Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
14
сентября
2017
Купить билет
«Roof»
Вход: от 200грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Фестиваль «Rock Revolution-2004»

[ 13.05.2004 ]

Rock Revolution-2004

Велику кількість рок-фестивалів було проведено в Кривому Розі, та практично жоден з них не був проведений більше одного разу. «Кривой Rock за чистый город» (1997г.), «КАРМАН», «Rockтябрь-98», «Наш рок 2000», рок-среда в «Двойке» — ось далеко не повний перелік.

Фестиваль «Rock-Revolution», можливо, стане широкомасштабною рок-акцією, котра допоможе проявити молодим командам свій творчий потенціал. Одною з відмін данного дійства буде випуск подарочного варіанту компакт-диску з записами участників фесту, для подальшої їх популяризації. Компакт буде підготовлений завчасно і отримати його в подарунок можна буде, придбавши квиток в кассі клубу «Центр», де і буде проходить сам фестиваль.

Фестиваль «Rock Revolution-2004» відбудеться 22 травня 2004 року у славному місті Кривий Ріг, у клубі «Центр», що вміщує до 500 чоловік.

Умови для участі: Насамперед Творчість, ми маємо на меті протиставити запопсованому ефіру ФМ-станцій і телеканалів сучасну українську музику. Революційна ситуація назріла! Ми довго грали по підвалах, гаражах і в кімнатках за актовими залами! Телевізор залишайте для зомбування непосвячених! Той, хто не з нами - стане проти нас і буде аплодувати нам, бо ми – йдемо змінити масову культуру України!
Талант, бо одного бажання мало, а талант – це іскра Божа + тяжка праця над собою!
Декілька пісень, які змінять цей світ на краще.
Заповнити заявку і надіслати до 18 травня!
Фото гурту та аудіо запис не менше 2-х пісень, відео (якщо є). Якщо ви не маєте аудіо-запису, до заявки додайте якомога детальнішу інформацію про гурт.

Заявку надсилайте за адресою: 50074 м. Кривий Ріг, пр. Мира 28/119
Увага!!! На конверті зазначити: «Rock Revolution-2004»
необхідно надіслати:
заявку встановленого зразку у форматі Word,
фотокартку у форматі jpeg (10х15 см, 150 dpi),
музичний матеріал у форматі mp3,
відео на e-mail надсилать НЕ ТРЕБА!

У фестивалі беруть участь гурти у складі яких учасники віком від 15 до 29 років. Допускається участь гуртів, в яких не більше 1/3 складу учасників перебувають поза вищевказаним віковим цензом.

22 травня 2004 р., о 12:00 гурти у повному складі!, що були запрошені на відбірковий тур фестивалю "Rock Revolution-2004" повинні бути присутні в приміщенні клубу «Центр», м. Кривий Ріг, пр. Карла Маркса, 2 для проведення саунд-чеку! Про кількість пісень, що будуть виконуватися та порядок виступів гуртів буде написано у розповсюдженому сценарії, який завчасно затвердить комісаріат фестивалю.

Переможців обирає журі. На даний час склад журі формується.

Дирекція фестивалю залишає за собою право трансляції всіх фестивальних концертів по радіо і телебаченню, а також право запису цих концертів на аудіо- носії, їх тиражування та розповсюдження без додаткового гонорару. Питання лишайте на офіційному сайті фестиваля www.rockrevolution.biz.ua [не працює].

Читать в архиве по теме 3:
 
Теги
04.05.2005
Новости
22-23 апреля в клубе «Центр» состоялся очередной всеукраинский молодежный фестиваль «Rock Revolution». Первый день фестиваля посвятили пропаганде тяжелого музыцирования для металлургов. Второй начали со встречи в пиццерии «Челентано» со средствами массовой информации и завершили хорошей музыкой для более сдержанных в роковых пристрастиях горняков.
04.05.2005
Новости
Для тех, кто не знал, пропустил и не «въехал», сообщаем, что в клубе «Центр» на протяжении двух дней гремел всеукраинский молодежный фестиваль «Rock Revolution». Оззи Озборна в числе приглашенных гостей видно не было, а Мерилин Мэнсон отложил свой визит до следующего года, так как разучивает украинский гимн на украинском же языке и делает к нему аранжировку.
01.06.2004
Новости
Сейчас часто можно встретить высказывания, типа того, что попса достала, газеты и журналы печатают муру, нет шоу-бизнесу и нет жизни рок-н-роллу… Так, наверное, оно и есть. Может, так и должно быть. Рок-музыка с самого своего возникновения часто носила ауру чего-то запрещенного, существуя как антикультура, призванная ломать существующие каноны и правила.Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua