Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
27
августа
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 250-3150грн.
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Нікому не відомий рок-сейшен - репортаж з місця події

[ 30.03.2005 ]


Maze

Пипл

Феерия

Терминал

26 березня, як грім серед ясного неба, в дискоклубі «Шанс» відбувся такий собі рок-сейшен, де були присутні дві первомайські команди - «Maze» та «TeenSpiriT», а також дві миколаївські - «Терминал» та «Феерия».

Чому «як грім серед чистого неба»? А тому що ніякої реклами даного заходу мешканці нашого міста не побачили. З чим це пов'язано - невідомо. Саме через таку рекламну «недію» людей на сейшені було дуже мало - що дуже прикро.

До речі, організовували «движняк» хлопці з гурту «Maze». Так-так, шановні, до нас знову повернувся «Maze», тільки от у трохи іншому складі та трохи з іншою музикою. Якщо ми зазирнемо у недалекий 2000 рік (час заснування гурту), то побачимо такий склад: гітара/вокал - Олександр Бурлаченко (в нашому місті відомий під псевдонімом Бурлик), гітара - Дмитро Зубрицький, бас - Олена Заєць та барабани - Camel. І грали вони тоді Heavy Metall. Зараз же команда складається з двох чоловік - це брати Зубрицькі - Віталій (вокал) та Дмитро (гітара), і грають вони, по їхнім словам - hardcore з домішками trance та industrial.

Та годі вже цих ліричних відступів, давайте перейдемо до діла, а саме - до виступу.

А розпочав культурно-розважальний вечір гурт «TeenSpiriT». Хочу зазначити, що від «Духу Молоді» останнім часом стало трохи віяти пафосом (мова іде не про всіх учасників гурту) . Не знаю, як це аргументувати... Можливо, це пов'язано з тим, що «TST» встигли разок з'їздити в Миколаїв на міжнародний фестиваль «Рок Юг», два рази в місто Южноукраїнськ на фестиваль «Rock Жара», в Харків у клуб «Черчіль» та «Форт», плюс до всього, багаточисельні концерти в рідному місті... Трохи не забув - «TST», навіть, їздив зі своїм концертом до с. Мигія. Як говориться, «звЁзди» світового шоу-бізу (автор - ги-ги, треба в них буде автографа взяти).

Стосовно самого виступу. Відіграли хлоп'яки, як завжди, - драйвово! А в самому кінці виступу зіграли свою прикольну пісеньку «Сонечко», таке собі знущання над «всіма-їстівною» попсою.

Наступним був «Maze»! Як згадувалось трохи вище, гурт складається з двох учасників - гітари та вокалу. Тільки не думайте що «5NIZZA» змінила назву та приїхала до Первомайська.

Основна музика «фігачила» під «фанеру» - усякі барабанні біти та електронні «заморочки», але гітарні партії, так само, як вокальні, були справжніми. Стосовно вокалу - мені, як і, впевнений, всім глядачам, його так і не вдалося розібрати. Чи вокаліст не старався, чи «звукарь» «провтикав»? Загалом, музика «Maze» була витримана у напрямку industrial. Така собі відповідь первомайців німецькому «Rammstein».

Нарешті, на сцені з'явились гості вечірки - гурт «Терминал». Склад: вокал - Михайло (чомусь прізвище його ніхто із учасників гурту не знає), гітара - Дмитро Частухін, гітара - Денис Шпак (колишній учасник «Черной Розы», яка колись теж приїздила до нашого міста, нині не існує), бас - Олексій Дубовий, барабани - Ігор Ринда. Грають (за їх словами) «мелодичний рок».

У хлопців була одна, але дуже величезна проблема, - з ними не приїхав учасник гурту, котрий відповідає за вокальні партії. Чому так? Ніхто з учасників команди так і не дав конкретної відповіді. Мабуть, в нього є справи важливіші, аніж співи. Також треба зазначити, що «Терминал» на сцені виступав вперше, але до цього (за їх словами) - усі хлоп'яки переграли де тільки можна і не можна. Щодо виступу - відіграли вони п'ять безвокальних композицій та й поїхали до Миколаєва... На пошуки свого вокаліста, прізвища котрого не знають. Дивно якось все це.

І, нарешті, останній учасник сейшену - гурт «Феерия». Час заснування 2003 рік. Склад: вокал - Ігор Шичаніш, гітара - Андрій Єрмак, бас - Євген Золотий, скрипка - Артем Ханчич, барабани - Олександр Коваль. Грають (за їх словами) рок з елементами симфонії.

Стосовно цього виступу. Гітаристам так і не вдалося толком відстроїти свої інструменти. А вони ж бо (це мені стало відомо з розмови з ними) зібрались їхати до Києва, на славнозвісний фестиваль «Чайка». Цікаво, хто їм там гітари відстроювати буде? Вийшов такий собі «невідстроєний» виступ, але з дуже сильним вокалом.

На жаль, чим усе закінчилось, я не знаю. Бо після трьох композицій вирішив піти - було шкода своїх вух... to be continuation...

Ч. Барабанов


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua