Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
нет
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Сьоме небо

Сьоме небо

Випадковостей в житті не буває, повсякденні ситуації пов'язані між собою певною закономірністю (хтось це називає долею).

Отак і випало п'ятьом, сповненим прагнення і бажання іти вперед, музикантам заснувати свою рок-групу. А мала місце ця подія на зламі 2005-2006 років у львівському підвальчику для репетицій народилось «7 Nебо». З тих пір команда активно і професійно творить музику. Її напрямок можна визначити як неагресивний альтернативний рок. До створення гурту «7 Nебо» кожен з учасників набував потрібного досвіду у кардинально різнопланових колективах, як і будь-який музикант, кожен прагнув знайти себе у музиці, так би мовити, «методом тику». Результат цих багаторічних пошуків уже вам відомий :)

Зважаючи на те, що «7 Nебо» існує не так давно, група вже встигла відіграти на немалій кількості сцен (причому не тільки у рідному місті), записати демо-версію декількох пісень, заробити прихильність багатьох поціновувачів музики.

Творчий процес в команді справжній, когось із п'ятірки вдома чи на репетиції періодично відвідує муза, образ у голові переводиться на який-небудь інструмент, а на репетиції ідею підхоплює решта, задум розвивається, пишуться тексти і механізм працює. Кожен учасник, до речі, підкований роками музичної освіти.

Отож, на «7 Nебі» живуть:
Катрін Дзігуа - говорить постійно, навіть уві сні. Журналіст. Не п'є, не курить, не матюкається. Притягує успіх.
Орест Zhook - ходячий анекдот, щирий і на всі 100% позитивно заряджений. Крім гітари захоплюється дівчатами ;)
Андрій(Акімич)Акімов - справжній бас-гітарист, відповідальний, невиправний інтелектуал, цікавий у розмові. Якимось чином у нього постійно назбируються колекції бас-гітар, можливо, колись відкриє свій магазин :)
Рома «Sem» Семен - «стильяга» з аристократичною відкритою душею. Мріє про машину, любить творчість «Esthetic Education» і свої «клавіші».
Віталік Содома - емоційний і загадковий. Любить теми про секс і фільми. А ще, грати на барабанах.

«Сьоме небо» - це вершина позитиву, щастя і задоволення. Ми робимо все можливе, щоб віддавати це нашим слухачам з максимальною щирістю, вмінням і натхненням. Тому всіх, чий інтерес до музики невичерпний, ми запрошуємо на «7 Nебо»!


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua