Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
27
августа
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 250-3150грн.
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

VELD - тур Україною

[ 13.10.2005 ]

«Western metal session» взяв на себе надважку місію – постачати в Тернопіль найтяжчі українські ватаги. І, о диво, вже через півроку перевиконав свої зобов’язання, бо дістався й до білоруської важкої артилерії. Так наше непереобтяжене металом місто потрапило під тур дезерів «VELD» з Вітебська.

Послухати білоруський брутал дез прийшло чимало людей. І навіть суперрозкручений «Океан Ельзи», що виступав того ж дня, не зміг переманити шанувальників справжнього бруталу.

Іноземні гості, окрім власне музичної програми, привезли й повно різноманітної атрибутики, як-от футболки, прапори і, звісно ж, диски, що мали неабияку популярність. А втім, бандани і бейсболки того вечора можна було не лише купити, а й виграти в нелегких конкурсах. Розігрівали публіку «Бульдозер» та «Деспот». Команди теж немалого калібру, тобто ваги, хоча на тлі «VELD» та «HYPERION» виглядали мало не попсою:-)

Білоруси ж виявилися не такими страшними, як на сцені, і я навіть трохи потеревенила з гітаристом Кирилом.

- Тур для дезової команди – це вже значна претензія. У вас досить вражаючий перелік міст.

- Просто була домовленість із гуртом «HYPERION» (Запоріжжя) з приводу української частини туру. Я не знаю подробиць, все робили хлопці з «HYPERION». Перша частина була в Білорусі, і ми робили її особисто.

- З того, що ви вже побачили в Україні, що сподобалося, а що ні?

- Організація концертів деколи слабенька. А загалом усе нормально. Я не казатиму про всю Білорусь, але в нас ліпше. В нас є організатори, з якими ми співпрацюємо і в яких упевнені.

- А сьогоднішній концерт за 10-бальною шкалою?

- П’ятірочка.

- Важка музика в тоталітарній країні, певно, не заохочується. Як вам живеться?

- Загалом нормально. Це ваші засоби масової інформації дещо неправильно змальовують політичну ситуацію в Білорусі. Насправді все нормально. Груп багато. Є кілька таких, які зробили за останній час стрибок. Навіть не знаю, кого відзначити. Ніхто нас не утискає.

- Пік популярності дезу, грайн-кору припав десь на 90-ті. Як вам вдається втримувати традиції?

- Нам подобається грати цю музику. Ми постійно намагаємося робити якісний матеріал для слухачів. Щоб люди не слухали тупе молотилово і рев. Ми робимо це щиро, не підлаштовуючись ні під кого. І якщо комусь це подобається, ми лише раді.

- У вас багато атрибутики. Хто цим займається?

- Це ми робимо за власні кошти, самотужки. В нас немає ніяких спонсорів. Останній альбом видавали на гомельському лейблі. Він молодий, але там роблять усе якісно, швидко... Словом, з ними легко працювати...

- Це останній альбом, а скільки було раніше?

- Група існує з 1997 року. Звісно, були певні зміни в складі. 2001 року вийшла касета міньйон, і 2002 р. вийшов альбом на диску. Щодо останнього, то наклад було видано в середині серпня, і його вже розпродано. Певно, залишилося менше сотні дисків, трохи з собою привезли. Я вважаю, що це вже показник того, що ми вийшли на якийсь рівень, стали на поверх вище.

- Піратство – це теж прояв популярності. Як ви до цього ставитеся?

- Природно, що до піратства ніхто добре не ставиться. Музикант робить свою справу. Чому він має голодувати? Він хоче грати і деколи отримати за це гроші. В нас так не виходить. У кожного є ще робота, не пов’язана з музикою.

Олександра Васильчук


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua