Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
12
ноября
2016
Киев
клуб «Бочка на Подоле» 
Время: 19:00.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
 Добавить группу - обновить информацию
Восьмий День
FacebookВКонтактеTwitterMySpaceYouTube

Восьмий День

Ідея створення молодіжного гурту народилася у двох талановитих музикантів та найкращих друзів Сашка та Віталія. Хлопці прагнули зібрати команду, можливо навіть початківців, але з величезним бажанням та творчим потенціалом. Вони знали, що для сумісної роботи недостатньо лише таланту та амбіцій. Тому хотіли підібрати людей, які б розуміли один одного з півслова, нібито були на одній хвилі. Так, на початку весни 2009 року, на теренах українського шоу-бізнесу виник новий поп-рок гурт.

Музиканти щодня наполегливо тренувались, день за днем освоювали все нові і нові техніки гри. Складалось враження, що їм недостатньо було відведених природою семи днів у тижні. Власне так, сама по собі, і з’явилась назва гурту – «Восьмий день».

Слово до слова, акорд до акорду… Сумісною наполегливою працею учасники гурту писали тексти та музику. Їхні пісні настільки проникливі і доступні, що кожен знайде щось актуальне для себе, яке зачепить та змусить задуматись. Лірична і чуттєва «Ти заплющуєш очі» та весела і рухлива «Прокидайся» - в арсеналі цього гурту ви обов’язково знайдете ту пісню, яка зачарує саме Вас.

За майже півтора року існування гурт показав себе досить прогресивним, а його учасники здатними покоряти все більші вершини, достукуючись до людських сердець.

Склад гурту:
Сашко Вітер - вокал, гітара;
Віталій Донець - гітара;
Олександр Кондратенко - бас-гітара;
Міха Білас - ударні.


Читать в архиве по теме 5:
10.06.2016
Новости
Вішій увазі: Опіум, Гапочка, Восьмий день, Пост.Скриптум, The Same Toy, ТаРута
31.08.2015
Новости
Гурт Восьмий День продовжує підігрівати інтерес до своєї дебютної платівки «Крізь тіло». Лише нещодавно музиканти презентували філософсько-соціальний сингл «Мало», як вслід за ним в мережі з’являється, відмінний від нього за характером, запальний сингл «Весною»
22.07.2015
Видео
Гурт Восьмий День активно готується до осінньої презентації свого дебютного альбому. Так, нещодавно презентований музикантами сингл «Мало» вже обзавівся офіційним відеорядом
19.06.2015
Новости
Київський рок-гурт Восьмий День працює над записом дебютного альбому, вихід якого заплановано на осінь поточного року. Знайомство прихильників із майбутньою платівкою музиканти вирішили розпочати із динамічного, гострого у своєму сенсі, синглу «Мало»
28.03.2011
Новости
В колі друзів 10 квітня 2011 року у київському клубі «Бочка пивна» гурт «Восьмий День» не тільки святкуватиме свій День народження, а й презентуватиме широкому загалу свій міні-альбом

Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua