Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
27
августа
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 250-3150грн.
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Мінаморалі - Мінаморалізм

[ 19.07.2015 ]

Мінаморалі

Творчість українського гурту «Мінаморалі», що виник на уламках команди «Доріан Грей», являє собою яскравий приклад того, як сучасний поп-рок вміє використовувати у власній творчості елементи музики андеграунду. Сьогодні багато хто з музикантів навчився складати мелодійні пісні та вправно співати їх під акомпанемент гітар і ритм-секції. Тож, аби привернути до себе увагу вибагливого слухача, замало самих лише вдалих текстів та мелодій. Потрібні цікаві елементи аранжування, які завжди можна запозичити в артистів рок-альтернативи — музичної лабораторії, що невпинно опікується пошуком нових засобів художньої виразності.

На дебютному альбомі «Мінаморалізм» команда представила цікаву музичну суміш легких для сприйняття мелодій поп-року, яскравих текстів та досить важких альтернативно-орієнтованих аранжувань, що тяжіють чи то до стилістики grunge, чи то до соціального року на кшталт Rollings Band або Rage Against the Machine. Платівку було записано в Полтаві на розкішному обладнанні студії Анатолія Розанова, керівника знаного поп-гурту Freestyle. А процес запису та зведення очолював один з найкращих київських звукорежисерів Максим Капуста, який має досвід співпраці з десятками рок-гуртів різного ступіня «важкості». Саме такий тандем професіоналів був потрібний для того, аби «Мінаморалі» змогли у правильній пропорції скласти до купи ніжність поп-року та гітарний скрегіт важкої рок-альтернативи.

Саунд альбому вийшов неперевершеним. М'який та потужний водночас, він за енергетикою нагадує платівку «Янанебібув» гурту «Океан Ельзи». Музику, яка спродюсована подібним чином, вочевидь, позитивно сприйматиме як широка аудиторія, так і ті слухачі, які добре знаються на «жорстких» течіях року. Лишається лише шкодувати про те, що всі нюанси аранжувань та звучання, які присутні в записі, навряд чи можливо буде відтворити в умовах концертного майданчика.

Коротеньке «Інтро» швидко вводить аудиторію у курс справи. Слідом за ним звучить «Подаруй» — пісня із енергійним хітовим приспівом та помірно-філософськими роздумами про специфіку стосунків між закоханими.

Композиція «Театральний альтруїзм», на яку, до речі, вже відзнято простий, але ефектний кліп, не дивлячись на досить повільний темп виконання, сприймається як енергетичний пік альбому. Яскравий гітарний риф, віртуозне соло і загадкові мантроподібні наспіви вокаліста працюють на те, аби пісня залізла до голови слухача й не виходила звідти протягом довгих місяців. Два моторні «бойовики» — «Відпусти» та «Годі вже» — а також тягуча й задумлива «Мало» з легким індустріальним присмаком у партії барабанів гідно підтримують бадьорий настрій альбому.

Останній трек «Парфюм» театральним жестом зриває маску важкої альтернативи з гурту «Мінаморалі» та під прозорий акомпанемент фортепіано й акустичних гітар відверто демонструє слухачеві ліричну сутність команди. Ця загалом приємна, вільна від будь-яких «альтернативних» стилістичних домішок поп-композиція яскраво підкреслює той факт, що протягом решти альбому хлопці з команди «Мінаморалі» недарма вмикали гітарні підсилювачі гучніше, аніж це прийнято робити в поп-рок-музиці. Адже сприймається «Парфюм» як найменш цікавий номер платівки.

«Мінаморалі» можна привітати із вдалим дебютом: хлопці зуміли не тільки записати платівку, яку приємно слухати, але й знайти власну стилістичну «фішку», що в змозі допомогти їм стати популярними.

Трек-лист:
1.     Інтро
2.     Подаруй
3.     Театральний альтруїзм
4.     Відпусти
5.     Мало
6.     Годі вже
7.     Парфюм

Антон Бєссонов («Тім Талер»)

 


© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 1:
 
Теги
12.12.2013
Видео
Як я втомився від повсякдення, ось і після перегляду дебютного відео від Мінаморалі у мене залишається враження - «ось, іще один кліп». Це серединна характеристика якості – «на достатньо». А навіщо рок- музика якщо вона тебе не «розриває»?Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua