Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Мотор'рольні вихідні

[ 30.03.2005 ]

Мотор'ролла 01 Настояшчий мушчина(сварщік)
02 А я собі гуля
   (з Олегом Скрипкою)
03 Гагарін
04 Ой на горі вогонь горить
    (з Вадимом Краснооким)
05 Зима хвора
    (з Сашком Положинським)
06 Тіні в раю
07 Вмикаю телевізор
08 Вперед до сказу
09 Осінь жовто-сіра
10 Я перевернув цей світ
11 Не дзвонила, не заходила
12 З ранку йшов дощ
13 8-й колір

бонус-відео:
Не дзвонила, не заходила

«Якщо шо кому не ясно - підходьте, я пояснюю»,-
Сергій Присяжний,
лідер гурту «Мотор'ролла»

Останнім часом українські виконавці не перестають радувати слухача своїми досягненнями. Ще не вчухли пристрасті навколо переможців українського відбору до «Євробачення», аж тут до столиці нагрянули хлопці з Хмельницького гурту «Мотор'ролла». В шанувальників групи наприкінці тижня було справжнє свято музики - два несхожих один на одного концерти і реліз нового альбому.

Акустичний концерт рокової групи - явище в нашій культурі досить рідкісне. Далеко не кожний гурт взмозі забезпечити достатній «драйв» за відсутності ударної установки і лідер-гітари. На диво, Сєні (Сергій Присяжний) це вдалося - ввечері 24-го березня його акустичка сприймалась на «ура». Якщо хтось вважає, що акустичний концерт - це тиха романтична музика, то треба було приходити в «STORE 205» на МОТОР'РОЛЛУ - за 10-15 хвилин від початку їх виступу під сценою вже не тільки плясали і роздягалися, а навіть стояли на голові. Доречі, як виявилося, це гарний спосіб отримати «на шару» пілотного диска гурту. Інший спосіб - стати популярним артистом і приїхати до Києва на чийсь концерт - саме так зробили присутні в клубі хлопці з гурту «Zdob si Zdob» - отримавши подарунковий диск від Сєні вони «стуками і грюками» викликали МОТОР'РОЛЛУ на біс.

Достойним продовженням поступу «Мотор'ролли» став повноцінний концерт-презентація диску 26 березня в клубі 44, шо на Хрещатику. Тут вже тобі і пресса, і телебачення - постійно мимо проходять знайомі із телекрану обличчя... Поряд з величезним баннером групи висіли два плакати радіо «Хіт-Фм». Як вдалося дізнатися, ця радіостанція отримала виключне право на ротацію гарячої моторольної пісні «8-й» колір - вмикайте, не пошкодуєте (хто чув її в живому виконанні, той мене зрозуміє).

Загалом розповідати можна довго - але навіщо? Можна просто послухати диска, а от якщо після того ще залишаться якісь питання - звернутися до Сєні. Він це сам запропонував - бо всіма своїми діями хлопці допитувалися у публіки - «Шо кому не ясно?»

Анджей Нєпольскі

Читать в архиве по теме 2:
 
Новости
Тегивверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua