Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
27
августа
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 250-3150грн.
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

«Некрополіс» - за ким ліра плаче?

[ 17.09.2005 ]

Некрополіс

Вони носять траур за приреченим людством. Тому найкомфортніше почуваються серед стародавніх мурів. Замків, які бачили не лише розквіт вельможних панів, а й незворушно стежили за їхніми останніми днями. Фортеці, що дожили до наших днів, ніби позбавлені душі, і лише готи здатні хоча б на мить повернути їх із небуття.

Ошатний Збаразький замок вже вчетверте дав притулок фестивалю «Некрополіс». Місцеві мешканці вже не бояться готів, а ті вже не губляться в казематах замку.

Готи в розкішних, але одноколірних шатах зібралися ще з обіду. Сонце не палило їхнє чорне волосся, але зсередини готів з’їдала нетерплячка. Хтось незадоволено нарікав на запізнення. Але тру-готик-паті має починатися присмерком.

День пішов спати під віолончель «Замкової тіні». Львівські менестрелі не вперше в Збаражі, а от їхні земляки «Полинове поле» не так часто виїжджають за межі рідного міста. Через те їх виступ дуже очікували і ті, хто бачив ватагу на «Тарасі Бульбі», і ті, хто чув про нову групу зі старою музикою. На жаль, оперного вокалу на «Чорній лірі» ніхто не почув, оскільки вокалістка гурту приїхати не змогла. (Дивним збігом став той факт, що не приїхала до Збаража і вокалістка «Audi sile», через хворобу Інна вимушена була залишитися вдома). А втім, це лише вивело на перший план гроулінг, на який завжди є попит серед меломанів.

«ZSUF», певно, найуніверсальніша ватага в країні. Їх хочуть бачити і на фолькових, і на готичних фестивалях. У текстах останніх пісень побільшало крові, тому їх виступ був цілком доречним.

Віртуальний патронат групи «Sweet sixty nine» здійснює ресурс «Antipop», тому не важко було здогадатися, в якому напрямку линутимуть їх звуки. Здогадатися і помилитися. «Depeshe mode», які обслухалися nine inch nails, – дуже примітивна характеристика. Ліпше сказати, що то є якісна готична електроніка, якої давно бракувало в наших плеєрах. Власне, візуальне враження від ватаги не гірше. Вокаліст подібний до Кроноса, що от-от переведе годинник назад, чарівна кобітка з гітарою і танцівниця – втілення BDSM-мрії.

«Audi sile» останнім часом дуже багато виступають. Після випуску дебютного альбому група стала по-справжньому необхідною. Але це не загальмовує музичний поступ. По-перше, готик-піпл на «Чорній лірі» зміг почути сайд-проект Анни Вольф та Волорда «Eternity». Ну, а по-друге, в репертуарі групи з’явилося кілька нових речей.

Останньої теплої ночі гріх було ховатися за мурами, тож ді-джеї лишили сети на подвір’ї замку. А от у катівні замку цілу ніч горіли свічки, освітлюючи фотороботи invisible woman. У кожній світлині помітно витримку, смак і професійність. Хоча сама мисткиня вважає себе самоучкою. Та чи важливо це, коли зі знімків Невидимої жінки промовляють замки чи пронизують поглядом юні доньки Акаші?

Гот-культура стає все масовішою, але досі не асимілювалася. Навпаки, вона не покидає відвойовані території. Клуб «Гамадіон» на Галичині чотири роки утримує готичну монополію. Буквально днями виповнилося 4 роки з дня проведення вечірки «Некрополіс» у Львові. І вже не десятки людей.., а сотні. При всьому милуванні смертю готика не мертва, тому за кілька років найсміливіші фантазії фестивалю стануть реальністю.

Олександра ВАСИЛЬЧУК

Читать в архиве по теме 5:
 
Теги
20.09.2004
Новости
1-12 вересня у Збаразькому замку проходив перший у Україні готичний фестиваль. Фест відбувався два дні (точніше навіть дві ночі) та був максимально концентрованим в програмі. Своїми виступами порадували кращі українські готичні гурти, а також гість з Польщі - Fading colours. Отож далі читайте точніше про кожен день фестивалю.
25.08.2004
Анонс
Організатори фестивалю очікують прийняти до 2,5 тисяч українських та східноєвропейських фанів. В програмі фестивалю виступи менестрелів, лицарські поєдинки, відеоінсталяції, мистецькі перформенси та виставки, алхімічні досліди. Цілу ніч до самого світанку готичні діджеї будуть перемішувати звуки та ритми темної музики, а цв'яхом дійсва стане довгоочікуваний виступ найкращої польскої групи «Fading Colours», а також легенди української готики «Кому Вниз».
21.06.2004
Новости
Чудового суботнього ранку невеличкою компанією ми самотужки рушили у напрямку певно нового осередку темної сцени на Західній Україні. Діставшись Збаражу, подорожуючим довелось ще трошки порозплутувати головоломку місцевих вуличок, які справно приховували саме дорогу до замку. Без допомоги місцевих жителів довелось би скрутно. Але в кінці-кінців ми все ж дістались місця проведення чергового Некрополісу.
12.06.2004
Новости
Љоманди Zsuff та Audi Sile, більше півдесЯтка діджеїв, переглЯд фільму Њела ѓібсона «‘трасті •ристові», безкоштовне пиво, готична кухнЯ та сам факт проведеннЯ цієї дифілЯди в мурах старовинного замку обов'Язково мали б зацікавити Як і поціновувачів таких дійств, так і предстаників мас медії.
23.05.2004
Анонс
Цього разу Готичний клуб «Гаммадіон» та Український Готичний Портал запрошують на дійство що буде вже вдруге представлене в Збаразькому замку. Попередня вечірка «Навський Великдень», що відбулась тут 17 квітня 2004 р. дала змогу зрозуміти, що українська готика достигла до свого першого фестивалю на який українські готи зберуться восени 2004 року. А наразі в ніч з 29 на 30 травня саме тут в підземеллях кавярні «Легенда» з вечора до світанку буде діятись щось несамовите, просякнуте меланхолійно-романтичним духом древніх мурів легендарного замкуКупил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua