Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
27
августа
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 250-3150грн.
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Стимуляція «Висадки»

[ 02.12.2005 ]

Коли пляжний сезон закінчується – починається театральний. А коли минає фестивальна пора, то у Тернополі час починати «Висадки». Що краще, може, продемонструвати, що на канікулах рок-клуб не байдики бив, а наполегливо будував наполеонівські плани? А те, що починались «висадки» із «заграничних» гастролей. Безперечно, львівську «Анну» знають усі, та й «Азгардс» після «Нівроку» сприймалися на «відмінно». Та все ж таки цвяхом програми була молдавсько-чеська команда «DISENTOMB».

«Ми до вас приїхали на годину, швидше любіть нас». Десь так сприймались закордонні гості. За час, що хлопці у лікарських халатах грали, вони полюбилися не всім. Може, хтось не встиг, а, може, українські гурти все ж таки мають кращий рівень… На це питання нехай кожен відповідає сам (і будьте патріотичними ; -). А на мої питання відповідав басист гурту з давньомолдовським іменем Мірча.

- Якими шляхами молдавські медики потрапили до України?

- Взагалі то ми з Молдови, а наш вокаліст з Чехії. Нинішній концерт проходить в рамках туру. Спочатку ми виступали в Мінську, у клубі «Реактор», який виявився дуже класним клубом. Потім в Самарі. Після Тернополя ідемо до Франківська.

- Чим Україна відрізняється від Молдови?

- Гостинністю, напевно; -) Гарна країна, приємні люди. Як грали в Рівному, то були шоковані такий гарний прийом. У Тернополі дуже сподобалася архітектура.

- Дуже приємно, а як щодо публіки?

- Публіка в Україні відрізняється тим, що тут тусовка приходить відриватися, ковбаситися. Вона налаштована на відпочинок. У нас такого нема. Вони ковбасяться на групах, які приїжджають з-за кордону.

- «Дізентомб» можна почути на носіях?

- Так, ось перед самим туром ми зробили запис, ледве встигли. Це демка, яка дає повне уявлення, як показник гурту.

- Мірча, розкажи, як у Молдові з альтернативним рухом?

- У Кишиневі було два клуби, де проводилося багато концертів. Приїздило й кілька відомих ватаг. Все рухається, просто мало слухачів. Є трохи брутальних гуртів. Я от ще вокаліст у грайндкор команді «Абнорманд ефект» (назва може містити помилку – авт.)

- Дозволь ще запитати, якою мовою співають ваші виконавці?

- В «АЕ» я співаю англійською. У «Дізентомб», не знаю ображу чи не ображу я «Дізентомб», але скажу правду, текстів немає. Все зведено в медицину, стимуляцію серця, так, принаймні, про нас сказали на одній російській радіостанції.

- А загалом в країні, музика рідною мовою популярна? Чи панує російськомовне засилля?

- Ні, російською в нас ніхто не співає. Навіть поп-виконавці використовують або англійську, або ж румунську мову. Оскільки молдавська та румунська – це, практично, одна мова. Просто молдавська має російські домішки.

Олександра ВАСИЛЬЧУК

Читать в архиве по теме 1:
 
Теги
08.11.2007
Анонс
16 листопада у п'ятницю о 18.00 в ЦДМІ ім. Довженка пр. Злуки 45 відбудеться чергова висадка приурочена до міжнародного дня студента. Учасники: Fakultet, Якудза, Seven, Piв'Єpa, Nameless, Ті, що падають вгору, Листопад.Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua