Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Юра Хусточка та Дмитро Шуров залишають «Океан Ельзи»

[ 10.06.2004 ]

Океан Ельзи гр.«Океан Ельзи» - першого складу

9 червня 2004 р. у будинку інформаційного агентства УНІАН у місті Київ відбулася прес-конференція групи «Океан Ельзи». Музиканти зібрали представників усіх ведучих національних ЗМІ для того, щоб повідомити їх про зміни у складі та дирекції групи.

16 липня 2004 року Юрій Хусточка (бас-гітара) та Дмитро Шуров (клавішні) офіційно припинять свою діяльність в якості учасників групи «Океан Ельзи».

Юрій Хусточка, бас-гітара:
«Моє рішення піти з групи пов’язано з низкою причин. Навряд чи я зможу розділити їх по ступені значимості й важливості, тому я просто їх назву. Одна з причин – я просто втомився бути частиною «національної гордості», якою група, безумовно, стала для України. На даному етапі наші шляхи з «ОЕ» розійшлися в питаннях ідеології, але я продовжу займатися музикою у складі іншої, нової групи «Esthetic Education» («Група естетичного виховання»). Зрозуміло, що я небайдужий до майбутньою долі «ОЕ», і буду щиро радіти усім їхнім успіхам. Я дуже вдячний групі за ті роки, що ми працювали разом, але я йду без найменшого жалю. В певний момент я прийняв рішення радикально змінити своє життя, а зробити це, залишаючись в групі, було б неможливо.

Дмитро Шуров, клавішні:
«Важко не повторити те, що вже сказав Юра, враховуючи, що ми залишаємо групу разом, і будемо займатися музикою в рамках нового проекту. Головна причина – музикально-творча. Статус, який досягла група, «зобов’язує» і заздалегідь визначає напрям, в якому буде розвиватися «ОЕ» Робити щось паралельно з роботою в групі було б важко, й на мій погляд, нечесно ні по відношенню до себе, ні по відношенню до групи, ні по відношенню до прихильників. Ми дійшли загального висновку, що наша подальша спільна діяльність неможлива.
В моєму житті наступив певний інтернаціональний, навіть космополітичний період. Я хочу займатися музикою без рамок і обмежень, як географічних, так і творчих. Я – вільна людина, і моє рішення продиктовано, не в останню чергу, як раз цією внутрішньою свободою. Я вважаю, що те, що мені по-справжньому цікаво, може бути створено тільки в єдиному творчому колективі. Це необхідна умова роботи. Ми з Юрою Хусточкою та Луї Франком бажаємо створити групу вільних людей, думаючих в одному напрямку, яка могла б займатися чим завгодно, можливо навіть не тільки музичними проектами».

Святослав Вакарчук, музика, тексти, вокал:
«Для мене ця новина була наче грім серед ясного неба. І я, за великим рахунком, не те, що не чекав, а навіть не підозрював, що це може статися. Я завжди дуже щиро ставився до колективу і вважав, що він – цілісність, яка непорушна. Під час останніх подій я подорослішав на декілька років і сприймаю все інакше. Я з великим жалем і сумом ставлюсь до того, що двоє дуже талановитих людей не будуть далі працювати з нами. Діму я, в першу чергу, поважав як одного з найсильніших музикантів, яких я знав в своєму житті. З Юрою ж в мене були найбільш близькі стосунки. Він не просто дуже талановитий музикант, а й найближча для мене людина в групі. Тому їх рішення залишити групу стало для мене справжнім випробовуванням. Але життя продовжується. Зараз я відчуваю і розумію, що та справа, яку ми починали разом, буде тривати і ті музиканти, що залишилися, мають бажання і можливість донести свої щирі емоції і відкритість через музику. Ми, безумовно, будемо продовжувати працювати і я впевнений, що попереду нас чекає багато світлих моментів. Щодо Юри і Діми, я поважаю їх бажання і вважаю, що їм під силу зробити щось цікаве і оригінальне, чого б і хотілось їм побажати. Я готовий підтримати будь-які творчі ідеї з їхнього боку».

Юра Хусточка грав на бас-гітарі в групі «Океан Ельзи» з моменту її створення в 1994 році. Дмитро Шуров був офіційно прийнятий до складу «ОЕ» в 2001 р., після виходу в світ альбому «Модель», в запису якого він приймав участь в якості сесійного музиканту.

Трохи раніше, незалежно від Юри та Дмитра припинив роботу з «Океаном Ельзи» Владислав Міцовський, який був директором групи в 2001 – 2004 роках.

Зміни складу та дирекції групи не вплинуть на подальшу діяльність «Океану Ельзи». Про найближчі плани групи буде оголошено пізніше.

Джерело: www.okeanelzy.com

Читать в архиве по теме 23:
 
Новости
Теги
07.08.2016
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам
27.05.2016
Интервью
Лидер группы «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук живёт в бешеном ритме мегазвезды рок-н-ролла. Интервью по поводу выпуска девятой номерной пластинки «океанов» он давал в собственный День рождения.
20.04.2016
Видео
«Не йди» є синглом з дев’ятого альбому ОЕ, над яким сьогодні працюють музиканти гурту. Прем'єра кліпу відбулася на офіційному каналі групи в YouTube. Основні зйомки проходили в Грузії. А от кадри за участі ОЕ знімали в Україні, під Києвом
07.12.2015
Видео
Я не дуже часто розказую про те, як писав свої пісні ... Але «Мить»- особлива пісня... Її історія важить для мене не менше, ніж сама пісня... А може й більше... Лютий 2015 року... Новини зі Сходу надходять зі страшними цифрами поранених та загиблих. А за кожною цифрою - чиєсь життя, чиясь доля
23.09.2015
Интервью
В заключительной части интервью Милош Елич продолжит рассказ о сотрудничестве с музыкальными артистами вне рамок «Океана Ельзи», поделится своими наблюдениями за методами работы различных саунд-продюсеров и некоторыми психологическими «фишками», которые помогают создать в студии комфортную рабочую атмосферувверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua