Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
27
августа
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 250-3150грн.
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Готична вечірка Некрополіс «Тризна»

[ 23.05.2004 ]

НЕКРОПОЛІС

Понад два десятиліття існує в Європі готична сцена, що об’єднує виконавців різноманітних напрямків інтелектуальної сучасної музики від автентичного фольку до металу, від неокласики до клубної електроніки. Особливістю цієї різної за формою, але схожої за наповненням, музики є меланхолійна, холодна атмосфера, просякнута похмурою романтикою з виваженою інтелектуальною лірикою, що звертається до глибин духовного світу людини.

На жаль в Україні готична сцена і відповідна їй молодіжна субкультура розвинена слабо, проте музичні формації існують. В мережі Інтернету діє потужний мистецько-музичний ресурс «Український Готичний Портал», який окрім цього є ще й продюсерською агенцією (виступ наших гуртів на готичних фестивалях в Німеччині та Польщі), лейблом (випуск першої CD- збірки «Українська Готика») та дистрибуторським центром (реалізація близько 2 000 найменувань рідкісних релізів світової дарк-сцени). Щомісяця у Львові, Тернополі та Києві проводяться клубні вечірки, одна з таких вечірок, що відбулася у 2000р., стала першим міні-фестивалем , який зібрав близько 1000 осіб. Постійним організатором готичних зібрань є Готичний клуб «Гаммадіон» - формація, що об’єднує творчу молодь – шанувальників похмурої готичної та індустріальної естетики. Восени минулого року українські готи зібралися на готичний карнавал «НЕКРОПОЛІС» в Олеському замку. Готичні вечірки є унікальні по своїй суті, оскільки поєднують в собі виступи музичних формацій, театральні перформенси, читання поезії, перегляд фільмів та відео, мистецькі інсталяції і звичайно ж танці.

Цього разу Готичний клуб «Гаммадіон» та Український Готичний Портал запрошують на дійство що буде вже вдруге представлене в Збаразькому замку. Попередня вечірка «Навський Великдень», що відбулась тут 17 квітня 2004 р. дала змогу зрозуміти, що українська готика достигла до свого першого фестивалю на який українські готи зберуться восени 2004 року. А наразі в ніч з 29 на 30 травня саме тут в підземеллях кавярні «Легенда» з вечора до світанку буде діятись щось несамовите, просякнуте меланхолійно-романтичним духом древніх мурів легендарного замку.

Goth mit uns!

Український готичний портал
Готичний клуб Ґаммадіон
Представляють:
Готична вечірка
НЕКРОПОЛІС
«Тризна»

з 4-ої години пополудню – до світанку
29 травня MMIV A.D.
Збаразький Замок
(25 км від Тернополя)
Клуб «Легенда»
 
В програмі:
Кіно
Відео
Арт
Поезія
Absinth
Вино
Пиво безкоштовно і багато
Готична кухня

Виступи на-живо:
«ЗАМКОВА ТІНЬ» (acoustic dark-folk) Львів
«ХОЛОДНЕ СОНЦЕ» (love-metal) Тернопіль
«REACTOR» (industrial) Вінниця
dj Alarm
dj Core
dj Danko
dj Scorn
dj Khomius
dj Troop
dj Zavgoth

Спосіб доїзду: кожних півгодини маршрутки з центрального автовокзалу в Тернополі (до станції Збараж) – вартість доїзду 2 грн. В 15.30 біля драмтеатру м. Тернополя буде очікувати автобус, котрий довезе учасників паті до місця проведення заходу (вартість 2 грн.). По завершенні заходу буде очікувати автобус, котрий довезе усіх бажаючих до Тернополя (вартість 2 грн). Формується автобус зі Львова. Орієнтовна вартість трансферу Львів-Збараж-Львів 20 грн. Інформацію можна отримати попередньо в організаторів.

Ціни: вартість вхідного квитка – 20 грн.
Готична кухня – ціни помірні.
Спонсори: ВЕСТТЕЛЕКОМ – мережа магазинів мобільного зв’язку; Тернопільгаз Увага: FACE-CONTROL (gothic&dark fashion, makeup) ніхто не потрапить на паті не пройшовши фейсконтроль.
Детальніша інформація та можливі зміни: www.gothic.com.ua
Контакт у Львові:
+38 032 2967308
+38 067 7096951
Ростислав Антимис

Контакт в Тернополі:
+38 0352 227920
Роман Нагуляк

gammadion@gothic.com.ua

Читать в архиве по теме 5:
 
Теги
17.09.2005
Новости
Вони носять траур за приреченим людством. Тому найкомфортніше почуваються серед стародавніх мурів. Замків, які бачили не лише розквіт вельможних панів, а й незворушно стежили за їхніми останніми днями. Фортеці, що дожили до наших днів, ніби позбавлені душі, і лише готи здатні хоча б на мить повернути їх із небуття.
20.09.2004
Новости
1-12 вересня у Збаразькому замку проходив перший у Україні готичний фестиваль. Фест відбувався два дні (точніше навіть дві ночі) та був максимально концентрованим в програмі. Своїми виступами порадували кращі українські готичні гурти, а також гість з Польщі - Fading colours. Отож далі читайте точніше про кожен день фестивалю.
25.08.2004
Анонс
Організатори фестивалю очікують прийняти до 2,5 тисяч українських та східноєвропейських фанів. В програмі фестивалю виступи менестрелів, лицарські поєдинки, відеоінсталяції, мистецькі перформенси та виставки, алхімічні досліди. Цілу ніч до самого світанку готичні діджеї будуть перемішувати звуки та ритми темної музики, а цв'яхом дійсва стане довгоочікуваний виступ найкращої польскої групи «Fading Colours», а також легенди української готики «Кому Вниз».
21.06.2004
Новости
Чудового суботнього ранку невеличкою компанією ми самотужки рушили у напрямку певно нового осередку темної сцени на Західній Україні. Діставшись Збаражу, подорожуючим довелось ще трошки порозплутувати головоломку місцевих вуличок, які справно приховували саме дорогу до замку. Без допомоги місцевих жителів довелось би скрутно. Але в кінці-кінців ми все ж дістались місця проведення чергового Некрополісу.
12.06.2004
Новости
Љоманди Zsuff та Audi Sile, більше півдесЯтка діджеїв, переглЯд фільму Њела ѓібсона «‘трасті •ристові», безкоштовне пиво, готична кухнЯ та сам факт проведеннЯ цієї дифілЯди в мурах старовинного замку обов'Язково мали б зацікавити Як і поціновувачів таких дійств, так і предстаників мас медії.Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua