Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
27
августа
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 250-3150грн.
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

На Рокотеці оберуть «найгарячіших із гарячих»!

[ 13.11.2005 ]

Рокотека

Визначився остаточний склад учасників Десятого ювілейного рок-фестивалю Рокотека, який відбудеться 13 листопада, поч. о 16:00 у львівському палаці спорту «Україна».

Оскільки гурт «Широко закриті очі» (Чернігів) не зможе взяти участь у фестивалі, то його замінить відповідно результатам голосування гурт «Etwas Unders» (Київ) та «Верховна зрада» (Львів).

Відтак «гаряча десятка» виглядатиме таким чином:
1. Loki (Київ)
2. Etwas Unders (Київ)
3. M.O.S.T. (Київ)
4. Бульба (Івано-Франківськ)
5. Screamers (Самбір, Львівська обл.)
6. Полинове поле (Львів)
7. Хвора (Львів)
8. Bambula-bee (Чоп, Закарпатська обл.)
9. LooZer (Львів)
10. The Хлопці (Хмельницький)

Замість гурту «Despot» (Тернопіль), що під час голосування зайняв бонусне одинадцяти місце, але який також не зможе взяти участі у ювілейному фесті, виступить, відповідно до результатів голосування, гурт «Верховна зрада» (Львів).

Гостями Фестивалю будуть відомий київський гурт «БОРЩ» та молода, проте дуже перспективна львівська команда «АННА». Вестиме ювілейну РОКОТЕКУ популярний телеведучий та лідер гурту «Мертвий півень» Роман Чайка.

У день фестивалю відбудеться другий тур голосування, під час якого усі присутні на Рокотеці оберуть найкращу із «гарячої десятки» команд. Для цього на надбілетнику необхідно буде поставити відмітку навпроти команди, яка викликає набільше симпатій. Надбілетники слід кидати в урну для голосування, яка стоятиме в залі.

Переможця буде оголошено перед виходом на сцену поважних гостей із Києва - гурту «Борщ». Призом стане сольний виступ команди в одному з клубів Львова.

До ювілею Всеукраїнського рок-фестивалю «Рокотека» його продюсер Компанія «Альтернатива» випустить подвійний диск під назвою «РОКОТЕКА» - 10 років. THE BEST». До збірника увійдуть кращі пісні гуртів, що брали участь у фестивалі впродовж 1995-2005 років.

Запис планується здійснити на рекординговій компанії Lavina music. До подвійного диску увійдуть хіти таких гуртів як: ВВ (Київ), АННА, БОРЩ (Київ), Ніагара, Інвард Пас, Авогадро, Джек О'лентерн, Реджекті Паті, +GG+, Бастард, Трутні (Київ), Анастезія, Реактор (Вінниця), Vox Populi (Жовква), NEON (Львів-Київ), Чорний вересень та ін.

Для запису диску Компанія «Альтернатива» просить усіх учасників «РОКОТЕКИ» 1995-2005 років надати версії найкращих пісень належної якості. Чекаємо Вас 13 листопада у Палаці спорту «Україна» (вул. Мельника, 18). Звертатися в оргкомітет Фестивалю. Додаткову інформацію можна отримати за тел.: (032) 297-56-56,  297-56-66.

Читать в архиве по теме 1:
 
Теги
22.09.2005
Анонс
12 листопада у львівському палаці спорту «Україна» пройде ювілейний десятий за ліком рок-фестиваль «Рокотека». Гасло ювілейного фестивалю – «Гаряча десятка», що підкреслює енергійність і екстремальність кожного із попередніх «рокотечних» сезонів.Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua