Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
27
августа
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 250-3150грн.
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Синя Вапа - Індіго

[ 02.06.2015 ]

Синя Вапа

«Зустрічайте наш прощальний EP! Дякуємо всім, хто був з нами. Почуємось». Такими словами ознаменували вихід свого другого релізу музиканти київської Синьої Вапи. Альбом має назву «Індіго», містить 5 треків, і являє собою суміш смачного гітарного гаражного року з пізнаваним і фірмовим вокалом Андрія Савдєєва. 

ЕР «Індіго» здатен занурити нас в кольорове і приємне безмежжя, куди натхненники Синьої Вапи в другій половині ХХ ст.. потрапляли, переважно, завдяки спеціальним речовинам… Як хтось сказав, що творчість киян це «солодкий ковток позитивної меланхолії». Щоправда, «Індіго» це вже не той гаражний рок 60-х. Це скоріше… нео-гаражний-рок. Гітари стали більш м’якшими, ніжнішими, з «пастельним» перегрузом, без яскраво підкреслених різких високих частот, ударні – чіткі, відчеканені, виразні, і при цьому – вся ця саунд-мішанина сприймається тепло. Так, ця музика проходить через все тіло і осідає десь глибоко всередині. Не в серці (це було б надто пафосно і нудотно), але десь ТАМ… може, у нервових закінченнях?

Андрій Савдєєв про альбом «Індіго»: «Альбом накопичували на київській студії Липки. Тут є обладнання, яке нам до душі і атмосферка приємна. Я завжди насамперед думаю про музику, як про спосіб передавання досвіду, першочергово емоційного. Звуку ми хотіли добитись хоча і сучасного, втім не надто «over-production», а живого і приємного».

Хочеться відзначити, що хлопці поставилия до даного міньйону відповідально і зіграли (записали, звели тощо) його так, наче це останній альбом для всього людства! Дуже вже емоційно і живо, дуже правдиво і гучно (особливо ця гучність розкрита у «Тільки так»). На моє глибоке переконання, той факт, що останній альбом (тепер можна сказати «останній», а не «крайній») залишився не дуже поміченим у вітчизняних музичних спільнотах – це прикре непорозуміння. З іншого боку, можливо, самі музиканти вирішили не надто приділяти увагу його розкрутці. Виглядає це так, ніби Синя Вапа вирішили дотриматися твердження «краще згоріти, ніж згаснути». Що буде далі – відомо лиш самим музикантам і Богу.

«Друзі, станом на сьогоднішній день Синя Вапа відіграла все, що змогла, і надзвичайно вдячна усім ВАМ за підтримку. Бувають часи легкі і бувають не дуже. Це все лише умови, а не визначальні чинники, але зараз Вапа не має змоги повноцінно продовжувати свою діяльність», – зазначається на сторінках формації у соціальних мережах.

Особливу увагу хочеться звернути на такі треки як «Забувай», «Ти вже тут», «Прикраси».

Оцінка за домашню роботу музикантам на тему «Індіго» – 10 з 12.

Останній альбом музикантів можна прослухати на Саундклауді гурту https://soundcloud.com/snvpa, або ж завантажити за адресою  http://vk.com/doc8516773_379914668.

Трек-ліст:
1.  Ти Вже Тут
2.  Забувай
3.  Прикраси
4.  Я весь твій
5.  Тільки Так
 
Синя Вапа
Індіго
2015

 

Митько Сяржук


© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 4:
 
Новости
Теги
03.11.2013
«Лазурит» зобов’язаний був стати відкриттям 2013-го року для багатьох любителів українського інді та бріт-попу. Трошки ностальгії, трошки позитиву, багато любові і оптимізму – от що таке «Лазурит»! І це одна з кращих українських робіт цієї осені.
30.05.2013
Интервью
На сьогоднішній день Синя Вапа встигла записати демки, кілька синглів, які потрапили до ротації незалежних радіостанцій, та дати кілька концертів, в тому числі відкриваючи малу сцену фестивалю «Захід». Про деталі підготовки до студійної роботи, про творчі мрії, та про те, кому і чому не варто займатися музикою – лідер київського гурту «Синя Вапа» Андрій СавдєєвКупил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua