Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Біла Вежа - Бути вільним

[ 07.11.2016 ]

Біла Вежа

Примхливі критики звинувачували Білу Вежу у вторинності, але я завжди відносився до них з симпатією. Такий собі, в міру важкий рокешник, як на мене, у них завжди було відчуття хітовості, але не дивлячись на все, вони, як і багато хороших груп, знаходились в стані «одні з» не особо відомі широкому загалу.

Нагадаю, Максим Іващенко -  другий фронтмен Вежі. Свого часу цікаво було спостерігати як він вписується в колектив, набирає досвіду, енергії, але врешті у йому це вдалось, він додав свій «нерв» творчість гурту.

Звичайно, значного поштовху популярності надала участь Білої вежі в «X-факторі», що саме по собі цікаво. Очевидно, продюсери побачили потенціал у боротьбі за вуха слухачів, не дивлячись на важкий формат музики. Помилились вони чи ні?

«Бути вільним» - своєрідний рубікон: є матеріал, досвід, поштовх, далі або вверх, або стеля.

Від попередньої творчості, нова робота відрізняється хіба що текстами на популярну тему любові. Відзначу роботу продюсера: альбом виглядає цілісним, як багатосерійний фільм – включив, заслухався, опавжекінець. Десять треків драйву та емоцій.

Так що було принесено в жертву заради можливості вписатись в мейнстрім? Та нічого, Біла Вежа зробила рівний, якісний матеріал і віддала його слухачам для вільного прослуховування.


© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 20:
 
Новости
Теги
28.09.2016
Новости
Новинка цієї осені від гурту «Біла Вежа» - альбом «Бути Вільним». Невипадково початкові літери у назві групи збігаються із початковими літерами назви збірки. «Це енергетично потужна й кайфова суміш, - кажуть у команді. - Біла Вежа - Бути Вільним!»
28.03.2016
Новости
Вішій увазі: КораЛЛі, Біла Вежа, Веремій, Мотор'ролла, П'ятий вимір, Фліт
02.12.2015
Новости
Це романтична і трохи містична історія кохання. Погодьтеся, кожен з нас мріє знайти свою справжню любов. А уявіть, що вона наснилася вам, і тепер ви відчайдушно шукаєте її в реальному житті! Чи можливо таке? Дивіться у нашому новому кліпі… Так-так, ми віримо у дива!
26.05.2015
Видео
Біла Вежа вдихнула друге життя в вірш Василя Симоненка перетворивши його в чудову патріотичну баладу. Якщо додати відео-постановку від театру тіней, отримаємо не просто, ще одне патріотичне відео а концептуальну, знакову роботу групи
15.11.2014
Видео
Знімаю капелюха перед командою творців відео, доволі важко передати «потужність» через відео, особливо, якщо поряд з музикантами нема глядачів. Впевнене відео на потужну піснювверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua