Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Офіційний коментар від дирекції фестивалю Рок Екзистенція

[ 04.10.2005 ]

Димна Суміш

Дирекція Всеукраїнського фестивалю рок та альтернативної музики «Рок Екзистенція» не збирається вибачатися перед учасниками групи «Димна суміш» за інцидент, що стався одразу після виступу групи на фестивалі. Оскільки конфлікт відбувся не між організаторами та групою, а між музикантами та представниками фірми підрядника, яка забезпечувала фестиваль звуковим обладнанням.

За свідченнями багатьох очевидців причиною конфлікту між гуртом та техніками стало некоректне поводження музикантів з обладнанням на сцені, яке призвело до його пошкодження. Версія про те, що конфлікт виник через затягування часу виступу, є неправдивою, оскільки до обов’язків технічного персоналу зазвичай не входить функція контролю за тривалістю виступу, це справа режисерської групи, яка участі в конфлікті не брала. Дирекція фестивалю відкидає будь які звинувачення представників гурту «Димна суміш» в свою адресу і просить надалі не поширювати неправдиву інформацію про дирекцію фестивалю та охорону, які виконали свою функцію і припинили конфлікт на сцені. Таким чином група може мати претензії лише до конкретних осіб з яким в них під час виступу виникли непорозуміння.

З іншого боку дирекція засуджує непотрібну агресію представників звукової компанії, хоча вона і була спровокована навмисними діями музикантів.

Також рекомендуємо музикантам більш дбайливо ставитись до сценічного обладнання, яке має значну матеріальну вартість і є чиєюсь приватною власністю. В разі якщо група бажає завершувати свої виступи в стилі західних рок ідолів побиттям на сцені апаратури, то мусить знати, що як правило подібні речі проплачуються музикантами з власної кишені.

Дирекція фестивалю щиро сподівається, що в подальшій плідній співпраці з групою «Димна суміш» не виникатиме таких неприємних сюрпризів і наразі вважає тему вичерпаною.

www.rock-ekzyst.com

Читать в архиве по теме 4:
 
Теги
29.09.2005
Новости
Вот уже десять лет подряд проходит в Киеве фестиваль независимой рок-музыки Рок Экзистенция. В этом году состоялся десятый, юбилейный, фестиваль, на который подали заявки 160 команд из разных частей Украины. Но организаторы отобрали только 32 самых лучших, которые выступали в течение двух дней на трех сценах, расположенных на территории Киевского Политехнического Университета.
29.09.2005
Новости
Организаторы фестиваля «Рок-Экзистенция» в этом году постарались - это действительно было похоже на фестиваль. Как всегда, кроме известных групп организаторы - компания «Арт-Велес» - отобрали десяток нераскрученных и дали им возможность показать себя на большой публике. Руководитель «Арт-Велеса» говорит, что компания занимается благотворительной деятельностью, проводя такие акции.

Во время выступления группы «Димна Суміш» на ее вокалиста напали охранники.
17.09.2005
Новости
Дирекція всеукраїнського фестивалю «Рок Екзистенція» оприлюднила основний склад учасників цьогорічного фестивалю що пройде 23 - 24 вересня на території НТУУ «КПІ».
12.09.2005
Анонс
Цьогорічний фестиваль традиційно пройде в НТУУ «КПІ», але триватиме два дні 23 і 24 вересня. Вперше концерти одночасно відбуватимуться на трьох сценах: Великій, Акустичній і Неформатній. Таким чином організатори фестивалю намагаються задовольнити найширші потреби всіх справжніх шанувальників рок музики.вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua