Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
27
августа
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 250-3150грн.
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Рок з молоком #103. Part of Universe

[ 25.05.2015 ]

Рок з молоком

Part of Universe – молодий гурт, який грає альтернативний рок з претензією на ню-метал. Ці хлопці вміють поєднувати драйвове звучання з глибоким змістом. За 3 роки свого існування колектив уже став відомим у широких колах, а регулярні виступи (як в акустиці так і в повному складі (про причину переважання нині акустичних виступів читайте далі)) лише в зайве підтверджують правильний вектор руху Part of Universe. У інтерв’ю для нашого сайту музиканти  команди розповіли про дорослішання гурту, про улюблені гурти, фестиваль Бандерштат та багато чого іншого.

Розкажіть трохи про Part of Universe, про народження і дорослішання гурту.

Все почалося влітку 2012-го, коли ми нарешті вирішили втілити давню мрію про створення гурту. Спочатку грали кавер-версії пісень улюблених груп, перш ніж почали працювати над власним матеріалом. Першим виступом було виконання двох пісень на випускному вечері нашого гітариста Васі.

Давайте розкладемо по поличках… Яке місто вважати вашим рідним: Головине чи Київ, в якому відбувається дуже багато ваших виступів?

Звісно ж нашим рідним містом є Головине: там ми народились, там записуємо пісні, там проходять всі репетиції. Можливо, ми б могли повністю переключитися на діяльність в столиці, але в силу того, що Орест, наш барабанщик, навчається у Варшаві, це поки не є можливим, тому в період його відсутності ми виступаємо в акустиці.

Загалом, я дивлюся, ви багато вже де грали. А де було найяскравіше? Який концерт запам’ятався особливо?

Особливо запам’ятався виступ на фестивалі Бандерштат 2014, оскільки це найбільший захід, на котрому нам доводилось грати. А щодо яскравості, то варто відмітити наші сольні концерти у вересні 2014-го в Житомирі (клуб «God’s Garage») та Києві (клуб «Барви»). Кожен музикант погодиться, що атмосфера на сольних концертах це взагалі окрема історія, так як підтримка на таких виступах просто неймовірна… Коли заряджений натовп підспівує твої пісні – це просто космос!

Творчість Part of Universe полюбилася багатьом шанувальникам вітчизняної альтернативи. Можливо, пора задуматися над платівкою? Як проходить процес?

Матеріалу на платівку в нас достатньо, але випуск альбому – це серйозний крок, до якого треба підходити відповідально та з належною увагою. На це потрібно багато ресурсів: наявність хорошого лейблу, фінанси, час та сили, і поки ми не будемо впевнені, що все це в нас є в достатній кількості, і ми зробимо альбом так якісно, як хочемо, ми не випустимо LP.

Ваш крайній сингл «Dreams & Memories» – англомовний. Якою мовою легше писати, ну, й співати? 

Андрій (вокал, гітара): Щодо написання, то це досить суперечне питання. Коли я пишу, я відчуваю, як це мусить звучати, і втілюю плоди своєї творчості на папері. Ми живемо в Україні, в нас є рідна мова, якою ми спілкуємось, але як музиканти ми виховані в першу чергу на англомовній музиці, тому ігнорувати це було б самообманом, якщо можна так висловитись. Щодо співу, то складність виконувати іноземною – це лише питання часу і досвіду, як на сцені, так і поглиблення знань англійської мови.

Про що пісня «До кінця»? Вона написалася вже після Майдану?

Пісня була написана за кілька місяців до Революції Гідності, і в собі несе ідею боротьби з самим собою, із власними страхами і невпевненістю, боротьби за власні ідеали. Щодо Майдану, то це звісно ж не могло пройти осторонь нас і зовсім скоро відбудеться реліз пісні в якій відбилося наше бачення і ставлення до цих подій.

До речі, записали ви її з YOUR!CK. Хто це? І чи плануєте надалі якісь спільні проекти з вітчизняними (чи закордонними) виконавцями?

YOUR!CK – це наш друг, музикант з Житомира, який пише інді-електронну музику.

Поки жодних планів щодо спільних виконань немає, але ми готові до будь-яких пропозицій. Ми дуже різноманітні в музиці, яка нам подобається, тому в принципі хотілося б спробувати все.

Що ви загалом хочете донести слухачеві своєю музикою?

Основними питаннями, що піднімає наша творчість є самовиховання, самопізнання, повчання, людина в суспільстві, самосвідомість, самокритика і віра в себе, попри всі складності життя.

У самих музикантів є улюблені пісні з власного репертуару? Які й чому?

Андрій: «До Кінця». Мене надихає різна музика, і в цій пісні я зміг поєднати всі напрями, які я люблю.

Орест (ударні): «Ти це лише ти». Це та пісня, яка приносить мені найбільше задоволення при живому її виконанні.

Вася (гітара): «Wasted Away» – пісня, яка відображає ту частину мене, котру в буденному житті я не дістаю назовні, і лише музика знає мене справжнього.

Деякі письменники кажуть, що муза для написання текстів не обов’язкова. Треба просто сідати – і працювати над створенням поетичних рядків. У вас як: пісні будуються виключно на почуттях й відчуттях з життя?

Андрій: Я не хочу писати, для того щоб писати, адже на те вона і творчість, щоб бути мистецтвом, а не ремеслом. Тому якщо я не почуваю того, що змушує мене до творіння – не пишу.

Часто від вас можна почути кавери. Плануєте зробити якийсь переспів найближчим часом? Є улюблені виконавці?

Ми зараз готуємо кілька цікавих акустичних каверів, які ви зможете оцінити вже найближчим часом. Звісно ми маємо улюблені гурти, їх дуже багато, серед всіх варто виділити Three Days Grays, Sum 41, 30 Seconds To Mars, Metallica, Avenged Sevenfold, Hypnogaja, Фліт, A Day To Remember…

Як сьогодні молодим гуртам «пробитися» в маси?

Потрібно робити музику, робити її на совість, давати на оцінку якомога більшій кількості людей, і якщо ви робите щось справді гідне – обов’язково знайдуться ті, кому це буде до душі.

Які маєте плани на найближчий час: фестивалі, сольні виступи, альбом, сингл, виступ з симфонічним оркестром?

Готуємо сингл, про який згадували вище, решту планів ми поки тримаємо при собі, оскільки вони ще не є певними, але коли все проясниться, ви дізнаєтесь про це першими, головне тримайте руку на пульсі.

Кілька слів читачам нашого сайту:

Слухайте хорошу якісну музику, лишайтеся вірними собі. Нехай буде мир над головою, з вами були Part of Universe.

Митько Сяржук


© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 98:
 
Теги
27.07.2015
Новости
Музиканти чернівецького гурту F.A.B. стверджують, що їх музика орієнтована на клубну публіку. Насправді ж, практика показує, що творчість молодого колективу сприймається однаково добре як в невеликих закладах так і на відкритих майданчиках. Ми поспілкувалися із учасниками F.A.B. про зміну стилю, дебютний альбом, спільну роботу з репером і багато чого іншого
20.07.2015
Интервью
Пісні цього хмельницького гурту не мають визначеного жанру. Кожен учасник гурту пише композиції. Саме це дає таку різножанровість творчості альтернативщиків. Учасники не хочуть визначатися в якомусь одному стилі, щоб мати змогу підтримати своєю участю будь який виступ. Детальніше – в даному інтерв’ю
14.07.2015
Интервью
Ви коли-небудь куштували сало в шоколаді? Після прочитання сьогоднішньої порції рок-н-ролу з молоком вам просто-напросто не лишиться вибору, як увімкнути гучніше ваші гаджети та комп’ютери. Наша кондитерська працює 24 години на добу і особливо на вихідних» – говорить лідер гурту Лесь Якимчук, і погоджується на інтерв’ю
28.05.2015
Интервью
Гурт починає свою історію з вересня 2014-го. Спочатку це був інструментальний проект однієї людини та з часом, для більшої емоційності та кращого розуміння музики, було вирішено додати до музики вокальну партію, що і було зроблено. Про те, що було і що є ми поспілкувалися із учасниками групи
21.05.2015
Интервью
Пісні The Rocksteady – це окремі історії з життя про взаємовідносини між людьми, події, що оточують людей, переживання та почуття. Можливо, як говорять самі музиканти, «одна з наших пісень саме про Вас». Вокаліст Андрій Кича та клавішник Володимир Сукало розповіли про власну творчість, та що вони «готові іти до кінця»Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua