супровід групи «Сон Сови» Ірена читала вірші Гійома Апполинера, Артюра Рембо, Юрія Іздрика, Артема Полежака, Галини Крюк, Гаси Шиян, а також уривки зі своєї книги «День усіх білок»

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Рок 2015: спогади про минулий рік, емоції, привітання, побажання

[ 02.01.2015 ]

Новый год 2015

Олексій КАЗАНЦЕВ («БРЕМ СТОКЕР»):

Ми, гурт Брем Стокер, під час подій на Майдані записували свій новий альбом. Все, що відбувалось, знаходило відображення в наших піснях. Запам’яталось, як дзвонить друзяка з Києва і каже: «Піду на Майдан». А я йому у відповідь: «Кличка, Яценюка, Яроша, Ляшка не вб’ють, а кулю отримаєш Ти!» Потім почали вбивати людей, а політики не отримали жодної кулі… Дружбан мені потім подякував, що завдячуючи розмові зі мною, не піддався істерії.

Альбом весною був готовий, але ж, звісно, в такі часи не до пісень. Особливо, якщо це панк-рок. Ми занадто патріотичні й соціальні. Ми завжди за людей – і про це наші пісні. Тому альбом до цього часу не виданий. Ми сподівались, що все заспокоїться і наші пісні втратять актуальність, але політики так і продовжують пережовувати цвіт української нації…

Літом почалось АТО, фестивалів майже нема. Появилась якась дика мода – збирати гроші на армію. Організатори всіх тих дійств, в цілому, покидьки, які за рахунок подій до сих пір роблять собі ім’я та піар. Багато гуртів спекулюють піснями та діями: які вони патріотичні і щирі. Але ж очі ростуть не на дупі, гидко дивитись. Якщо ми (Брем Стокер) і приймаємо участь в благодійних концертах, то тільки там, де допомога конкретній людині. І це для нас не піар – ми з самого початку в стороні від цього лайна.

2014-й рік настільки негативний, що написати хочеться про курс долара. Про те, що за забаганки політичних еліт гинуть люди. Про те, що тролі в інтернеті пишуть суцільну ахінею і важко в цьому побачити реальність. Про те, що росіяни та українці настільки перемішані між собою, що треба бути потужним Дарт Вейдером, щоб посіяти між нами ворожнечу. І здається, що Дарт Вейдер існує!

Наш альбом вийде в новорічні свята. Тримати його далі нема сенсу. Це новорічний подарунок від Брем Стокер. І бажаємо всім українцям, а в 2014 році всі наші національні складові стали одним народом, хай кожен з нас працює на себе. Живе для себе, і прикрашає свою частку світу. Забувайте про політиків, робота на них – це смерть. Працюйте на себе і свою родину. І хай нам заздрить весь світ!

Мир Вам, брати!

Митько Сяржук


© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 9:
 
Теги
11.01.2015
Новости
Вітчизняні музиканти поділилися своїми враженнями від року, що минув, та планами на рік 2015-й. Про те, як політична ситуація вплинула на музичні смаки українців, про те, коли чекати нових релізів. І ще багато-багато іншого. Богдан БУТКЕВИЧ («SWEETLO»)
10.01.2015
Новости
Вітчизняні музиканти поділилися своїми враженнями від року, що минув, та планами на рік 2015-й. Про те, як політична ситуація вплинула на музичні смаки українців, про те, коли чекати нових релізів. І ще багато-багато іншого
09.01.2015
Новости
Вітчизняні музиканти поділилися своїми враженнями від року, що минув, та планами на рік 2015-й. Про те, як політична ситуація вплинула на музичні смаки українців, про те, коли чекати нових релізів. І ще багато-багато іншого. Костянтин ШЕЛУДЬКО («YOUCRANE», «ANGIE NEARS»)
08.01.2015
Новости
Вітчизняні музиканти поділилися своїми враженнями від року, що минув, та планами на рік 2015-й. Про те, як політична ситуація вплинула на музичні смаки українців, про те, коли чекати нових релізів. І ще багато-багато іншого. Евгений БОНДАРЕНКО («SCROODGE»)
07.01.2015
Новости
Вітчизняні музиканти поділилися своїми враженнями від року, що минув, та планами на рік 2015-й. Про те, як політична ситуація вплинула на музичні смаки українців, про те, коли чекати нових релізів. І ще багато-багато іншого. Юрій ЦУКАТ («ROBOTS DON’T CRY»)Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua