Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

ВоЦап - Покинуті міста не пробачають надто сонячних днів

[ 24.05.2015 ]

ВоЦап

Якщо вам до вподоби проуз-панк, то цей міні-альбом саме для вас. «Покинуті міста не пробачають надто сонячних днів» – назва хоч і довга, але ж, погодьтеся, поетична. Саме поетичністю і славляться хлопці з гурту ВоЦап. Київсько-харківський проект не боїться експериментів, і це вкотре доводять в своєму другому доробку (перший альбом, нагадаю, мав назву «Як всі»), що вийшов на самому фініші минулого року.

ЕР вмістив у себе сім треків, написаних на вірші молодої (та вже відомої) української поетеси Ольги Єрмак (псевдонім МІДНА). До слова, використані в «Покинутих містах…» твори увійшли до поетичної збірки письменниці під назвою «Стосонце».

«ВоЦап видав міні-альбом з піснями на мої вірші! Сім проуз-панк-треків про подорожі, пошуки і одкровення. Колись ми познайомилися там, куди не ходять ні потяги, ні автобуси, тільки добрі людини можуть підвезти, та й то, якщо пощастить. Там, «де коротке прощання відбивається у тумані холодного ранку випадковою проріззю темних вершин». Тепер, майже через 2,5 роки, які промайнули як одна мить, я знаю, що енергії, терпіння і бойового духу Кирила (вокаліст гурту –прим. авт.) вистачило б на десятьох. Дякую тобі, мій друже! Нехай твій шлях визначає серце!» – зі сторінки Мідної у Фейсбуці.

«Покинуті міста не пробачають надто сонячних днів» – не просто альбом, а збірка «аудіофільмів», «музична книга з яскравими ілюстраціями», «певне прикладне мистецтво щодо літератури і музики» – словом, «дивний симбіоз». Що стосується звуку, Кирило Курінний та Ігор Фадєєв демонструють рівень майстерності, до якого в Україні поки мало хто дотягується (я про тих виконавців, які грають подібну музику). При досить стриманій і однаковій стилістиці музиканти роблять його неординарним і різноманітним, знаходячи шляхи розвитку, головним чином, у фактурі і композиції. Звісно, хтось захоче попрікнути міньйон за деяку одноманітність, але, буду чесним, особисто мені робити цього не хочеться на жодному етапі прослуховування альбому. На крайній випадок, достатньо приймати його малими дозами – і буде вам щастя, як то кажуть.

Ну, а найдоступнішою і найцікавішою для мене піснею стала вже давно відома пісня «Львівська залізниця», на яку хлопці з ВоЦап відзняли свій дебютний кліп. Ще хочеться виділити трек «Хрестителі», зроблений в кращих традиціях західного інді-року.

Всі сім композицій гурт виклав у всесвітню мережу для вільного розповсюдження. «Покинуті міста не пробачають надто сонячних днів» записувався на харківській студії звукозапису Riff Records протягом 2013-2014 років.

Слухати ЕР можна на офіційному Саундлауді гурту https://soundcloud.com/votsupua/sets/votsup.

Трек-лист:
1.      Визначає Не Серце
2.      Настрої
3.      Надто Заклопотані
4.      Консерви
5.      Львівська Залізниця
6.      Акробат
7.      Хрестителі

ВоЦап
Покинуті міста не пробачають надто сонячних днів
2014

Інтернет-реліз

Митько Сяржук


© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 1:
 
Теги
05.05.2014
Видео
Гурт ВоЦап, який виконує «проуз-панк про українців, або просто за жізьнь», зняв кліп слідами вузькоколійних залізницьвверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua