Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
27
августа
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 250-3150грн.
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Martovi Orchestra: Головне – це віра у спільну мету та бажання творити

[ 26.05.2015 ]

Martovi Orchestra

Балансуючи на межі легкої лірики та важкого саунду вінничани Martovi Orchestra знаходять ідеальне поєднання суму та оптимізму, переживань та радощів, чорного та білого. Всього, що відчуває кожен із нас. Рівновага музичних рішень досягається шляхом нескінченних експериментів та відкритості до будь-яких спроб та змін. Єдине, що залишається незмінним – жага до справжнього та якісного. Про справжнє і якісне нам, власне, і розповіли учасники гурту напередодні їхнього великого концерту в Києві, який відбудеться 31 травня.

Розкажіть трошки про історію, і більше – про сьогодення гурту.

Гурт почав існування в 2008 році, і за цей час музичний стиль та склад команди постійно змінювався та формувався, аби сьогодні зазвучати так, як ми це бачимо. На рахунку гурту виступи на численних фестивалях, в тому числі: Шешори, Арт-Поле, Славське-Рок, Уніж, Трипільскі зорі, Бандерштат, Обнова, Global Battle of the Bands, Emergenza тощо. Є дві спільні роботи з вокалісткою гурту «ДахаБраха» Іриною Коваленко.

Наразі до випуску готується другий студійний альбом, який відображає не тільки музичні зміни, а ще й деяке переосмислення основного напрямку наших ідей.

Зараз, на скільки я знаю, постало дискусійне питання: Martovi Orchestra чи Мартові. Вже визначилися? І чому це затіялося?

Визначилися. Тепер ми – Martovi Orchestra. Зміна була необхідна через те, що самі погляди гурту дещо трансформувалися. Ми почали звертати увагу на інші аспекти музики та слів, і це призвело до нового етапу у житті команди. У той же час, основа колективу залишилася незмінною, тому не хотілося міняти назву кардинально.

Хто і що справляє вплив та враження на музику колективу нині?

Звісно, банально звучить, що ми намагаємося не піддаватися впливу інших команд, проте так воно і є. Можливо, цей вплив втілюється у наших піснях підсвідомо – з цим сперечатися складно. Сергій (вокаліст) – дуже багатогранна особистість, тому і музичні смаки в нього дуже широкі.

Дана (барабани): На мій погляд, мої музичні смаки не занадто сильно впливають на той матеріал, який ми робимо, тому що це зовсім інші жанри, наприклад, Martin Grech, Otep, Godsmack, Coldplay, Bjork, Beyonce тощо.

Десь зустрів визначення вашого жанру: україно-єврейсько-цигансько-балканський рок. Це правда? І чого, все ж, у вас (точніше, у вашій творчості) більше: українського чи цигансько-балканського?:)

Сьогодні ця етнічна суміш складається з рівних частин усього вище згаданого та доповнюється драйвовими гітарними рифами у поєднанні з не тільки ліричними текстами, та ще й соціально орієнтованими.

Не так давно ви представили пісню «Танець миру», яка увійде до наступного альбому. І тут виникає два питання: 1) які пісні по настрою та тематиці ще увійдуть до платівки, і 2) коли вже альбом буде: дати, назва, трек лист тощо – в студію!:)

Новий альбом можна умовно поділити на два напрямки: ліричний та соціальний. «Танець миру» більше підходить до другої категорії. Точної дати виходу ми не можемо назвати, але сподіваємося, що це буде вже цього місяця!

Чому, зрештою, так довго тягнеться робота над альбомом? Адже попередній диск «Час» побачив світ ще у 2010-му…

За цей час ми вже декілька разів були за один крок до видання альбому, але все ж не відчували, що той матеріал був на необхідному рівні. Зараз ми раді, що змусили себе дочекатись приходу цих пісень, тому що вони відображають наші сьогоднішні погляди та ідеї. На нашу думку, в даному випадку говорити (видавати альбом) треба лише тоді, колі справді є що сказати. І ось час прийшов.

Ви готуєте третій офіційний кліп на пісню «Мамо, я екстреміст». Привідкрийте завісу цієї роботи?

Готуємо, проте поки що не привідкриємо. Можемо сказати лише, що ця робота буде відрізнятися від того, що ми робили раніше.

«Держись» це єдина російськомовна пісня в вашому репертуарі? Іншими мовами співаєте?

Ні, в нас є ще пару пісень російською. Є плани заспівати ще польською.

В наступному році виповниться 10 років гурту, здається. Слід чекати якихось цікавинок від Martovi?

Ще не 10, але ми наближаємося до цього. У числі цікавинок можна очікувати два кліпи, новий альбом та концерти на його підтримку.

До слова, не так багато наших гуртів можуть похвалитися таким довголіттям. В чому секрет, на ваш погляд, такої згуртованості банди?

Якщо чесно, то з першого повного складу (не акустичного) залишилося всього дві людини: Сергій та Дана. Головне – це віра у спільну мету та бажання творити, а не знищувати.

Якби була змога вам керувати культурними аспектами світу, то чого б позбулися перш за все, а що – запровадили? Простіше кажучи: чого не вистачає зараз сучасній культурі, на вашу думку?

Дана: Сучасній культурі не вистачає віри у те, що в Україні можна добитися свого, при цьому не прогинаючись під стандартний «формат». Яскравим прикладом тому можуть стати унікальні «ДахаБраха».

Досягнути музичного успіху можна і в нас. Якщо в тебе щось не виходить, то винен у цьому лише ти сам. Якщо нам не вдасться пробитися, то це буде свідчити про те, що ми десь помилились. І все. Ніхто інший.

Тому нашій культурі необхідно зміцнювати віру у себе та наполегливість. А цього добитися можна лише постійною роботою над собою, а не провадженням якихось мір.

Проект МАРТОВІ-ДРАМ ще актуальний? Що він собою являє?

Це вуличний проект, що складається з двох учасників (Сергій та Дана), які іноді сейшенять на барабанах. Він завжди залишається актуальним, бо це просто музична втіха у вільний час.

31 травня відбудеться ваш концерт у клубі «Диван». Що везете киянам, і що очікуєте отримати взамін?

Веземо новий матеріал, новий склад та вже звичний драйв. Прозвучать і вже давні пісні, але в новій обробці. Очікуємо теплої атмосфери та посмішок, бо саме це і ми плануємо дарувати!

Які плани Martovi Orchestra на найближче і далеке майбутнє?

Альбом, кліпи, концерти. Можливо, цікаві дуети.

Скажіть кілька слів читачам порталу:

Залишайтеся вірними собі, своїм почуттям та смакам. Любіть та творіть. Всім миру!

Митько Сяржук


© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 5:
 
Новости
Теги
08.11.2016
Видео
Достаточно нескольких слов, чтобы черно-белый мир взорвался красками, и вот уже ты с черным чемоданом, какой он тяжелый и неудобный, но открыть нельзя… Или можно, но ты все равно таскаешь его за собой, даже не зная, что там внутри
18.05.2016
Видео
Новий кліп на композицію «Весна» - це ілюстрація до нестримної жаги натхнення та подиху свіжого весняного повітря, це історія тих, хто не зупиняється на шляху до своєї мрії
27.01.2016
Енергійний ска-панк, з потужною подачою, готрі соціальні теми заходять в голову як постріл: починаючи з «Доки ми будемо терпіти?» стаєш «екстримістом» і врешті розумієш як все це «Задовбало»Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua