Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
27
августа
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 250-3150грн.
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Підбірка синглів #1

[ 26.09.2015 ]

Трек «Касети» став другою ластівкою з майбутнього альбому ФІОЛЕТу – «Пісні любові на полі бою», який побачить світ 1 жовтня, в 6-ту річницю існування гурту. Нагадаємо, що в травні гурт видав сингл «Каштани», який знаменував собою активний початок роботи над записом нової платівки.

Накопичення та зведення треку відбувалося під керівництвом Романа Сороки, з яким музиканти співпрацювали в процесі творення альбому «Rock'n'love», ЕР «Атоми Щастя» та синглу «Каштани».

«Касети» - це тепла ностальгія за тими роками, днями і моментами, завдячуючи яким, зокрема, ми і стали тими ким ми є зараз. Це емоційний «камбек» всередину самих себе – вільних, по-дитячому безпардонних, відкритих, не обтяжених відповідальностями та обов’язками, досвідом та стосом «дорослих траблів». Це легке, ненав’язливе нагадування, що ніколи не пізно прагнути тієї дитячої чистоти та безпосередності. «Касети» - це десь посередині між західною музичною культурою та відголосами тутешніх музичних традицій. Прикметно, що пісня виходить у вересні, чи не найбільш ностальгійному для мене місяці року. Приємного смакування та гожої осені!», - розповів лідер та вокаліст ФІОЛЕТу Сергій «Колос» Мартинюк.

Слухати: http://www.ex.ua/93941130

Київський WorldMusic гурт «ТаРута» і соліст гурту «Чорнобривці» Стівен Ді (Steven Dee) записали спільну пісню у стилі Reggae на слова Тараса Шевченка. «Не так тії вороги, а як добрі люди…», - не нова в репертуарі «ТаРути», але, як стверджують самі музиканти, дуже зараз актуальна пісня. Ідея переспівати свою стару пісню з часів першого альбому («Народжені в ЛЮБОВІ». 2010р.) у стилі Reggae виникла у тарутян минулоріч під час святкування 200-річчя Кобзаря. Хлопцям та дівчатам захотілося позбавити Тараса Григоровича того офіціозу і зашкарублого пафосу, яким його зазвичай огортають раз на рік чинуші з міністерств, і показати своє бачення Шевченка.

«На нашу скромну думку, Шевченка у школах подають дещо канонізовано. Ви тільки гляньте на його портрет у будь якому класі української літератури середньостатистичної української школи… Суворе обличчя, борода, сиві вуса, шапка… Хто ж його захоче любити? Боятися – так, але не любити. А наш Шевченко – це усміхнений український юнак у Вільнюсі, в очах якого світиться жага до знань, перед яким відчинені всі двері світу! Ми хочемо, щоб молодь любила Шевченка, а не «шанувала», - ділиться своїми думками керманич «ТаРути», заслужений артист України Євген «Їжак» Романенко.

На думку музикантів, сонячна і життєрадісна музика Reggae якнайкраще підходить до реалій сьогодення і такого серйозного віршу Тараса. По перше, сам Шевченко писав його про наших північних сусідів з іронією, наче передчував, що його пращури знову наступатимуть на ті ж самі «братерські» граблі у майбутньому. По друге, в усі часи українські чоловіки ішли в бій з веселою піснею, серйозною, але не сумною. Сумні пісні залишали для тризни і застілля.

Від початку зірковий дует української «ТаРути» і ямайського соліста «Чорнобривців» Стівена Ді створювався для грандіозного фестивалю до 200-ліття Кобзаря «Шевченко проROCK», що мав відбутися минулоріч на НСК «Олімпійський». Втім фестиваль так і не відбувся з фінансових причин. Але це не завадило музикантам записати декілька цікавих пісень, одну з яких ми раді зараз вам презентувати! Відміна фестивалю не вплинула і на бажання великого майстра пензлю Андрія Єрмоленка взяти участь у зйомках виднограю до цієї пісні. Тож чекайте незабаром ще й не менш екстравагантне відео на україно-ямайську пісню «ШевченкА» з художником Андрієм Єрмоленком у головній ролі.    

Слухати: https://soundcloud.com/taruta/feat-chornobrivci-shevchenka

Пісня «Тварина» від Blooms Corda - спокійна, мрійлива, «прифанкована». Пісня має увійти до другого альбому групи.
Слухати: https://soundcloud.com/blooms-corda/tvaryna

Свіжий сингл із майбутнього альбому дуету «Анна-Марія». Анна-Марія: «Ця пісня народилася від великого кохання. Так само, як і народжуються діти. Вона була написана буквально за 10 хвилин. Причому музика з'явилася відразу, одночасно з текстом. І надалі жодну ноту і жодне слово у пісні ми не змінювали і не допрацьовували. Все залишилося саме в такому вигляді, в якому і з'явилося в ці 10 хвилин.»

Слухати: https://soundcloud.com/user-769122016-520852402/anna-maria-trymajmene

 

Читать в архиве по теме 8:
 
Теги
05.09.2016
Новости
Вішій увазі: moe, Димна суміш, BeTwins, #ПісніВійни, Крихітка, Микола Тимощук, ФлайzZzа
06.07.2016
Новости
Вішій увазі: ніагАра, BeTwins, Где?, Холодне Сонце, Планета Титанов, Павло Табаков, Тим Талер
10.06.2016
Новости
Вішій увазі: Опіум, Гапочка, Восьмий день, Пост.Скриптум, The Same Toy, ТаРута
28.03.2016
Новости
Вішій увазі: КораЛЛі, Біла Вежа, Веремій, Мотор'ролла, П'ятий вимір, Фліт
12.02.2016
Новости
Вішій увазі: The Same Toy, Барахта, Навколо кола, Zmova, Systemasystem, ArlettКупил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua