Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
27
августа
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 250-3150грн.
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Гурт «Зворотній Зв'язок» (м. Київ) : Про «Музичний Острів»

[ 19.03.2005 ]

Коваль ЄвгенКоваль Євген (соло - гітара):
Чудово зустріли, від цього залежи настрій гурту. Сподобалось місто Харків, а також клуб «FORT». Від фестивалю отримав більше позитиву ніж очікував, залишається сподіватися на позитивний результат!

Каплун АндрійКаплун Андрій (вокал, бас - гітара):
Сподобалось приміщення клубу «FORT», сподобався звук. Від цього залежить виступ гурту та настрій присутніх глядачів, а ми в свою чергу повинні передати глядачам той великий вибух позитивної енергії, який накопичувався перед виступом! Дякую фестивалю «Музичний острів»!

Міщенко НастяМіщенко Настя (бек - вокал):
Мій дебют у гурті «Зворотній Зв'язок». Було важко, але ж починати з чогось потрібно. Про «Музичний острів» - дуже сподобалось, залюбки спробувала б ще декілька разів!

Коваленко СергійКоваленко Сергій (клавішні):
Високий рівень організації фестивалю, цей висновок випливає з багатьох фактів. Роблю зауваження лише ведучому, який не професійно виконував свої обов'язки. А взагалі дуже цікаво!

Шевчук ЄвгенШевчук Євген (ударні):
Дуже приємно бути присутнім на фестивалі такого рівня! Багато живої музики, багато спілкування, багато нових знайомств, багато позитивних емоцій... Можна робити великий перелік всього позитивного, але додам одне, хочеться приймати участь у кожному фестивалі «Музичний острів»!!!

ВИСНОВОК: Висновок лише один. Потрібно подавати заявку на фестиваль «Музичний острів», потім їхати до міста Харків, та для початку приймати участь у відбірному турі фестивалю. Все залежить лише від вас!

Бажаєте поспілкуватися? Пишіть: gmenik@mail.ru; z_koval100@mail.ru; serkov1983@mail.ru.

Читать в архиве по теме 11:
 
Теги
18.07.2010
Новости
Об инертности киевских музыкальных журналистов уже сказано много, как и o том, насколько не хватает свежего воздуха во всей нашей, простите за выражение, тусовке. У МузСалона же есть все шансы эту ситуацию хоть немного да исправить
03.10.2006
Новости
Молодежный фестиваль живого звука открыт для всех, кто играет «в живую», сочиняет музыку и слова, в первую очередь, в поддержку молодым,начинающим группам.
04.02.2006
Анонс
7 и 8 февраля пройдет очередной отборочный тур.
31.10.2005
Новости
Хотим рассказать о своих впечатлениях от рок-дня 25 октября 2005. Сорри что с задержкой, но лучше поздно чем никогда. Итак, утром 25-го нас на вокзале встретила замечательная (!) девушка Катя с подругой.
27.08.2005
Новости
24 августа, в 14-ю годовщину нашей независимости площадь Свободы Харькова взорвали звуки живого рока. Земляков в этот день поздравляли лучшие из лучших – 5 харьковских команд: «Вік.no», «ВИА», «Театр Виолы», «Папа Карло», «Два Дня». Шоу было действительно зрелищным.Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua