Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
27
августа
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 250-3150грн.
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

День Бабака записали пісню про минулорічні події в Криму

[ 23.04.2015 ]

День бабака

Куди йти, що грати і чи варто грати взагалі? Про те, що допомагає  не схибити з вибором розповідає Альбій Шудря, клавішник і вокаліст гурту «День Бабака»:

Нам важко і боляче. Як і багатьом іншим.

Ми записали пісню про минулорічні події в Криму. Назвали її «Welcome Back To Paradise» (Ласкаво просимо знову до Раю). Це саркастична коротка розповідь про інформаційну війну, диверсантів, які «як таргани з щілин повилізали», про «незмінного Вольдемара»і поїзд у «місто Зеро». Після того, як пісня вперше пролунала на радіо, знавці звуку та стилів нам одразу сказали: це сімдесяті.

Для нас це комплімент. Бо зараз багато людей тягнеться до того теплого звуку і якоїсь усталеної психоделії, яка змушувала людей знову і знову переслуховувати пісні і шукати в них приховані меседжі до своєї душі.

Ми хочемо, щоб люди відчували напористий рок, насолоджувалися гарчанням гітар, яке плавиться у безмежному просторі клавішних. І вслухалися в слова.

Для нас дуже важливо, щоб слова  були невипадковими. І ще це мають бути українські тексти. Ми багато грали у музичних клубах раніше. Тепер ми шукаємо спосіб залишити щось для тих, хто вподобає наші пісні через інтернет. Ціни на запис поповзли догори, а грошей у музикантів стало менше. Це б’є по якості. Однак ще не вирок гурту.

От ми, наприклад, повільно докопуємося до нового матеріалу. Кожен новий риф чи проспівана фраза може стати основою для пісні, яка зараз потрібна всім.
Ще в часи Майдану ми написали пісню, де були такі рядки:
               День бабака: країна тихо-мирно дає хропака
               День бабака: по телику так весело гопцюють гопака
               Сиві ветерани, і без грошей селяни             
               Директори базарів і просто продавці
               Поважні депутати і молоді солдати
               І кожен, кожен, кожен, - всі просто молодці!

Ця пісня записана і незабаром її почують наші шанувальники.

Ми любимо іронію, яка рятує нас. Але ми любимо свою країну і хочемо, щоб вона стала кращою і в ній було достатньо своєї гарної музики.

Гурт «День Бабака»  повільно дрейфує хвилями, які накотились на країну. Криза, апатія, страх за майбутнє хочуть поглинути творчість і залишити тільки бажання вижити будь якою ціною.

Ми продовжуємо грати, щоб чимось допомогти і собі і нашим шанувальникам не просто на  мить врятуватись від безумства, але й побачити як над бурхливим морем  крізь моторошні хмари вже пробиваються промені сонця.

Аркадій Волондин


Читать в архиве по теме 2:
 
Новости
ТегиКупил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua