Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
27
августа
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 250-3150грн.
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Талiта Кум: дiвчино, вiдкрий очi!

[ 06.07.2005 ]

Замок ТВ

Нещодавно усi прихильники Талiти Кум iз Заходу Украiни пережили справжнiй шок: одне iз найвисокотиражнiших телевидань регiону розмiстило на обкладинцi фотографiю iз спотвореним обличчям Юлi Мiщенко.

«Редакцiя видання звернулась до мене iз проханням надати фото зi зйомок у долинi нарцисiв вiдео «Що знаэш ти про дiвчат»,- коментує Ольга Кунiна, керiвник прес-служби Талiти Кум. «Я надiслала велику кiлькiсть фотографiй на прохання журналiста Дмитра Синяка, який брав iнтерв’ю у Юлi Мiщенко, щоб бiльд-редактор видання мiг вибрати найвдалiшi на його думку. Редакцiя навiть не узгодила з нами розмiщення фото Юлi на обкладинцi видання. А тим бiльше ми навiть не уявляли, що бiльд-редактор самовiльно вдасться до фотомонтажу - i редакцiя пропустить таке фото на першу сторiнку!..»

Для першоi сторiнки було обрано фото, де Юля Мiщенко сидить помiж нарцисiв iз заплющеними очима i нiби-то медитує. Але потiм бiльд -редактор вирiшив «вiдкрити Юлi очi» - i вмонтував у чудовiй програмi фотошоп чужi!

В результатi солiстка гурту Талiта Кум на обкладинцi бiльш подiбна на хоббiта Фродо, анiж на себе. Особлив iронiчно виглядає напис заголовку iнтерв'ю поруч iз фото:
Юля Мiщенко: «Все моє життя - суцiльний екстрим!»

«Я просто шокована тим, що вiдбулось», - коментує Юля Мiщенко.- «Ми завжди iдемо назустрiч усiм проханням журналiстiв: iнтерв’ю i коментарi по телефону та електронною поштою, без проблем на найперше прохання будь-якi фото . До того ж я тiльки недавно дала журналiсту цього ж видання ексклюзивне iнтерв’ю про моє особисте життя - чого практично взагалi нiколи не роблю. I тут такий сюрприз! Це просто величезна неповага до Талiти Кум i до украiнських артистiв загалом. Мабуть зробити щось подiбне iз обличчям Мадонни цей горе-дизайнер навряд чи наважився б!»

Юля не збирається вибачати цей вчинок. Найближчим часом вона має намiр розпочати судову справу iз виданням - i планує отримати чималу грошову компенсацiю моральних збиткiв. Юрист спiвачки не сумнiвається у позитивному результатi справи.

Читать в архиве по теме 2:
 
Теги
21.10.2009
Фото
Презентация второго сезона проекта «Кращi люди» состоялась 15 октября в Докер Пабе. В рамках презентации прошел благотворительный концерт, цель которого — сбор средств для ремонта пострадавшего от поджога арт-центра «Я галерея»
05.05.2005
Новости
Цьогорiчнi Таврiйськi iгри позицiонувались як екстремальнi, тож не обiйшлось без екстрiму i пiд час виступу Талiти Кум.Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua